Już wkrótce

Wydarzenia

Rss

ŚWIADOME ŻYCIE

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych oraz osoby, które brały udział we wcześniejszych wykładach na dwuipółgodzinny wieczorek tematyczny pt. ŚWIADOME ŻYCIE, który będzie nawiązaniem do poprzednich wykładów. Wspólnie będziemy mogli podzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi naszego życia oraz nadchodzących zmian, przechodzących transformacji itp. Od 22 kwietnia zaczyna się dzień Matki Ziemi, dlatego też serdecznie zapraszamy do wspólnej medytacji, połączenia się z Matką Ziemią oraz do wyrażenia wdzięczności za życie w harmonii i Miłości. W trakcie spotkania podzielimy się z Państwem także najświeższymi przekazami prosto z Afryki od Berberów (Marrakesz) na temat Polski. Będzie również możliwość zmierzenia swojej energii życiowej. Spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze przy aromatach herbat z Dalekiego Wschodu.
Prowadzący: Robert Majos


Wstęp wolny

Warsztaty Uzdrawiania przez transformację wzorców - poprowadzi nauczyciel z 12 letnią praktyką mgr Kazimierz Łakomski 21.04.2018 – 22.04.2018

Ideą warsztatów jest zapoznanie się i opanowanie  indywidualnej, samodzielnej pracy nad sobą i swoimi zagadnieniami jakie uwierają nas wewnętrznie i jakich jesteśmy mniej lub bardziej świadomi na co dzień za pomocą swojej intuicji i nadziei do wewnątrz.
Na warsztatach zostaną poruszone  i opracowane następujące tematy i zagadnienia:

 • czym jest w nas intuicja, wewnętrzny głos, nadświadomość, Wyższe Ja, szósty zmysł,
 • uczestnicy warsztatów dostaną materiały do samodzielnej pracy nad sobą i swoimi sprawami,
 • poznają sposoby osiągania spójności wewnętrznej potrzebnej do pracy nad sobą, w tym reakcję ideomotoryczną bardzo istotną w pracy nad sobą.
 • przećwiczą na sobie swoją uważność,  czujność i wyczucie w pracy nad sobą,
 • nauczą się przywracać spójność i harmonię wewnętrzną w oparciu o swoją intuicję
 • nauczą się oczyszczać swoją wodę do picia, wodę do picia swoim bliskim i dla innych
 • poznają zasady pracy umysłu i jego hierarchiczność w pracy nad sobą
 • poznają zasady przeprogramowywania samych siebie, usuwania etykietek, łatek itp.

Chętni do wzięcia udziału w warsztatach potrzebują zarezerwować sobie czas:
Każdy chętny przed warsztatami zaopatrzy się w: wahadełko, notatnik i długopis itp.

Czas trwania sobota 21.04.2018 od godz. 10.00- do 18.00 i niedziela 22.04.2018 od godz. 10.00 do 16.00

Cena kursu 300 zł. Gwarancją udziału w warsztatach jest wpłata zaliczki 150 zł do 18 kwietnia 2018 r

Zakwaterowanie we własnym zakresie.

Kontakt tel. 95 717 64 64 mail. eden@uzdrowiciele.pl

Dzień przed warsztatami 20 kwietnia 2018r w godzinach 11.00 -18.00 odbędą się konsultacje indywidualne uzdrawiania przez transformację wzorców .

Koszt sesji 150 zł. Zapraszamy do zapisów.

Masaże wykonywane przez Cypriana Toruńskiego 12 kwiecień 2018 r. Zapisy

Zapraszamy państwa do zapisów na masaże uzdrawiające wykonywane przez Cypriana Toruńskiego. Ma do zaproponowania kilka rodzai masaży: powięziowy kręgosłupa, tybetański, indiański, kamertonami.

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

HATHA JOGA g. 17:00

W każdą środę o g.17:00 do 18.30 zapraszamy na zajęcia z HATHA Jogi. Ubierz się w wygodny nie krępujący ruchów strój. Praktykę jogi można rozpocząć w każdym wieku. W programie zajęć: pozycje jogiczne, techniki oddechowe, ćwiczenia relaksacyjne, medytacje przy dźwiękach.

 

Prowadzący: Ferdynand Głodzik

Cena: 10 zł

I CING - Księga mądrości - każdy poniedziałek g.16.30

Zapraszamy serdecznie na spotkanie odczytywania przepowiedni z wyroczni zwanej Księga Mądrości I CING. Ta starochińska wyrocznia to zbiór 64 Heksagramów odpowiadających dogłębnie na każdy postawiony jej problem. Pomimo, że ma parę tysięcy lat świetnie radzi sobie z naszą rzeczywitością i potrafi doradzić pytającemu w naszym nowoczesnym świecie.

Prowadzi: Izabela Kurz-Jaślanek

Wstęp Wolny

SZYBKA WRÓŻBA Każdy wtorek g.13-16 Zapisy

Jako jedyni w Polsce organizujemy takie spotkanie co tygodniowe. Przy użyciu Tarota słowiańskiego, Głagolicy i pradawnej wiedzy słowiańskiej możemy w szybki i skuteczny sposób dostać odpowiedzi na nurtujące nas problemy, pytania, sprawy do załatwienia. Jest to wiedza pochodząca od naszych przodków i tym bardziej pomocna dla nas - SŁOWIAN.

 

Prowadzący: J.S. Greczyszyn

Cena: 1 pytanie 10 zł

 

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

Zobacz swoją Aurę codziennie - Zapisy

Zapraszamy na spotkanie w trakcie, którego możecie państwo zobaczyć aktualny stan aury, czakramów, głównych meridianów, sposobu żywieniowego, stanu emocjonalnego, równowagi wewnętrznej i wiele innych. Można zdobyć informacje w jaki sposób poprawić stan swojego zdrowia jak i rozwoju wewnętrznego. Czas trwania pomiaru to 30 min w trakcie, którego zostanie omówiony przez prowadzącego cały wynik jak i przebieg. Pomiaru dokonujemy trzema różnymi programami. Każdy z nich ukazuje w różnych ujęciach nasze cechy energetyczne jak i fizyczne. Po Każdym pomiarze dostaja Państwo ponad 40 stronnicowy opis zdjęć oraz parametrów życiowych w cyfrowym zapisie. Istnieje również możliwość wydruku na miejscu.
 

Ze względu na duże zainteresowanie trwają zapisy:

Cena                 na co dzień:                 
 
1 program:                     80zł                                                        
3 programy:                  120zł                                                          
program w 3D:                50zł                                                       

 
           

                SESJA UZDRAWIANIA

                   PRZED            W TRAKCIE                 PO

 

 

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

Bezpłatne konsultacje Feng Shui i BA ZI - Mgr. inz. Izabela Kurz-Jaślanek - Każdy czwartek g.15-18

Klasyka chińska do badania przestrzeni, czasu i człowieka.

Podstawowe fundamenty, na których opierają się klasyczne sztuki badania przestrzeni, czasu i potencjału człowieka to:

-życiodajna energia Qi krążąca we Wszechświecie i w nas

-Aspekt Yin i Yang, dwa przeciwieństwa które się uzupełniają nawzajem i prowadzą do równowagi wszelkie działanie

-5 Przemian, czyli zapis cyklicznych przemian zachodzący w Naturze i człowieku

-Księga Mądrości ?I Cing?

-Ba Gua

Cytując starożytne chińskie przysłowie ?Najważniejsze w życiu to los, szczęście, Feng Shui, cnota i wykształcenie? zapraszam Państwa w orientalną podróż po klasycznych chińskich sztukach mających około 5000 lat, pozwalających na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, czasu i darów natury dla człowieka

-Feng Shui to sztuka aranżacji i przystosowania przestrzeni życiowej, aby najlepiej wykorzystać jej dobroczynne działanie i zniwelować szkodliwe. Metody klasycznego Feng Shui pozwalają zharmonizować trzy szczęścia szczęście Nieba, szczęście Ziemi i szczęście człowieka , które składają się na nasz los. Do pracy używam kompas Luo Pan i Linijkę Lu Bian'a , a przede wszystkim wiedzę zdobytą na Akademii Feng Shui , w Collegium Feng Shui Człowiek, Przestrzeń, Czas i na kursach prowadzonych przez mistrzów FS.

W tym miejscu zacytuję drugie przysłowie ?Aby uzyskać w życiu zdrowie , powodzenie i dobrobyt należy robić właściwe rzeczy we właściwym miejscu i we

waściwym czasie? do tego świetnie nadaje się sztuka

-Ba Zi ? 4 Filary Przeznaczenia czyli to sztuka badania natury ludzkiej, pozwalająca odczytać potencjał osoby, talenty, braki i pozwalająca poznać los na podstawie daty urodzenia. Dzieje się tak ponieważ w chwili narodzin w nasze kanały energetyczne meridiany zostaje wdrukowana energia czasu i przestrzeni danego miejsca i momentu

pierwszego oddechu, rezonuje ona przez całe życie.

Odczyt daty urodzenia pozwala bardzo dokładnie poznać potencjały człowieka, służą do tego Ziemskie Konary- 12 zwierząt horoskopowych i Niebiańskie Pnie - jakości 5 Przemian.

Do dywinacji i przepowiedni służy Księga Mądrości ?I Cing?, która mimo swojego wieku nadal potrafi rozwiązać dzisiejsze problemy i wskazać właściwą drogę postępowania.

Wracając do przysłów trzecie mówi? Lekarz leczy, natura uzdrawia?. Odnosi się ono do najważniejszego aspektu naszego życia mianowicie odżywiania, które wraz z oddychaniem bezpośrednio łączą nas z Naturą. Tym z kolei zajmuje się

 • Dietetyka Terapeutyczna zgodna z Tradycyjną Medycyną Chińska według 5 Przemian pozwalająca wykorzystać naturę i jej rytm dla zdrowa, długowieczności i urody. Jest to świadome i kreatywne odżywianie się, gdyż nie ma ważniejszej rzeczy, jak codzienna odnowa życiodajnej Qi.

Nasze życie jest pełne różnych wyzwań. Aby móc realizować optymalnie swoje przeznaczenie odczytuję kod Ba Zi ? 4 Filarów Przeznaczenia, wykonuję Ekspertyzy wg zasad klasycznego Feng Shui i dobieram daty do ważnych wydarzeń życiowych. Uczę odżywiania i gotowania wg 5 Przemian. Serdecznie zapraszam

Mgr inż. Izabela Kurz-Jaślanek

ekspert Feng Shui i Ba Zi

 

Cennik usług:

 • Ekspertyza Feng Shui wycena po kontakcie z klientem

 • Numerologia Chińska ? 100 zł

 • Analiza Ba Zi ? 100 zł

 • Dobór daty ? 50 zł

 • Obliczenie pustki ? 50 zł

 • Odczyt przepowiedni z I Cingu ? 50

 • Konsultacja z dietetyki 1 godz. 100 zł

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

Tarot w każdą środę od 15 do 18.

Nazywam się Mirosława Miranda Pawlak i jestem doradcą duchowym. Od wielu lat pomagam ludziom w rozwiązywaniu ich dylematów życiowych, poszukiwaniu sposobów na problemy i w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami, używając głównie kart Tarota (czasem korzystam również z innych kart, np. Cygańskich, Lenormand, Desire czy Anielskich) i numerologii, jak również w pewnym zakresie wahadełka i astrologii. W mniejszym stopniu zajmuję się magią rytualną, oczyszczaniem czakramów i doradzaniem w doborze amuletów lub talizmanów. Jestem osobą rozwijającą się duchowo, wciąż na nowo odkrywającą siebie. Każdy człowiek, który przychodzi do mnie, wnosi w moje życie nową energię, która pomaga mi odkrywać mój własny potencjał.

W niektórych kręgach ezoterycznych panuje opinia, że nie dany człowiek wybiera Tarota, lecz Tarot wybiera adepta na Tarocistę. Moja historia zajmowania się Tarotem potwierdza tę opinię, od samego dzieciństwa.

Symbole, kolory i inne detale na tych kartach ? to drzwi do podświadomości. Tak naprawdę seans Tarota to nic innego jak rozmowa z podświadomością. Są różne zdania na temat sprawdzalności wróżby, ale nigdzie nie jest powiedziane, że prognoza zawarta w układzie jest nie do uniknięcia, że zły los musi się zdarzyć, że nie można go zmienić. Mówi się też, że na przeznaczenie nie mamy wpływu, a los trzymamy w swoich dłoniach. Z pewnością mamy wpływ na swoje życie. Uważam, że wszystko w nim można zmienić, ponieważ ŻYCIE TO RUCH, TO ZMIANA. Czasem karty Tarota pozwalają klientowi uświadomić sobie, co dokładnie wymaga podjęcia decyzji o tej zmianie i wprowadzenia jej w czyn.

Serdecznie zapraszam Cię do rozmowy z Twoją podświadomością, która wskaże Ci kierunek zmiany w Twoim życiu. 

Cennik:                                                   

Spotkanie osobiste:                                                                                

100 zł - 0,5 h                                                                                          

200 zł - 1 h                                                                                               

kontakt
tel. 95 717 64 64
tel. 733 588 888

                                                    

Chirurgia fantomowa i bioterapie wykonywane przez KRYSTYNĘ BŁAUCIAK 25 październik 2016r

Zapraszamy państwa do zapisów na zabiegi Chirurgii fantomowej i bioterapii wykonywane przez Krystynę Błauciak . Zabiegi pomagają w chorobach układu pokarmowego, nerwowego, kostno-ruchowego, krążenia, w chorobach nowotworowych, hormonalnych oraz odchudzaniu i relacjach.

Zapisy:

e-mail eden@uzdrowiciele.pl   tel.95 717 6464 od 10 - 18  kom. 733 588 888

Transformacja wzorców wewnętrzych - Kazimierz Łakomski 28 luty 2018 r godz.17.00 -19.00

"Zapraszamy dnia 28 lutego na inauguracyjną prelekcję dla odważnych i wytrwałych o pracy ze swoim wnętrzem i swoją intuicją, którą poprowadzi dla Państwa Pan Kazimierz Łakomski z Bydgoszczy praktykujący metodę pracy z intuicją ponad 12 lat. Wcześniej pracował innymi metodami wglądu do swojego wnęrza. Metoda, którą przybliżymy sobie na prelekcji opiera się na autodiagnozie swojego wnętrza, i uzyskiwaniu jedności wewnętrznej poprzez świadome odwoływanie wewnętrznych decyzji jakie podejmujemy w przeróżnych sytuacjach życiowych i nie wiemy jakim życiem one żyją w naszym umyśle często sprzecznie z naszymi obecnymi zamiarami i dążeniami. Rodzi to w nas napięcia i frustracje co powoduje któtkie lub dłuższe pogorszenie naszego samopoczucia. Metoda pozwala podążać oraz kroczyć drogą badacza i poszukiwacza.  Pozwala wejść w siebie dla odkrycia wszechświata.Niejednokrotnie wymaga odwagi aby dostrzec swoje tło problemów z którymi borykamy się na codzień.

To możliwość zmiany wewnętrznych wzorów i ocen w sobie do siebie i otoczenia. Nie jest błędem gdy mówimy , że możemy przetransformować swoje problemy i wejść na nowe tory naszego życia. Zmieniając zapomniane decyzje, zmieniamy siebie i swoją przyszłość. Dokonunemy transformacji w nas w sposób świadomy i celowy, bez pozostawiania siebie przypadkowi. To uzdrawianie siebie przez transformację wzorców. Zapraszamy serdecznie na spotkanie otwarte."

Warsztaty Runów Polskoch - 24-25 lutego 2018 - godz. 9.00-17.00

WYKŁAD / WARSZTATY ŚWIADOME ŻYCIE – ROBERT MAJOS 17 MARCA GODZ. 10.00

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby poznać, zobaczyć i poczuć, czym jest tajemnica życia. Jeżeli nadszedł już czas, że jesteś gotowy i otwarty, aby zmienić swoje życie i sprawić, by było ono lekkie, przyjemne, zrozumiałe oraz wiodące do źródła miłości, masz możliwość wzięcia udziału w  zdobywaniu nowych doświadczeń w trakcie wykładów połączonych z warsztatami, które odbędą się w ciepłej, przyjaznej atmosferze z poczęstunkiem przy aromatycznej herbacie z dalekich krain. W trakcie spotkania, którego mottem przewodnim jest ŚWIADOME  ŻYCIE omawiane i praktykowane  będą następujące zagadnienia:

 •  Stworzenie Ziemi, ludzi (prelekcja, film)      
 •  Twoja aura (widzenie, analiza)
 •  Przemiany po roku 2012(nasze życie)
 •  Miłość w naszym życiu
 •  Uzdrów swoje życie
 •  Pokochaj siebie
 •  Początek drogi do doskonałości
 •  Praca z energiami
 •  Bóg a choroby
 •  Oczyszczanie aury, czakr (dźwiękiem/energią)
 • Wolna wola
 • Woda a nasz organizm
 • Związki (mąż / żona – dlaczego?)
 • Odżywianie (produkty żywnościowe)
 • Techniki połączenia, oczyszczania

W trakcie spotkania będą Państwo mogli bezpłatnie skorzystać z jedynego urządzenia w Polsce, które odczytuje nasze biopole, czakry, punkty energetyczne, oraz meridiany (serce, wątrobę, żołądek itp.) Więcej szczegółów o badaniu aury

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji. Wszystkie wykłady połączone z warsztatami wraz z oferowanym  poczęstunkiem są bezpłatne.

Wykłady rozpoczynamy od godziny 10 . W zależności od ilości uczestników oraz szczególnego zainteresowania poszczególnymi zagadnieniami część zajęć może być realizowana w niedzielę.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji pod numerem 733 588 888, 957176464 lub eden@uzdrowiciele.pl.

Wszystkie wykłady połączone z warsztatami wraz z oferowanym poczęstunkiem są bezpłatne.

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2018
Facebook