Numerologia

O MNIE

Interesuje Cię przyszłość , masz problemy rodzinne czy finansowe , chcesz zmienić swoje życie a nie wiesz jak i od czego zacząć , to dowiedz się co będę mogła zrobić dla ciebie, abyś mógł spełnić się tu na ziemi we wszystkich aspektach swojego życia.

Mam na imię Basia , zajmuję się numerologią jak i wróżeniem czy oczyszczaniem z negatywnych energii i odblokowywaniem czakr już 15 lat.

Numerologia wróżebna - ścieżka życiowa , portret numerologiczny, związki partnerskie ; Oczyszczanie energetyczne ludzi/pomieszczeń ; Odblokowanie i oczyszczanie czakr ; Terapia przepracowania problemów życiowych ,relacje partnerskie, rodzinne ; Terapia przepracowania siebie od poczęcia aż do chwili obecnej.

- Masz problem z podjęciem decyzji ? Chcesz wiedzieć co z Twoim związkiem ? Pracą ? Finansami? Co z przyszłością? Na te i inne nurtujące Cię pytania zapraszam na spotkanie ze mną i kartami Tarota.

- Numerologia jest jedną z dziedzin ezoteryki , która z daty urodzenia , imion i nazwisk określi Twoją osobowości , potencjał , możliwości ,los i drogę życia .Co zrobić , aby zmienić . - Oczyszczam ludzi/pomieszczenia że złych energii , podczepienia, złe życzenia , uroki. Każde pomieszczenie, gdzie mieszkasz , pracujesz potrzebuje energetycznego oczyszczenia.

-Czakry są to główne centra energetyczne naszego ciała. Kiedy któraś z nich nie funkcjonuje tak jak powinna pojawiają się problemy zdrowotne i życiowe . Dzięki oczyszczonym i odblokowanym czakrom energia płynie swobodnie, lepiej się czujemy, przyciągamy szczęście , sukces i zdrowie.

- Jeśli masz poważny problem ze sobą ,swoim życiem , związkami z bliskimi to zapraszam na cykl sesji przepracowania jak i poznania siebie , ponieważ zmieniając Siebie -zmieniamy świat.

 

WIĘCEJ O NUMEROLOGII

"MATEMATYKA TO JĘZYK ZA POMOCĄ KTÓREGO BÓG OPISAŁ WSZECHŚWIAT"
                                                    GALILEUSZ

NUMEROLOGIA JEST NAUKĄ O LICZBACH, KTÓRA TOWARZYSZY LUDZIOM OD ZAMIERZCHŁYCH CZASÓW.
JEST JEDNĄ Z DZIEDZIN, KTÓRA MA OGROMNY WPŁYW NA OTACZAJĄCY NAS ŚWIAT ZBUDOWANY Z LICZB.
WIEDZA TA JEST STOSOWANA W MATEMATYCE, ASTRONOMII CZY ASTROLOGII. POWSTAŁA JUŻ W STAROŻYTNOŚCI I BYŁA BLISKA
TAKIM LUDOM JAK BABILOŃCZYCY, EGIPCJANIE, CHIŃCZYCY, MAJOWIE I AZTEKOWIE. A WIĘC MIAŁA SZEROKI ZASIĘG NA NASZEJ KULI ZIEMSKIEJ.
NUMEROLOGIA JEDNAK PRZEZ DŁUGI CZAS BYŁA NIEDOSTĘPNA DLA LUDZI I PRZECHOWYWANA W ZAKONACH. DZIĘKI ARCHEOLOGOM, KTÓRZY WYDOBYLI
SUMERYJSKIE TABLICZKI, DZISIAJ WIEMY, ŻE ISTNIENIE LICZB UJAWNIŁY LUDY SUMERU.
PRAWDOPODOBNIE CHRYSTUS RÓWNIEŻ POSZERZAŁ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI NUMEROLOGICZNE I WYKORZYSTYWAŁ JE PRZY NADAWANIU IMION APOSTOŁOM.
STWIERDZONO TEŻ, ŻE TO WŁAŚNIE BIBLIA JEST NAJLEPSZĄ NAUCZYCIELKĄ  NUMEROLOGII.

CZŁOWIEKIEM, KTÓRY PASJONOWAŁ SIĘ NIEZWYKŁOŚCIĄ LICZB BYŁ PITAGORAS. POCHODZIŁ Z GRECJI , ŻYŁ W VI W.P.N.E. NAUCZAŁ, ŻE TO WŁAŚNIE LICZBY TWORZĄ ŚWIAT I W NICH ZAWARTE JEST KAŻDE ZJAWISKO, ZDARZENIE CZY NASZA DROGA ŻYCIA.


WYBITNYMI MATEMATYKA BYLI RÓWNIEŻ ISAAK NEWTON CZY LORD KELWIN, KTÓRY POWIEDZIAŁ; "JEŚLI TO O CZYM MÓWICIE, NIE MOŻE BYĆ WYRAŻONE W LICZBACH, WIEDZA WASZA JEST NIEWYSTARCZAJĄCA".
NUMEROLOGIA TO DZIEDZINA, KTÓRA BARDZO DYNAMICZNIE SIĘ DZISIAJ ROZWIJA. NIE JEST ZWIĄZANA Z CZYMŚ TAKIM JAK MAGIA, JEST JEDYNIE PROSTYM DZIAŁANIEM MATEMATYCZNYM,
KTÓRE UŁATWIA NAM FUNKCJONOWANIE I JEST ŻRÓDŁEM INFORMACJI.


ZAPRASZAM WAS WIĘC DO  ZAPOZNANIA SIE Z  DZIEDZINĄ NAUKI JAKĄ JEST NUMEROLOGIA .


 PRZYCHODZIMY NA ŚWIAT KONKRETNEGO DNIA, KTÓRY SAMI SOBIE WYBIERAMY JESZCZE JAKO ISTOTA DUCHOWA, ABY DOŚWIADCZYĆ LUDZKIEGO LOSU W SZCZEGÓLNY SPOSÓB. KAŻDY DZIEŃ (DATA URODZENIA) MA SWOJĄ WŁASNĄ WIBRACJĘ I ONA TOWARZYSZY NAM CAŁE ŻYCIE,

LICZBY (LITERY PRZYPORZĄDKOWANE SĄ LICZBOM) IMION I NAZWISK SĄ NIEODŁĄCZNĄ CZĘŚCIĄ NASZEJ OSOBY I Z NIMI IDENTYFIKUJEMY SIĘ. MODYFIKUJĄ ONE SWOJĄ WIBRACJĄ DATĘ URODZENIA. CZASEM SĄ POŻYWKĄ BARDZO TRUDNYCH DOŚWIADCZEŃ. KIEDY DUSZA PRZEPRACUJE JE PODNOSI SWÓJ DUCHOWY POZIOM, POD WARUNKIEM, ŻE ODNAJDZIE W NIM WŁAŚCIWY SENS I WYCIĄGNIE LEKCJĘ DLA SIEBIE.

 

PORTRET NUMEROLOGICZNY (DROGA ŻYCIA)

TO  PODSTAWOWA INFORMACJA  O TWOIM  ŻYCIU  ,WYLICZA SIĘ  JĄ Z DATY  URODZENIA  ,TO WSPANIAŁE NARZĘDZIE DO ODKRYCIA  OSOBOWOŚCI  I MOŻLIWOŚCI  ,Z KTÓRYMI  PRZYSZLIŚMY NA ŚWIAT .
DROGA ŻYCIA OKREŚLA GŁÓWNE KIERUNKI NASZEGO ŻYCIA .
PORTRET NUMEROLOGICZNY  STANOWI DO GŁĘBNĄI DOKŁADNĄ ANALIZĘ  NASZEJ OSOBOWOŚCI ?TEMPERAMENTU ,CHARAKTERU I POWOŁANIA.ZAWIERA W SOBIE MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE ,FINANSOWE, JAKIE MAMY W SOBIE NA JAKIE NAPOTYKAMY W ŻYCIU.POKAZUJE KIERUNEK NASZEGO PRZEZNACZENIA-DROGĘ KTÓRĄ PODĄŻAJĄC OSIĄGNIEMY SAMOREALIZACJĄ.
ABY JĄ OBLICZYĆ ,MUSIMY ZSUMOWAĆ CYFRY POSIADANE W DACIE URODZENIA NP.:
30.10.2008R
3+0+1+0+2+0+0+8=14 GDZIE 1+4=5
MAMY WIĘC OSOBĘ KTÓREJ PROGRAMEM PODSTAWOWYM JEST 5
W NUMEROLOGII WYSTĘPUJĄ RÓWNIEŻ WIBRACJE MISTRZOWSKIE.
TAKIE WIBRACJE OSIĄGAJĄ OSOBY KTÓRE W POPRZEDNICH WCIELENIACH  WYPRACOWAŁY DO PERFEKCJI JAKIŚ ASPEKT SAMOREALIZACJI .ZDOBYTA WIEDZA WEWNĘTRZNA JEST OBECNA W NADŚWIADOMOŚCI TAKICH OSÓB NAWET JEŚLI Z NIEJ NIE KORZYSTAJĄ . ABY KORZYSTAĆ Z DARÓW WIBRACJI MISTRZOWSKICH NALEŻY ŚWIADOMIE ZDYSCYPLINOWAĆ SIĘ WEWNĘTRZNIE .TAKIE WIBRACJE  WYMAGAJĄ ŚCISŁEJ SAMOKONTROLI ,DYSCYPLINY  I OCZYSZCZENIA OSOBOWOŚCI.

 

 

 

PSEUDONIM NUMEROLOGICZNY

JAK MOŻNA WPROWADZIĆ ZMIANĘ? - PRZEZ DODANIE NOWYCH IMION. TE DOTYCHCZASOWE OKREŚLIŁY NASZĄ OSOBOWOŚĆ. JEŚLI ŻYJE SIĘ NAM ŹLE, CZUJEMY, ŻE SPRAWY IDĄ NIE TAK, ŻE OGRANICZAMY SAMI SOBIE MOŻLIWOŚCI I NIE KORZYSTAMY Z DARÓW W ŻYCIU - MAMY SZANSĘ TO ZMIENIĆ.

O DZIAŁANIU NOWYCH IMION WIADOMO OD DAWNA, BARDZO DAWNA, ALE WIEDZA TA BYŁA HERMETYCZNA. CZY JEST PRZYPADKIEM, ŻE DAWNI WŁADCY MIELI PO KILKANAŚCIE IMION? KAPŁANI DO DZISIAJ WSTĘPUJĄC NA DROGĘ ŻYCIA ZAKONNEGO DOSTAJĄ NOWE IMIĘ. ARTYŚCI, PISARZE TAKŻE WZBOGACAJĄ SWÓJ POTENCJAŁ NOWYM PSEUDONIMEM. CZY TO WSZYSTKO PRZYPADEK? A MOŻE TYLKO DZIWACTWO?

NOWE IMIONA, KTÓRE DODAJEMY (JEST ICH ZAZWYCZAJ KILKA) NADAJĄ NOWĄ WIBRACJĘ DUSZY. ZACZYNA ONA PRACOWAĆ NA INNYM POZIOMIE. PRZYCIĄGA DO SIEBIE INNYCH, NOWYCH LUDZI, POJAWIAJĄ SIĘ NOWE SYTUACJE. ZACZYNA SIĘ ZMIENIAĆ ŻYCIE! CZĘŚĆ DOTYCHCZASOWYCH ZNAJOMYCH MOŻE ODEJŚĆ, ALE W ICH MIEJSCE POJAWIĄ SIĘ INNI. ANI LEPSI ANI GORSI. NIE WARTOŚCIUJMY ? BĘDĄ ODPOWIADALI NASZYM ZAPOTRZEBOWANIOM NA PRZEŻYWANIE NOWYCH DOŚWIADCZEŃ. PRZYJDĄ NOWE INFORMACJE - Z RÓŻNYCH ŹRÓDEŁ - OD LUDZI, Z KSIĄŻEK, CZASEM OD DZIECI - TRZEBA UMIEĆ SŁUCHAĆ.


NOWE IMIONA SĄ REJESTROWANE W REJESTRZE NUMEROLOGICZNYM. JEST TAKI PROWADZONY W BARCELONIE OD DZIESIĄTKÓW LAT. JEST TO KSIĘGA, W KTÓREJ ZAPISANE BĘDĄ NOWE IMIONA. NOWE IMIONA MUSZĄ POJAWIĆ SIĘ W ENERGII ZIEMI - FIZYCZNIE, PODOBNIE JAK ISTNIEJĄ W KSIĘGACH TE, KTÓRE MAMY OBECNIE.

OTRZYMANYCH IMION JUŻ NIGDZIE WIĘCEJ NIE ZAPISUJE SIĘ URZĘDOWO, NIE TRZEBA ZMIENIAĆ NICZEGO W DOKUMENTACH OSOBISTYCH.
TERAZ ZACZYNA SIĘ PRACA WEWNĘTRZNA, INFORMACJA SZCZEGÓŁOWA NA TEN TEMAT ZOSTAJE PRZEKAZANA KAŻDEJ OSOBIE INDYWIDUALNIE WRAZ Z NOWYMI IMIONAMI.

 

 

DO NOWYCH IMION DOŁĄCZANE SĄ "CYKLE ŻYCIA", KTÓRE OMAWIAJĄ GŁÓWNE TENDENCJE POSZCZEGÓLNYCH LAT ŻYCIA.
DOBRANIE IMION ODBYWA SIĘ W KONTAKCIE Z OPIEKUNEM DUCHOWYM OSOBY, A MA GO KAŻDY Z NAS. IMIONA BĘDĄ WÓWCZAS NAJLEPSZE Z MOŻLIWYCH, ABY DUSZA CZŁOWIEKA MOGŁA REALIZOWAĆ ZADANIA, Z KTÓRYMI PRZYSZŁA NA ŚWIAT - W SPOSÓB PEŁNY. NIE JEST NIGDZIE POWIEDZIANE, ŻE ODTĄD JUŻ TYLKO CUDOWNIE, ŁATWE I PRZYJEMNE ŻYCIE, CHOĆ DLACZEGO NIE? WSZYSTKO JEST W TWOJEJ GŁOWIE I JEST MOŻLIWE DO OSIĄGNIĘCIA.

NIEKIEDY ŻYCIE STAJE SIĘ WALKĄ, CZASEM ODCZUCIEM NIEMOCY I TU NUMEROLOGIA MOŻE PRZYJŚĆ Z POMOCĄ.
DZIĘKI WPROWADZENIU ZMIAN W WIBRACJI IMION MNIEJ SIŁ ZUŻYWAMY NA WALKĘ I MOCOWANIE Z SAMYM SOBĄ. MAMY NA NOWO SZANSĘ SKIEROWANIA WŁASNEJ ENERGII NA HARMONIJNE I TWÓRCZE ŻYCIE. NA WYPEŁNIENIE ZADAŃ, Z JAKIMI PRZYSZLIŚMY NA ZIEMIĘ.

 

 

 

NAZWA FIRMY

DOBRZE DOBRANA NAZWA FIRMY I CZAS JEJ POWSTANIA MOŻE, BOWIEM ZAGWARANTOWAĆ SUKCES.

POD WZGLĘDEM NUMEROLOGICZNYM NAJISTOTNIEJSZA JEST WIBRACJA NAZWA FIRMY I DATA ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI.
TE DWIE SKŁADOWE TO FUNDAMENTY ,NA KTÓRYCH MOŻNA WIĘCEJ ZBUDOWAĆ.
NAJBARDZIEJ ZDROWE I UNIWERSALNE NAZWY TO TAKIE KTÓRYCH SUMA WIBRACJI LITER WYNOSI 1,3,8 DLA ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH I DZIAŁALNOŚCI BUDOWLANEJ -MOŻE TO BYĆ 4,TU JEDNAK NALEŻY UNIKAĆ USTAWIENIA , KTÓRE DAWAŁYBY SUMĘ WIBRACJILITER W KARMIE PRACY 13 GDYŻ SPOWODUJE ZMIANY BRANŻY I SYTUACJE WYMAGAJĄCE DUŻEJ CIERPLIWOŚCI I ŻELAZNEJ KONSEKWENCJI.


PRZY KONSTRUOWANIU NAZWY FIRMY WAŻNA JEST WIBRACJA DNIA URODZENIA ,DROGI ŻYCIA ,CYKLU PRACY .
WSZYSTKIE FIRMY MAJĄCE NAZWĘ ,KTÓREJ ZSUMOWANE LITERY DAJĄ WIBRACJĘ 1 i 8 ,SĄ POTENCJALNIE SILNYMI I STABILNYMI PRZEDSIĘWZIĘCIAMI ,KTÓRE MOGĄ OSIĄGNĄĆ STATUS NA SKALĘ KRAJOWĄ I MIĘDZYNARODOWĄ.
FIRMA O NAZWIE WIBRACJI 1 MOŻE ROZPOCZĄĆ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W DNIU W WIBRACJI 3,8,9.
PRZYKŁAD 1(NAZWA)+3 (DATA)=4PRZEZNACZENIE.


W TYCH UKŁADACH POWSTANĄ KORZYSTNE WIBRACJE DLA TEJ FIRMY

MOŻLIWY KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAIL TEL: 697 039 070

 

ZAPRASZAM

 

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook