Kryształowe Struktury Mocy Człowieka

Serce i Grasica jako Centrum Wszechświata
Skrzydła Jedności ? łączność z Wszechświatem,
Koło Mądrości i Mocy,
Korona przymiotów królewskich człowieka

Kryształy zaproszone do współpracy tworzą specjalne pola harmoniczne. Wyzwalają one na stałe w ciałach człowieka pierwotne informacje i zmiany, przywracając budowę harmoniczną komórek ? witalność i zdrowie, harmonię myślenia i działania ? spokój i pewność, stany błogości serca i wielką chęć do życia!!!:) Poczucie szczęścia!

W sobotę i niedzielę, 22 i 23 luty, w godz. 10-18 spotkamy się z wybranymi tematami i praktykami:

  1. Krzem i kryształ jako podstawa życia we Wszechświecie
  2. Wpływ wibracji kryształów i minerałów na nasze ciało, emocje, umysł i jakość myśli oraz spokój ducha ? sposób dobierania/wybierania minerałów.
  3. Sposób na dobre życie ? błogostan naszego Serca i jego pożytek dla nas i świata, delikatność, wrażliwość, subtelność ? zapomniana moc ? ćwiczenie
  4. Kryształowe struktury Człowieka ? Skrzydła Jedności ? łączność z Wszechświatem, Koło Mądrości i Mocy, Korona przymiotów królewskich, .
  5. Budowa krystaliczna naszego centrum energii ? Serca i jego ochrony - fizycznej, mentalnej, duchowej ? Grasicy ? medytacja z kryształem.
  6. Odwaga korzystania z pełnego, pierwotnego przepływu energii witalnej człowieka. Co daje nam odwagę życia ? przywracamy pierwotny poziom odwagi.
  7. Co zrobię jak będę silny, wolny, spokojny i beztrosko wesoły ? Król i Królowa Życia?
  8. Jak sobie radzić z mechanicznym odrzucaniem zasilającej nas energii z otoczenia? Uruchamianie działania kryształowej grasicy w połączeniu z kryształami serca.
  9. Związki i ich dobre zakończenia  ? medytacja zakończenia umów i warunków, odzyskiwanie swoich cząstek serca z czasoprzestrzeni ? odzyskiwanie Mocy i pierwotnej czystości DNA.
  10. Struktury kryształowe dla serca i życia ? aktywacja pola kryształowego.

 

Prowadząca: Katarzyna Barczyńska


 Ośrodek Eden, ul. Mieszka I 56/6, Gorzów Wlkp.

350 zł - raty, zniżki dla studentów i potrzebujących, dla pary cena specjalna 550 zł, 1 dzień 190 zł

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2023
Facebook