KOJĄCA MOC NATURY - AMARANTI - CD

KOJĄCA MOC NATURY - AMARANTI - CD
Kod produktu: 9.19
Dostępność: W magazynie( dla pewności zamówienia prosimy o kontakt z sprzedawcą )
Cena: 29.00zł
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
Czy czujesz czasem, że brak Ci tchu, że dusisz się chociaż wokół tyle przestrzeni? Chociaż wciąż zmieniasz miejsce, przemieszczasz się, znacznie łatwiej i szybciej,  a dostęp do nowych technologii otwiera więcej możliwości i więcej masz, więcej posiadasz, wiecej możesz, to czujesz, że coś Cię przytłacza? Coraz większy ogrom informacji jakim jesteśmy zalewani sprawia, że wytrącamy się z wewnętrznej równowagii, która jest naszym naturalnym stanem, a który zagubiliśmy. Odnaleźć tę harmonię pomoże nam z pewnością natura, której jesteśmy częścią, z której jesteśmy zrodzeni. Na drodze ku temu pomocna będzie ta płyta - Kojąca Moc Natury. Wraz z Rafałem Seremetem, odnajdziemy to co utracone w blaku słońca, powiewie wiatru, milczeniu nocy, symfonii mokradeł, czy na leśnej polanie. Każdy z elementów naszej przyrody, niesie nam inne przesłanie. Wsłuchajmy sie w głos natury, która ma nam tak wiele do przekazania. Prawdy nie musimy szukać daleko..
 
 
Płyta ?Kojąca moc natury? jest szczególnie nastawiona na efekt relaksacji i ukojenia. Miłe dla ucha i psychiki melodie wplecione są w bogactwo dźwięków natury w taki sposób by dodawać energii i wprowadzać w relaks i medytację. Rytmem płyty są pełne urokliwej barwy rytmy przyrody, jak np. wieczorne cykady, odgłosy żab, tajemnicze odgłosy egzotycznych ptaków, czy wreszcie kojące mruczenia delfinów i majestat szumiących fal oceanu. Te bardzo barwne dźwięki przyrody przeplatają się z ilustracyjną muzyką wyobraźni, pomagającą zharmonizować się, pogłębić kontakt z samym sobą i odzyskać ufność w piękno obecne ?tu i teraz?. Słuchając płyty możesz poczuć jak w wyobraźni obmywają cię oceaniczne fale życia, lub też, że kontemplujesz na magicznej polanie piękno wieczoru. Środkowe utwory płyty, dzięki głębokiemu klimatowi wyciszenia, przeznaczone są typowo do relaksacji i medytacji.
 
Rafał Seremet od wielu lat zajmuje się zarówno komponowaniem muzyki, jak i medytacją. Podróżował m.in. do medytacyjnych świątyń Azji, by tam przez kilka lat pogłębiać swoje wewnętrzne doznania duchowej harmonii. Na co dzień zajmuje się także terapią opartą na przywracaniu w organizmie prawidłowego przepływu życiowej energii Chi oraz jest autorem kilku książek na temat wewnętrznego rozwoju (Alchemia i moc medytacji, Głęboka terapia poprzez miłość, Uzdrawianie mocą żywiołów).
 
Posłuchaj fragmentu wybierając utwór:
 
1. Urodziłem się by żyć 5:23
2. Ukojenie 6:39
3. Fale życia 7:30
4. Wieczorna zaduma 3:19
5. Promien słońca 3:02
6. Milczenie nocy 7:00
7. Modlitwa wiatru 4:28
8. Bliskośc oceanu 6:48
9. Świetlista polana 5:14
10. Nadejście wiosny 4:38
11. Symfonia mokradeł 5:03
12. Ciepłe słońce tropiku 6:13

Całkowity czas nagrań  65:17

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2018
Facebook