Już wkrótce

Wydarzenia

Rss

Zapraszamy na warsztaty tworzenia biżuterii z Yene Mar

W środę 24.04 o godzinie 16:00 odbędą się warsztaty, na których będziesz miał_a okazję uczyć się oprawy kryształów w różnych technikach: macrame, wire wrapping, oplatanie intuicyjne, montaż gotowych części… itd. Na warsztatach będziemy także rozmawiać o kamieniach i ich właściwościach, o tym skąd pochodzą, jak się formują i jak są wydobywane a także słuchać kojącej muzyki i kierować się własną intuicją przy wyborze kamieni.
Warsztaty trwają 2h.
Koszt podstawowy: 70 zł (w tym materiały potrzebne do stworzenia podstawowej bransoletki macrame, poczęstunek i przyjemna przestrzeń).

Dodatkowo na

miejscu możesz wybrać dowolną technikę i materiały, które wycenię przed rozpoczęciem pracy.

Warsztaty są dostosowane do uczestników w wieku od 7 roku życia. Mile widziani są wszyscy: osoby zupełnie zielone, początkujące, zaawansowane czy te, które chcą kreatywnie spędzić czas

Każdy uczestnik zakończy warsztat z własnoręcznie wykonaną biżuterią, którą zabierze do domu :)

ZOBACZ SWOJĄ AURĘ

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby się jeszcze bardziej zagłębić i poznać samego siebie.

W trakcie spotkania, którego mottem przewodnim jest ŚWIADOME ŻYCIE omawiane i praktykowane będą różne zagadnienia.

Kochani, w tych czasach przemian jakie się dzieją tu i teraz na ziemi dobrze jest poznać samego siebie ze strony duchowej, energetycznej, fizycznej itp. zobaczyć jaki jest stan swojej Aury czy energii aby móc żyć świadomie. Serdecznie Państwa zapraszamy na jedyne wydarzenie, podczas którego będziecie mogli zobaczyć w rzeczywistości swoją własną aurę. W trakcie spotkania będą Państwo mogli skorzystać z jedynego urządzenia w Polsce, które odczytuje nasze biopole, punkty energetyczne (czakry), które wpływają na nasze życie , emocje, uczucia, psychikę, ciało itp oraz meridiany (serce, wątrobę, żołądek, płuca, nerki itp)

Zapraszamy serdecznie na wykład połączony z warsztatem , który odbędzie się w Ośrodku Eden dnia 02.03.2024 roku (sobota) od godziny 10.30.

W trakcie warsztatu:

- rzeczywisty pomiar wielkości przed i po transformacji aury

- ujrzenie własnej aury w rzeczywistości (otwartymi oczyma)

- pomiar energii życiowej przed i po transformacji

- oczyszczanie swojej aury oraz przestrzeni

- rzeczywisty pomiar czakr przed i po oczyszczeniu

- otwieranie czakr

- doświadczenie rzeczywistej energii punktów energetycznych (czakr)

- medytacja oczyszczająca i napełniająca energią poprzez połączenie z Matką Ziemią

Udział w wykładzie połączonym z warsztatem jest bezpłatny. Dla osób bardziej zainteresowanych poznaniem i dokonaniem dogłębnej analizy samego siebie, będzie możliwość wykonania pomiaru własnej aury z opisem 40 – stronicowym dla uczestników wykładu chcących skorzystać z badania jest zniżka ze 170zł – na 120 zł. Poznając swoją aurę oraz swoje punkty energetyczne czakr, tak naprawdę poznasz samego siebie i dowiesz się o sobie wszystkiego tego, co do tej pory nie pozwalało Ci zrozumieć siebie i tego, co dzieje się wokół Ciebie np.:

- dolegliwości

- finanse

- rodzina

- duchowość

- energetyka

- życie zawodowe oraz wiele, wiele innych czynników życiowych uzależnionych od naszego istnienia itp.

ZOBACZ JUŻ TERAZ - Więcej szczegółów o badaniu aury na stronie Ośrodka Eden w zakładce Aura

https://osrodek-eden.pl/index.php?route=information/information&information_id=71

WAŻNE

Wszystkie osoby zainteresowane wykonaniem analizy swojej aury, prosimy o zabranie ze sobą nośników np. pendrive.

Wykład z warsztatem rozpocznie się od godz. 10.30, a badanie aury będzie wykonywane w trakcie do godz 17.00.

Spotkanie jak zawsze przebiegnie w miłej i sympatycznej atmosferze przy aromatach herbat z dalekich krain oraz małego poczęstunku .Oczywiście jak zawsze mile widziany swój poczęstunek.

Mimo, że wstęp jest bezpłatny można rezerwować sobie miejsce w godz. 13 - 18 od poniedziałku do piątku tylko przez tel 95 7176464

Miejsce : Ośrodek Eden Gorzów Wlkp. ul. Mieszka I 56/6

termin : sobota 02.03.2024 od godz. 10.30

Zapraszamy na kurs Tarota i Numerologii od podstaw

Zapraszam na kurs Tarota i Numerologii od podstaw chętnych, którzy są na początku swojej przygody z tarotem ,jak również dla osób znajacych karty i chcą uporządkować swoją wiedzę. Kursy i tematy na podstawie talii Rider  Waite odbywać się będą w terminach Arkana Wielkie- 01.10 /15.10;
Arkana Małe- 29.10/5.11

Praktyczne rozkłady- 12.11 zajęcia rozpoczynamy

Od godziny 11:00 do 18:00 z krótkimi przerwami 

Numerologia jest wiedzą pozwalającą na poznanie siebie i własnej drogi ,jak również określa nasz potencjał talenty i predyspozycje. Numerologia to cenny drogowskaz, który warto bliżej poznać.

Terminy kursów:  08.10 / 22.10 /   

zajęcia rozpoczynamy od godziny 11:00 do 18:00 z krótkimi przerwami.

Koszt jednego dnia kursu 300zl

Osoby zainteresowane proszę o zapisywanie się u pani Basi w ośrodku Eden ul. Mieszka I 56/6 Gorzów Wielkopolski .

Tarocistka Barbara

Zobacz swoją Aure - 13.08.2022

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby poznać, zobaczyć i poczuć, czym jest tajemnica życia. Jeżeli nadszedł już czas, że jesteś gotowy i otwarty, aby zmienić swoje życie i sprawić, by było ono lekkie, przyjemne, zrozumiałe, masz możliwość wzięcia udziału w  zdobywaniu nowych doświadczeń w trakcie wykładów połączonych z warsztatami, które odbędą się w ciepłej, przyjaznej atmosferze z poczęstunkiem przy aromatycznej herbacie z dalekich krain. W trakcie spotkania, którego mottem przewodnim jest ŚWIADOME  ŻYCIE omawiane i praktykowane  będą następujące zagadnienia:

Kochani, w tych czasach przemian jakie się dzieją tu i teraz na ziemi jedyną wartością jest zobaczyć i poznać samego siebie od strony duchowej, energetycznej, fizycznej itp. zobaczyć jaki jest stan swojej energii aby móc iść i żyć świadomie. Serdecznie Państwa zapraszamy na jedyne wydarzenie, podczas którego będziecie mogli zobaczyć w rzeczywistości swoją własną aurę. W trakcie spotkania będą Państwo mogli skorzystać z jedynego urządzenia w Polsce, które odczytuje nasze biopole, punkty energetyczne (czakry), które odpowiadają za nasze życie , emocje, uczucia, psychikę, ciało itp oraz meridiany (serce, wątrobę, żołądek, płuca, nerki itp)

Zapraszamy serdecznie na wykład połączony z warsztatem , który odbędzie się w Ośrodku Eden dnia 13.08.2022 roku (sobota) od godziny 10.30.

W trakcie warsztatu:

- rzeczywisty pomiar wielkości przed i po transformacji aury

- ujrzenie własnej aury w rzeczywistości (otwartymi oczyma)

- pomiar energii życiowej przed i po transformacji

- oczyszczanie swojej aury oraz przestrzeni

- rzeczywisty pomiar czakr przed i po oczyszczeniu

- otwieranie czakr

- doświadczenie rzeczywistej pracy punktów energetycznych (czakr)

- medytacja oczyszczająca i napełniająca energią poprzez połączenie z Matką Ziemią

Udział w wykładzie połączonym z warsztatem jest bezpłatny. Dla osób bardziej zainteresowanych poznaniem i dokonaniem dogłębnej analizy samego siebie, będzie możliwość wykonania pomiaru własnej aury z opisem 40 – stronicowym dla uczestników wykładu chcących skorzystać z badania jest zniżka 170zł – 120 zł. Poznając swoją aurę oraz swoje punkty energetyczne czakr, tak naprawdę poznasz samego siebie i dowiesz się o sobie wszystkiego tego, co do tej pory nie pozwalało Ci zrozumieć siebie i tego, co dzieje się wokół Ciebie np.:

- dolegliwości

- finanse

- rodzina

- duchowość

- energetyka

- życie zawodowe oraz wiele, wiele innych czynników życiowych uzależnionych od naszego istnienia itp.

ZOBACZ JUŻ TERAZ - Więcej szczegółów o badaniu aury na stronie Ośrodka Eden w zakładce Aura 

https://osrodek-eden.pl/index.php?route=information/information&information_id=71

WAŻNE

Wszystkie osoby zainteresowane wykonaniem analizy swojej aury, prosimy o zabranie ze sobą nośników np. pendrive.

Wykład z warsztatem rozpocznie się od godz. 10.30, a badanie aury będzie wykonywane w trakcie do godz 18.00.

Spotkanie jak zawsze przebiegnie w miłej i sympatycznej atmosferze przy aromatach herbat z dalekich krain oraz małego poczęstunku .Oczywiście jak zawsze mile widziany swój poczęstunek.

 

Mimo, że wstęp jest bezpłatny można rezerwować sobie miejsce w godz. 13 - 18 od poniedziałku do piątku lub przez facebook (nr tel 95 7176464)

Miejsce : Ośrodek Eden Gorzów Wlkp. ul. Mieszka I 56/6

termin : sobota 13.08.2022 od godz. 10.30

 

Barbara tarocistka numerolog zaprasza na spotkania indywidualne w dniu 29 kwietnia w godzinach od 11:00 do 18:00

Barbara tarocistka numerolog zaprasza na spotkania indywidualne w dniu 29 kwietnia w godzinach od 11:00 do 18:00 w Ośrodku Eden ul. Mieszka I 56/6 w Gorzowie Wlkp. Numerologia i karty tarota pomogą w wyborze właściwego kierunku działań ,podjąć właściwą decyzję, jak również odpowiedzą na każde zadane pytanie w sferze miłosnej, finansowej czy zawodowej. To co dzieje się w Twoim życiu zależy również od Ciebie ,Twojego potencjału , przeznaczenia, a także wyborów . Konsultacja indywidualna jest płatna .Proszę dokonać rezerwacji ustalając godzinę spotkania poprzez kontakt z panią Basią w Ośrodku Eden w Gorzowie. W sprawie rezerwacji proszę dzwonić od godz. 12-18 tel. 791 145 655.

Wróżka Barbara zaprasza - 27 i 28 stycznia 2022

Barbara tarocistka numerolog w dniu 27 Stycznia od 12:00 do 18:00 ,oraz 28 stycznia od godziny 11:00 do 18:00 zaprasza serdecznie na spotkanie indywidualne . Wchodząc w Nowy Rok 2022 warto zapytać się o siebie ,bliskich ,otrzymać odpowiedź na nurtujące nas pytania dotyczące sfery finansowej zawodowej, czy miłosnej ..Jakiego dokonać wyboru, jak odmienić swoje życie... na te i inne pytanie pomogą odpowiedzieć moje karty tarota.  Konsultacja indywidualna jest płatna. Więcej informacji o rezerwacji terminu spotkania oraz godziny dokonać proszę poprzez kontakt z panią Basią w Ośrodku Eden w Gorzowie. DZWONIĆ PROSZĘ OD GODZ 12-18 TEL 791 145 655

Hipnoza regresyjna, czyli potężne narzędzie do wprowadzenia dobrych zmian w Twoim życiu

Zapraszamy na spotkanie z Łukaszem, hipnotyzerem z Gorzowa i jego medium Moniką.
 
Ta dwójka już od wielu miesięcy niestrudzenie działa w przestrzeni hipnotycznej pomagając niezliczonej ilości istnień. Odpowiadając na potrzeby osób z całego świata bierze udział we wprowadzaniu pozytywnych zmian w ich życiu. Z pragnienia dzielenia się wiedzą i możliwościami poprowadzi dla was spotkanie w czwartek 2.12.2021 o godzinie      .
 
W trakcie spotkania opowiedzą o tym, czym jest hipnoza regresyjna  i co można w trakcie jej trwania zrobić.
 
Dowiecie się, jak można poznać swoje poprzednie wcielenia i dowiedzieć się kim się było w poprzednich życiach.
 
Poruszą temat różnych bytów, również pasożytniczych, które przyczepiają się do ludzi. Także to skąd się biorą, dlaczego to robią i jak je odpiąć.
 
Zajmą się również ważną kwestią jaką jest uwalnianie traum i zdejmowanie rodowych klątw.
 
Przekażą informację o tym jak ważny jest przepływ miłości w Rodzie i jak to uaktywnić podczas sesji hipnotycznej.
 
 

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia tego wieczoru w wyjątkowej atmosferze.

Wieczorek tematyczny

Dnia 26 listopada o godz. 17:00 Ośrodek Eden zaprasza na wieczorek tematyczny, który poprowadzi Gabriel. Jest to pierwsze spotkanie Gabriela w Gorzowie.

 

Gabriel podzieli się z nami m.in. informacjami na temat oczyszczania energetycznego, w zakresie:

 • niszczenia klątw i uroków;

 • likwidacji złych bytów;

 • oczyszcznia wężami energetycznymi;

 • ładowania energią;

 • jasnowidzenia;

 • poziomów astralnych.

 

Poruszy również podstawy numerologii rosyjskiej opracowanej przez p. Arzu.

 

Zapraszamy, wstęp wolny.

Więcej informacji po nr telefonu 95 717 64 64

WARSZTATY - 21.08.2021

Dotarcie do taty pozwala nam „stanąć w pełni” do swojego życia, stać się kompletnym. Pozwala znaleźć w sobie mądrość, odwagę i harmonię tam, gdzie jej nam brakuje. Zgoda na naszego tatę takiego, jaki jest/był i odkrycie tego, co od niego dostaliśmy z „męskiego”, z rodu, daje wewnętrzne oparcie, jakiego nie dostaniemy od nikogo innego. Będziemy przyglądać się naszej relacji z ojcem na poziomie duchowym i emocjonalnym, sile, jaką relacja z ojcem daje nam do budowania granic, relacji w życiu osobistym i zawodowym. Systemowo tata to porządek i struktura, tak naszego ciała, domu, jak i biznesu. Tata to odwaga, spokojne serce, wolność wyboru, działanie, siła do osiągania celów i spełniania marzeń.

Niektórzy twierdzą, że ojciec nie jest im potrzebny, bo… go nie było, bo niczego mi nie dał… Nic bardziej mylnego. To ojciec jest tym, który prowadzi i wprowadza dziecko w świat. I nie ma tu znaczenia kim jest i jaki jest z czysto fizycznego punktu widzenia. Tej części nas, która pochodzi z męskiego potencjału rodu będzie poświęcony warsztat.

Miejsce: Ośrodek Eden ul. Mieszka I 56 w Gorzowie Wlkp.

Kiedy: 21.08.2021 w godz. 9:00 – 16:00.

Inwestycja: 200 zł.

Zapisy na miejscu w Ośrodku Eden i pod numerami telefonów:

95 717 64 64 oraz 607 450 514.

Pracujemy jak zwykle metodą warsztatową, skupiamy się na pracy wewnętrznej - czeka nas wiele ćwiczeń oddechowych, ustawieniowych i medytacji, będziemy poszerzać świadomość o wglądy, które pozwolą nam na połączenie wszystkich niepogodzonych aspektów naszej osobowości.

Warsztaty poprowadzi Anna Beata Bielka – pedagog, terapeuta ustawień systemowych, praktyk posługujący się metodami i technikami wielu obszarów rozwoju osobistego, terapii oddechem, pracy z ciałem, panoramy społecznej i in.

Kolejne warsztaty już 21 sierpnia – oparte na wiedzy o tym co, i w jaki sposób rezonuje w naszym życiu, w interakcjach pomiędzy poszczególnymi członkami rodu, rodziny, społeczności.

BADANIE AURY,CZAKR – POZNAJ SIEBIE I ŻYJ ŚWIADOMIE· 24.07.2021

Kochani, w tych czasach przemian jakie się dzieją teraz tu ziemi warto zobaczyć i poznać samego siebie od strony energetycznej oczyścić aurę czakry i zobaczyć jaki jest stan swojej energii aby móc iść i żyć świadomie dalej Serdecznie Was zapraszamy na jedyne w Polsce wydarzenie, podczas którego będziecie mogli zobaczyć w rzeczywistości swoją własną aurę. W trakcie spotkania będą Państwo mogli skorzystać z jedynego urządzenia w Polsce, które odczytuje nasze biopole, punkty energetyczne (czakry), które odpowiadają za nasze życie , emocje, uczucia, psychikę ciało itp oraz meridiany (serce, wątrobę, żołądek, płuca, nerki itp)

Zapraszamy serdecznie na wykład połączony z warsztatem , który odbędzie się w Ośrodku Eden dniu 24.07.2021 roku (sobota) od godziny 10.30.

W trakcie warsztatu:

- rzeczywisty pomiar aury

- ujrzenie własnej aury w rzeczywistości (otwartymi oczyma)

- oczyszczanie swojej aury

- rzeczywisty pomiar czakr

- oczyszczanie swoich czakr

- otwieranie czakr

- doświadczenie rzeczywistej pracy punktów energetycznych (czakr)

- medytacja oczyszczająca i napełniająca energię poprzez połączenie z Matką Ziemią

Udział w wykładzie połączonym z warsztatem jest bezpłatny. Dla osób bardziej zainteresowanych poznaniem i dokonaniem dogłębnej analizy samego siebie, będzie możliwość wykonania pomiaru własnej aury z opisem 40 – stronicowym dla uczestników wykładu chcących skorzystać z badania jest zniżka 150zł – 100 zł Poznając swoją aurę oraz swoje punkty energetyczne czakry, tak naprawdę poznasz samego siebie i dowiesz się o sobie wszystkiego tego, co do tej pory nie pozwalało Ci zrozumieć samego siebie i tego, co dzieje się wokół Ciebie i z tobą np.:

- choroby

- finanse

- rodzina

- duchowość

- energetyka

- życie zawodowe itp.

ZOBACZ JUŻ TERAZ - Więcej szczegółów o badaniu aury na stronie Ośrodka Eden w zakładce Aura https://osrodek-eden.pl/index.php...

Wszystkie osoby zainteresowane wykonaniem badania aury, prosimy o zabranie z sobą nośników do zapisu np. pendrive

Sam wykład z warsztatem rozpocznie się od godz. 10.30 a badanie aury będzie wykonywane od 11.00 do 17.00

 

Dla osób zainteresowanych kartami tarota czy numerologią w trakcie trwania wykładu aury w gabinecie będzie przyjmować pani barbara tarocistka- numerolog zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych już od 10,30 na kolejne spotkanie ze mną i moimi Kartami Tarota oraz numerologią w Ośrodku Eden na konsultacje indywidualne, na których możesz zapyta

mnie o siebie, o swoje problemy, zdrowie, rodzinę finansy o co tylko zechcesz . Wizyta indywidualna jest płatna możesz przyjść w tych godzinach lub zapisa

się, aby mie

pewną rezerwację od godz 10,30 -17 pod nr 95 7176464

Miejsce : Ośrodek Eden Gorzów Wlkp. ul. Mieszka I 56/6

termin : sobota 24.07.2021 od godz. 10.30

Spotkanie z Barbarą i jej Kartami Tarota oraz numerologią w Ośrodku Eden - 21.10.2020

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych 21 października na kolejne spotkanie z Barbarą i jej Kartami Tarota oraz numerologią w Ośrodku Eden . Na wieczorku tematycznym każdy uczestnik będzie miał możliwość dowiedzieć się jak możemy kreować swoje życie, ponieważ poznając siebie samego zaglądasz w głąb swojej duszy łącząc się z nią i żyjąc zgodnie z własnym wnętrzem osiągając pełną harmonię na wszystkich poziomach swojego życia. Przychodząc dowiesz się w jaki sposób i dlaczego np.liczby w dacie urodzenia wpływają na całe nasze życie. Jak możemy wpływać na nasz los i zmieniać go tak, aby żyło nam się lepiej . Na spotkaniu będziesz miał okazje zapytać się o wiele swoich aspektów życiowych, które przysparzają ci problemów w relacjach mąż-żona, rodzina, finanse, praca itp. Zapraszamy już 21 października do Ośrodka Eden, w jak zwykle miłej atmosferze i obecności naszych gości .

TAJEMNA WIEDZA AKUPRESURY

Zapraszam na wieczorek zapoznawczy (wstęp wolny) dnia 1 października (czwartek) 2020 roku od godz 16:30 do 20:00 w OŚRODKU EDEN W GORZOWIE WLKP.UL. MIESZKA I 56/6

Tematem będzie akupresura i radiestezja. Obie te dziedziny w połączeniu nazywam akupresura szczegółowa lub precyzyjna. Przychodząc na wieczorek będziesz miał okazje poznać tajemnice swojego ciała , ponieważ od zarania dziejów Chińczycy uzdrawiali swoje ciało za pomocą punktów energetycznych, które prowadziły do samouzdrowienia . Daje to o wiele większe możliwości niż sama akupresura. 

Będzie też wiele ciekawych informacji z ok. 30 lat doświadczeń z w/w oraz innych dziedzin pomocnych w świadomym kreowaniu swojego życia z pożytkiem dla siebie i innych osób.

Chętnym z ew dolegliwościami wyznacza np na dłoniach punkty do samodzielnego masażu. Za drobną opłatą mogę też zrobić zabieg bardziej intensywny. Możliwe są zabiegi w umówione dni np w Ośrodku Eden do pełnego cyklu. W razie potrzeby możliwe są  konsultacje telefoniczne. 

Wieczorek odbędzie się jak zawsze w miłej atmosferze, gdzie będzie można skosztowa różnorodnych herbat z Dalekiego Wschodu oraz poczęstowa się owocami i innymi smakołykami

Zapraszam bardzo serdecznie

Eugeniusz

KRĄG KOBIET 04.09.2020 godz.16:00

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Kręgu Kobiet w Ośrodku Eden.

Spotkanie pełne wzruszeń, gdzie każda z nas znajdzie pełne wsparcie dla tego kim jest, gdzie aktualnie jest i co w tej chwili przeżywa.

„Siostrzeństwo kobiet” potrzebne nam jest by odkryć i poddać się swojej

kobiecej naturze, wzajemnie się wspierać, uczyć od siebie mądrości,

słuchać naszej intuicji, głosu naszego serca,

by zmieniając i rozwijając siebie, inspirować zmiany we własnej Rodzinie,

zaszczepiać miłość i pragnienie pokoju w sercach naszych dzieci.

Celem spotkań jest dotarcie do miejsca,
gdzie to co kobiece jest święte, po to by móc
obdarzyć świat naszymi wartościami:
macierzyńskością, wsparciem emocjonalnym,
opiekuńczością, intuicją, wytrwałością,
tworzeniem delikatnej siatki związków pomiędzy ludźmi,
opartych na szacunku i miłości.

 

Kręgi Kobiet prowadzi dla nas Anna Beata Bielka.

Koszt zajęć 60 zł, zapisy na miejscu w Ośrodku Eden i pod numerami telefonów

95 717 64 64 i 607 450 514

 

Gorzów, Diamentowa Świadomość w krysztale - 25 WRZ O 10:00 – 27 WRZ O 18:00

Nasze spotkanie rozpoczniemy wykładem dla ciekawych Świata Kryształów -
w Edenie, w czwartek o godz. 17.00
"Diament świadomości i materializacja mojego świata"
*
Spotkanie diamentowe trwa 3 pełne dni - piątek godz. 10.00 do niedzieli godz. 18.00 i jest to czas niezbędny na pokazanie się naszych warstw i wyraźne odpływanie zbędnych wzorców.
Choć, można też skorzystać z 1 lub 2 dni.
*
Piątek - kąpiel w mandalach kryształowych - kolorami i rodzajami minerałów, opowieści ze świata kamieni, poszerzanie działania zmysłów, budzenie się nowych i widzenie ciałem, komórkami.
*
Sobota - wędrówki miejscami mocy - archeologia mentalna, nauka czytania energii miejsc warstwami, do najbardziej pierwotnej, korzystanie z energii miejsc.
*
Niedziela - Pole Kryształowe Człowieka, kilka ćwiczeń i przekazów praktycznych na nasz czas, medytacje z minerałami w intencji zdrowia i nowych predyspozycji ciała.
*
Po spotkaniu mamy zmieniony sposób patrzenia na siebie i swoje miejsce w życiu, niezwykły spokój i wzrastające zaufanie do siebie. Materializujemy życie w nowych warunkach - Nowej Świadomości, w nieustannej, dobrej zmianie.
*
dla początkujących polecam serie albumów małych i dużych o zrozumieniu siebie, poprzez kryształ: http://krysztaloweswiaty.pl/produkt/1-tryptyk-z-medytacjami-mp3/
http://krysztaloweswiaty.pl/produkt/przedplaty-na-album-krysztaly-w-zyciu-czlowieka/
*
Opłata za spotkanie 3 dni 600 zł, można rozłożyć na 2 raty.
1 dzień 200 zł, 2 dni 400 zł
zapisy- Irenka/Basia - 79 11 45 655
 

Ośrodek Eden zaprasza w najbliższy piątek tj. 03.07.20r. o godz. 16:30 na kolejny wieczorek tematyczny pt. " Karta Karmy"

Tym razem wkroczymy w świat numerologii a spotkanie poprowadzi numerolog Janina Aniela Tarnawska. Numerologia to wiedza, która przepowiada przyszłość z liczb.Wyróżnia ona tak zwane liczby karmiczne nacechowane szczególną wibracją. Bez obaw, zapoznajesz się z tą wiedzą po to, by lepiej pokierować swoim życiem.

Tematyka będzie omawiana na przykładzie osoby uczestniczącej w spotkaniu.

Zapraszamy na dobrą herbatkę w ciekawym gronie.

Wstęp wolny.

Warsztaty „Wszystkie moje związki” cz.I - Sobota 27.06.2020 godz.10:00-16:00

Miłość jest możliwa dopiero , gdy opadnie kurz zakochania.”

Bert Hellinger

 

Jeśli chcesz budować szczęśliwe i rozwijające Cię relacje, to mogą być najważniejsze warsztaty, na których do tej pory byłaś/eś.


 

Z pewnością wyniesiesz z tego warsztatu wiedzę na temat dynamik działających w obrębie związków w obrębie Twojej rodziny i będziesz mogła/mógł skonfrontować ją z własną rzeczywistością.

Budowanie udanego związku partnerskiego jest procesem ciągłym, obarczone tym, że można popełnić błędy, wymaga zaangażowania, otwartości na zmiany oraz chęci, aby zaangażować się i działać.

Możesz wykorzystać metody i techniki, które poznasz podczas tego spotkania do zbudowania lub odbudowania komunikacji w Twojej relacji, nawet, jeśli wcześniej to się nie udawało.

Na warsztacie:

- określisz na jakich poziomach jesteś najczęściej w relacjach oraz jakie to powoduje skutki w Twoim życiu

- poznasz wiele czynników, które mogą być przyczyną aktualnego stanu Twoich relacji i sposoby na to, aby wejść na wyższy poziom relacji.

- znajdziesz znaczące wydarzenia w swoim życiu, które uwarunkowały taką postawę

- dowiesz się jak nie powielać kłopotliwych wzorców, których być może nawet nie jesteś świadoma/ świadom.

-uwolnisz się od szkodliwych schematów

- dokonasz próby ujrzenia swojego partnera, poza własnymi projekcjami

- dowiesz się jak pozbyć się tych błędnych wzorców i przekonań

- obejmiesz swoją uwagą cały system rodzinny i poznasz wpływ jaki on wywiera na Waszą relację

- podejmiesz decyzję, w która stronę chcesz by zmierzał Twój związek…, przede wszystkim z samym sobą, bo najważniejszą osobą w Twoim życiu jesteś Ty

Warsztat całodniowy godz.10:00 -16:00 , w promocyjnej cenie 80 zł ( cena regularna 120 zł).

Jeśli jesteś osobą, która chciałaby uczestniczyć w warsztacie, a z jakichkolwiek powodów nie możesz dokonać zapłaty, zadzwoń 607 450 514, wspólnie znajdziemy z pewnością rozwiązanie w atmosferze szacunki i zrozumienia.

 

 

Zapraszam do wspólnych poszukiwań i odkryć, ku więcej, ku lepiej, ku spełnieniu.

Anna Beata Bielka

–pedagog, absolwentka Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, autorki książek „ Zakochaj się w życiu” i „Bądź aniołem swojego życia”. Wieloletnia asystentka wakacji z rozwojem i detoksów Ewy Foley. Zdobywca certyfikatów „ NLP practitioner in Business”, oraz „ Techniki perswazji i wywierania wpływu jak również „ Taktyki negocjacyjne” certyfikowane przez House of Minds i Polskie Stowarzyszenie Trenerów NLP. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w pracy z dorosłymi i młodzieżą . Aktualnie studentka Szkoły Nowej Świadomości w Instytucie na rzecz Pojednania w Rodzinie Anny Choińskiej.

 

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na zwiastun Cyklu warsztatów „Wszystkie moje związki”.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na zwiastun

Cyklu warsztatów

Wszystkie moje związki”.

26.06. 2020 godz.16:30- 18.30

Warsztat rozpoczynający cykl „ O rodzie” 27.06.2020 godz.10:00 – 16.00

 

Największe bitwy staczamy w zacisznym ustroniu naszej duszy" – tam rozgrywają się wszelkie dramaty naszego życia.

Nowy cykl warsztatów. Spotkania motywujące do dobrych zmian i budowania satysfakcjonujących relacji z otaczającym światem, a przede wszystkim z najbliższymi nam ludźmi.

Warsztaty oparte na wiedzy o tym co, i w jaki sposób rezonuje w naszym życiu, w interakcjach pomiędzy poszczególnymi członkami rodu, rodziny, społeczności. Samo zrozumienie zachodzących wokół nas zjawisk jest niezwykle transformujące i uwalniające od wielu uwarunkowań. Powoduje małą zmianę w nas, która okazuje się być wielką zmianą w naszym świecie.

Zajęcia dedykowane osobom, które chcą otworzyć się na wiedzę prowadzącą do prawdziwej wolności fizycznej, psychicznej, emocjonalnej i duchowej. Dla tych, którzy chcą :

-spotkać się od czasu do czasu, by mówić o swoich emocjach, by wiedzieć , że są inni ,którzy podobnie lub zupełnie inaczej przeżywają to samo co my, którzy również czują lęk, żal , ból, złość, zwątpienie, wstyd, ale też radość , wdzięczność, zadowolenie, spokój, miłość,

-domknąć to co już od dawna nam nie służy, zamknąć za sobą drzwi i otworzyć się na nowe doświadczenia. Tylko zamykając Stare stworzymy przestrzeń na Nowe ,

-wzbogacić swoje życie w partnerstwie o nowe wglądy, dostrzec inne możliwości rozwiązywania konfliktów, nauczyć się rozumieć partnera w inny niedostępny dotąd sposób,

 

-uczyć się jak radzić sobie z codziennością i z tym co każdemu z nas przytrafia się raz na jakiś czas,

-szukać dobrych rozwiązań, poznawać siebie, lepiej sobie radzić w trudnych sytuacjach, wspomagać swój rozwój i rozwój innych, budować poczucie własnej wartości z szacunkiem, pokorą i wdzięcznością dla tego co było , jest i będzie,

- a przede wszystkim zadbać o siebie, zobaczyć w sobie to co najważniejsze, nasze piękno, naszą wyjątkowość, naszą istotę.

 

Chętnie podzielę się z Wami zdobytą wiedzą, doświadczeniem i pasją, otwarta na to co inni mają do zaoferowania.

Anna Beata Bielka –pedagog, absolwentka Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, autorki książek „ Zakochaj się w życiu” i „Bądź aniołem swojego życia”. Wieloletnia asystentka wakacji z rozwojem i detoksów Ewy Foley. Zdobywca certyfikatów „ NLP practitioner in Business”, oraz „ Techniki perswazji i wywierania wpływu jak również „ Taktyki negocjacyjne” certyfikowane przez House of Minds i Polskie Stowarzyszenie Trenerów NLP. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w pracy z dorosłymi i młodzieżą . Aktualnie studentka Szkoły Nowej Świadomości i Ustawień Hellingerowskich w Instytucie na rzecz Pojednania w Rodzinie Anny Choińskiej.

Informacje na temat pierwszego modułu już wkrótce.

 

Obywatel Wszechświata z Solarway Center zaprasza na praktyczny warsztat ze świadomości energetycznej

Obywatel Wszechświata z Solarway Center zaprasza na praktyczny warsztat ze świadomości energetycznej. W programie jak otworzyć się na to czego nie widać oraz jak poczuć subtelną energie Świata 5D, która nas otacza.

Wszechświat oferuje nam codziennie nieskończone możliwości samodoskonalenia się, samorealizacji, poznawania ludzi, dostajemy od Niego wszystko co nam potrzebne jednak mając w sobie całą masę wzorców, programów to nie jesteśmy w stanie otworzyć się na to oraz uwolnić swój potencjał.

Te zajęcia mają pomóc nam w otwieraniu się na Nowe, które zawsze tu było w nas.

Podczas spotkania praktyczne techniki koncentracji oraz sugestopedii od Wszechświata. Dostrajanie do wibracji Ziemi, trening wewnętrznego rozpoznania dzięki kartom a także pomiary energii życiowej. W czasie spotkania poznamy też techniki jak stworzyć coś z wysoką energią.

Zdrowieć to dotykać z miłością tego co wcześniej było dotknięte strachem, bólem i żalem...

Całe zajęcia prowadzone w sposób otwarty, w atmosferze luzu, prosimy o zabranie dobrego humoru.

Wykład wprowadzający - piątek godz. 15.00 - 18.00 - wykład otwarty dla Wszystkich.
W sobotę warsztat praktyczny godz. 10.30 - 15.00. Odpłatność 80 zł/osoba. Odpłatność na pokrycie kosztów sali, przygotowania, poczęstunku, obsługi, noclegów i dojazdu.

Prowadzący: Piotr Waligóra, Obywatel Wszechświata, Artysta, od 8 lat budzi w sobie to co uśpione.

www.facebook.com/solarwaycenter

www.solarwaycenter.edu.pl

tel. 735 979 719

POZNAJ SWOJĄ AURĘ I ŻYJ ŚWIADOMIE

Kochani, Serdecznie Was zapraszamy na jedyne w Polsce wydarzenie, podczas którego będziecie mogli zobaczyć w rzeczywistości swoją własną aurę. W trakcie spotkania będą Państwo mogli skorzystać z jedynego urządzenia w Polsce, które odczytuje nasze biopole, punkty energetyczne (czakry), oraz meridiany (serce, wątrobę, żołądek)

Zapraszamy serdecznie na wykład połączony z warsztatem , który odbędzie się w Ośrodku Eden dniu 23.11.2019 roku (sobota) od godziny 10.30.

W trakcie warsztatu:

- rzeczywisty pomiar aury
- ujrzenie własnej aury w rzeczywistości (otwartymi oczyma)
- oczyszczanie swojej aury
- rzeczywisty pomiar czakr
- oczyszczanie swoich czakr
- otwieranie czakr
- doświadczenie rzeczywistej pracy punktów energetycznych (czakr)
- medytacja oczyszczająca i napełniająca energię poprzez połączenie z Matką Ziemią
 

Udział w wykładzie połączonym z warsztatem jest bezpłatny. Dla osób bardziej zainteresowanych poznaniem i dokonaniem dogłębnej analizy samego siebie, będzie możliwość wykonania pomiaru własnej aury z opisem 40 - stronicowym ze zniżką 50% (150zł – 75 zł) lub wykonania zdjęcia obrazującego aurę bez opisu z omówieniem za 35zł. Będzie też można nagrać krótki film obrazujący w rzeczywistym czasie całą naszą aurę, przepływające wokół niej kolory oraz wypływające z czakr rzeczywiste energie. W trakcie filmu będzie możliwość przeprowadzenia doświadczenia, jak energia kryształów wpływa na nasza aurę oraz nasze emocje np. złość, radość, miłość. Wszystko to będzie widoczne w czasie rzeczywistym.

Poznając swoją aurę oraz swoje czakry, tak naprawdę poznasz samego siebie i dowiesz się o sobie wszystkiego tego, co do tej pory nie pozwalało Ci zrozumieć samego siebie i tego, co dzieje się wokół Ciebie np.:

- choroby
- finanse
- rodzina
- duchowość
- energetyka
- życie zawodowe itp.
 

ZOBACZ JUŻ TERAZ - Więcej szczegółów o badaniu aury na stronie Ośrodka Eden w zakładce Aura https://osrodek-eden.pl/index.php?route=information/information&information_id=71

Wszystkie osoby zainteresowane wykonaniem badania aury, prosimy o zabranie z sobą nośników do zapisu np. pendrive

Sam wykład z warsztatem rozpocznie się od godz. 10.30 a badanie aury będzie wykonywane od 11.00 do 17.00

Miejsce : Ośrodek Eden Gorzów Wlkp. ul. Mieszka I 56/6
termin : 23.11.2019 od godz. 10.30

SPOTKANIE Z WYBITNYMI AMERYKAŃSKIMI NAUKOWCAMI – TYLKO W OŚRODKU EDEN

Tylko w Ośrodku Eden będą mieli Państwo okazję osobiście zapoznać naukowców prosto z Los Angeles w USA. Już 5 lipca 2019 roku, swoją obecnością zaszczycą nas dr George E. Ashkar twórca innowacyjnej metody ochrony przed nowotworami oraz wspomagania rehabilitacji onkologicznej, autor i propagator metody NIA - Absorpcji Neutralnej Infekcji, stanowiącej milowy krok w profilaktyce nowotworów oraz Alex Polański , prowadzący badania nad fenomenem uzdrawiającej wody, który opowie Państwu o niewidzialnych aspektach kreacji i naprawy życia. Spotkanie zorganizowane przez Ośrodek Eden będzie dla Państwa niepowtarzalną okazją, aby poznać darmową recepturę jak żyć w zdrowiu i w pełni cieszyć się życiem. Będziecie Państwo mieli okazję przekonania się, że świat bez raka i innych chorób jest możliwy i dostępny dla każdego z nas. Dr George E. Ashkar oraz Alex Polański opowiedzą Państwu o innowacyjnych metodach leczenia wielu chorób, w tym m.in. chorób nowotworowych, reumatyzmu, artretyzmu, astmy, zapalenia stawów, czy rozedmy płuc.

Wyrażamy głęboki szacunek dla dra George E. Ashkar oraz pana Alexa Polańskiego, którzy swoją obecnością zechcieli zaszczycić Ośrodek Eden oraz Gorzów Wlkp. Spotkanie odbędzie się w dniu 5 lipca od godz. 18 do 21.30. Udział w spotkaniu i wykład jest bezpłatny, jak również metoda jest ukazana za darmo. Za wstęp pobierana jest opłata zaledwie 10 zł, która przeznaczona będzie na zakup poczęstunku i napojów oraz na pokrycie kosztów organizacyjnych , co umili wszystkim uczestnikom wspólnie spędzony czas. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w tym wyjątkowym spotkaniu o dokonywanie rezerwacji miejsc. Szczegółowych informacji na temat spotkania udzielimy telefonicznie pod numerem 95 717 64 64

ZAPRASZAMY NA KONCERT MIS I GONGÓW TYBETAŃSKICH - 30 maja o godz.18.00

Serdecznie zapraszamy na relaks dla duszy i ciała. Delikatne i subtelne dźwięki sprawiają, że każdy z uczestników koncertu czuje się zrelaksowany i odprężony oraz zapomina o wszelkich troskach i kłopotach codziennego życia. Cały ten proces prowadzi do zwiększenia sił witalnych, budzi wiarę w siebie i we własne możliwości oraz rozbudza intuicję, zbliżając nas tym samym do wewnętrznej harmonii i równowagi.

 

To wszystko można poczuć w trakcie koncertu na misach i gongach w czwartek, 30 maja o godz.18.00

adres: Ośrodek Eden Mieszka I 56/6, Gorzów Wielkopolski

koszt: 30 zł

czas trwania: lekko ponad godzinę.:)

Prowadzący: Magda Hermanowicz

Przypominamy, że słuchamy na leżąco, w wygodnym stroju. Proszę przynieść matę do leżenia, koc do przykrycia, może być poduszka i ulubiona przytulanka dla dzieci.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 95 717 64 64

WIECZOREK TEMATYCZNY – ŚWIADOME ŻYCIE

Zapraszamy na wieczorek tematyczny Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką świadomego życia, pragnących dowiedzieć się ukrytej prawdy, którą niesiemy sami w sobie, na wieczorek tematyczny, podczas którego swoją obecnością zaszczyci nas gość specjalny, pan Marcin Adam Socha z Jeleniej Góry, który będzie chciał podzielić się z Państwem wiedzą i doświadczeniem o rozwoju samoświadomości, co przekłada się na nasze codzienne funkcjonowanie oraz świadome życie tu na Ziemi. Korzystając z okazji zapraszamy Państwa serdecznie na słodki poczęstunek, kawę i herbaty z Dalekiego Wschodu oraz do obejrzenia Ośrodka Eden w nowej odsłonie z bardzo róznorodnym asortymentem.

Termin piątek 15.03.2019 godz. od godziny 16.00 wstęp wolny

WIECZOREK TEMATYCZNY – ROK ŚWINI 2019

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wieczorek tematyczny a zarazem spotkanie pożegnalne z panią Izą, która z powodu zmiany swoich planów życiowych kończy współpracę z Ośrodkiem Eden. Spotkanie dotyczące „Wpływu  wibracji Ziemnej  Świni w roku 2019 na czas i przestrzeń”, poprowadzi pani Izabela

W programie spotkania :
- ogólna prognoza na 2019 rok Ziemnej Świni
- przepowiednia astrologiczna dla poszczególnych znaków  zodiaku chińskiego
- Feng Shui roku 2019 , zagrożenia i remedia
- przepowiednia osobista z Ming Gua

Drugą część wieczorku poprowadzi pan Robert Majos nawiązując do omawianej wcześniej tematyki czyli wpływu energii na  wibrację Ziemi, jak i jej oddziaływania na ludzi. W trakcie spotkanie będzie można zmierzyć swoją energię życiową oraz wielkość aury, jak również pomierzyć wielkość czakr jak i ich otwartość w procentach.
Do udziału w wieczorku serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane omawianą tematyką, jak również wszystkich tych, którzy mieli przyjemność poznać wcześniej Panią Izę.
W trakcie spotkania będzie można spróbować smaków różnorodnych herbat z Dalekiego Wschodu oraz poczęstować się ciastem, owocami i innymi drobnymi smakołykami.
Termin 31.01.2019 od godz. 16 do 19

 

HATHA JOGA g. 17:00

W każdą środę o g.17:00 do 18.30 zapraszamy na zajęcia z HATHA Jogi. Ubierz się w wygodny nie krępujący ruchów strój. Praktykę jogi można rozpocząć w każdym wieku. W programie zajęć: pozycje jogiczne, techniki oddechowe, ćwiczenia relaksacyjne, medytacje przy dźwiękach.

 

Prowadzący: Ferdynand Głodzik

Cena: 10 zł

I CING - Księga mądrości - każdy poniedziałek g.16.30

Zapraszamy serdecznie na spotkanie odczytywania przepowiedni z wyroczni zwanej Księga Mądrości I CING. Ta starochińska wyrocznia to zbiór 64 Heksagramów odpowiadających dogłębnie na każdy postawiony jej problem. Pomimo, że ma parę tysięcy lat świetnie radzi sobie z naszą rzeczywitością i potrafi doradzić pytającemu w naszym nowoczesnym świecie.

Prowadzi: Izabela Kurz-Jaślanek

Wstęp Wolny

SZYBKA WRÓŻBA Każdy wtorek g.13-16 Zapisy

Jako jedyni w Polsce organizujemy takie spotkanie co tygodniowe. Przy użyciu Tarota słowiańskiego, Głagolicy i pradawnej wiedzy słowiańskiej możemy w szybki i skuteczny sposób dostać odpowiedzi na nurtujące nas problemy, pytania, sprawy do załatwienia. Jest to wiedza pochodząca od naszych przodków i tym bardziej pomocna dla nas - SŁOWIAN.

 

Prowadzący: J.S. Greczyszyn

Cena: 1 pytanie 10 zł

 

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

Zobacz swoją Aurę codziennie - Zapisy

Zapraszamy na spotkanie w trakcie, którego możecie państwo zobaczyć aktualny stan aury, czakramów, głównych meridianów, sposobu żywieniowego, stanu emocjonalnego, równowagi wewnętrznej i wiele innych. Można zdobyć informacje w jaki sposób poprawić stan swojego zdrowia jak i rozwoju wewnętrznego. Czas trwania pomiaru to 30 min w trakcie, którego zostanie omówiony przez prowadzącego cały wynik jak i przebieg. Pomiaru dokonujemy trzema różnymi programami. Każdy z nich ukazuje w różnych ujęciach nasze cechy energetyczne jak i fizyczne. Po Każdym pomiarze dostaja Państwo ponad 40 stronnicowy opis zdjęć oraz parametrów życiowych w cyfrowym zapisie. Istnieje również możliwość wydruku na miejscu.
 

Ze względu na duże zainteresowanie trwają zapisy:

Cena                 na co dzień:                 
 
1 program:                     80zł                                                        
3 programy:                  120zł                                                          
program w 3D:                50zł                                                       

 
           

                SESJA UZDRAWIANIA

                   PRZED            W TRAKCIE                 PO

 

 

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

Bezpłatne konsultacje Feng Shui i BA ZI - Mgr. inz. Izabela Kurz-Jaślanek - Każdy czwartek g.15-18

Klasyka chińska do badania przestrzeni, czasu i człowieka.

Podstawowe fundamenty, na których opierają się klasyczne sztuki badania przestrzeni, czasu i potencjału człowieka to:

-życiodajna energia Qi krążąca we Wszechświecie i w nas

-Aspekt Yin i Yang, dwa przeciwieństwa które się uzupełniają nawzajem i prowadzą do równowagi wszelkie działanie

-5 Przemian, czyli zapis cyklicznych przemian zachodzący w Naturze i człowieku

-Księga Mądrości ?I Cing?

-Ba Gua

Cytując starożytne chińskie przysłowie ?Najważniejsze w życiu to los, szczęście, Feng Shui, cnota i wykształcenie? zapraszam Państwa w orientalną podróż po klasycznych chińskich sztukach mających około 5000 lat, pozwalających na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, czasu i darów natury dla człowieka

-Feng Shui to sztuka aranżacji i przystosowania przestrzeni życiowej, aby najlepiej wykorzystać jej dobroczynne działanie i zniwelować szkodliwe. Metody klasycznego Feng Shui pozwalają zharmonizować trzy szczęścia szczęście Nieba, szczęście Ziemi i szczęście człowieka , które składają się na nasz los. Do pracy używam kompas Luo Pan i Linijkę Lu Bian'a , a przede wszystkim wiedzę zdobytą na Akademii Feng Shui , w Collegium Feng Shui Człowiek, Przestrzeń, Czas i na kursach prowadzonych przez mistrzów FS.

W tym miejscu zacytuję drugie przysłowie ?Aby uzyskać w życiu zdrowie , powodzenie i dobrobyt należy robić właściwe rzeczy we właściwym miejscu i we

waściwym czasie? do tego świetnie nadaje się sztuka

-Ba Zi ? 4 Filary Przeznaczenia czyli to sztuka badania natury ludzkiej, pozwalająca odczytać potencjał osoby, talenty, braki i pozwalająca poznać los na podstawie daty urodzenia. Dzieje się tak ponieważ w chwili narodzin w nasze kanały energetyczne meridiany zostaje wdrukowana energia czasu i przestrzeni danego miejsca i momentu

pierwszego oddechu, rezonuje ona przez całe życie.

Odczyt daty urodzenia pozwala bardzo dokładnie poznać potencjały człowieka, służą do tego Ziemskie Konary- 12 zwierząt horoskopowych i Niebiańskie Pnie - jakości 5 Przemian.

Do dywinacji i przepowiedni służy Księga Mądrości ?I Cing?, która mimo swojego wieku nadal potrafi rozwiązać dzisiejsze problemy i wskazać właściwą drogę postępowania.

Wracając do przysłów trzecie mówi? Lekarz leczy, natura uzdrawia?. Odnosi się ono do najważniejszego aspektu naszego życia mianowicie odżywiania, które wraz z oddychaniem bezpośrednio łączą nas z Naturą. Tym z kolei zajmuje się

 • Dietetyka Terapeutyczna zgodna z Tradycyjną Medycyną Chińska według 5 Przemian pozwalająca wykorzystać naturę i jej rytm dla zdrowa, długowieczności i urody. Jest to świadome i kreatywne odżywianie się, gdyż nie ma ważniejszej rzeczy, jak codzienna odnowa życiodajnej Qi.

Nasze życie jest pełne różnych wyzwań. Aby móc realizować optymalnie swoje przeznaczenie odczytuję kod Ba Zi ? 4 Filarów Przeznaczenia, wykonuję Ekspertyzy wg zasad klasycznego Feng Shui i dobieram daty do ważnych wydarzeń życiowych. Uczę odżywiania i gotowania wg 5 Przemian. Serdecznie zapraszam

Mgr inż. Izabela Kurz-Jaślanek

ekspert Feng Shui i Ba Zi

 

Cennik usług:

 • Ekspertyza Feng Shui wycena po kontakcie z klientem

 • Numerologia Chińska ? 100 zł

 • Analiza Ba Zi ? 100 zł

 • Dobór daty ? 50 zł

 • Obliczenie pustki ? 50 zł

 • Odczyt przepowiedni z I Cingu ? 50

 • Konsultacja z dietetyki 1 godz. 100 zł

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

Tarot w każdą środę od 15 do 18.

Nazywam się Mirosława Miranda Pawlak i jestem doradcą duchowym. Od wielu lat pomagam ludziom w rozwiązywaniu ich dylematów życiowych, poszukiwaniu sposobów na problemy i w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami, używając głównie kart Tarota (czasem korzystam również z innych kart, np. Cygańskich, Lenormand, Desire czy Anielskich) i numerologii, jak również w pewnym zakresie wahadełka i astrologii. W mniejszym stopniu zajmuję się magią rytualną, oczyszczaniem czakramów i doradzaniem w doborze amuletów lub talizmanów. Jestem osobą rozwijającą się duchowo, wciąż na nowo odkrywającą siebie. Każdy człowiek, który przychodzi do mnie, wnosi w moje życie nową energię, która pomaga mi odkrywać mój własny potencjał.

W niektórych kręgach ezoterycznych panuje opinia, że nie dany człowiek wybiera Tarota, lecz Tarot wybiera adepta na Tarocistę. Moja historia zajmowania się Tarotem potwierdza tę opinię, od samego dzieciństwa.

Symbole, kolory i inne detale na tych kartach ? to drzwi do podświadomości. Tak naprawdę seans Tarota to nic innego jak rozmowa z podświadomością. Są różne zdania na temat sprawdzalności wróżby, ale nigdzie nie jest powiedziane, że prognoza zawarta w układzie jest nie do uniknięcia, że zły los musi się zdarzyć, że nie można go zmienić. Mówi się też, że na przeznaczenie nie mamy wpływu, a los trzymamy w swoich dłoniach. Z pewnością mamy wpływ na swoje życie. Uważam, że wszystko w nim można zmienić, ponieważ ŻYCIE TO RUCH, TO ZMIANA. Czasem karty Tarota pozwalają klientowi uświadomić sobie, co dokładnie wymaga podjęcia decyzji o tej zmianie i wprowadzenia jej w czyn.

Serdecznie zapraszam Cię do rozmowy z Twoją podświadomością, która wskaże Ci kierunek zmiany w Twoim życiu. 

Cennik:                                                   

Spotkanie osobiste:                                                                                

100 zł - 0,5 h                                                                                          

200 zł - 1 h                                                                                               

kontakt
tel. 95 717 64 64
tel. 733 588 888

                                                    

Chirurgia fantomowa i bioterapie wykonywane przez KRYSTYNĘ BŁAUCIAK 25 październik 2016r

Zapraszamy państwa do zapisów na zabiegi Chirurgii fantomowej i bioterapii wykonywane przez Krystynę Błauciak . Zabiegi pomagają w chorobach układu pokarmowego, nerwowego, kostno-ruchowego, krążenia, w chorobach nowotworowych, hormonalnych oraz odchudzaniu i relacjach.

Zapisy:

e-mail eden@uzdrowiciele.pl   tel.95 717 6464 od 10 - 18  kom. 733 588 888

Transformacja wzorców wewnętrzych - Kazimierz Łakomski 28 luty 2018 r godz.17.00 -19.00

"Zapraszamy dnia 28 lutego na inauguracyjną prelekcję dla odważnych i wytrwałych o pracy ze swoim wnętrzem i swoją intuicją, którą poprowadzi dla Państwa Pan Kazimierz Łakomski z Bydgoszczy praktykujący metodę pracy z intuicją ponad 12 lat. Wcześniej pracował innymi metodami wglądu do swojego wnęrza. Metoda, którą przybliżymy sobie na prelekcji opiera się na autodiagnozie swojego wnętrza, i uzyskiwaniu jedności wewnętrznej poprzez świadome odwoływanie wewnętrznych decyzji jakie podejmujemy w przeróżnych sytuacjach życiowych i nie wiemy jakim życiem one żyją w naszym umyśle często sprzecznie z naszymi obecnymi zamiarami i dążeniami. Rodzi to w nas napięcia i frustracje co powoduje któtkie lub dłuższe pogorszenie naszego samopoczucia. Metoda pozwala podążać oraz kroczyć drogą badacza i poszukiwacza.  Pozwala wejść w siebie dla odkrycia wszechświata.Niejednokrotnie wymaga odwagi aby dostrzec swoje tło problemów z którymi borykamy się na codzień.

To możliwość zmiany wewnętrznych wzorów i ocen w sobie do siebie i otoczenia. Nie jest błędem gdy mówimy , że możemy przetransformować swoje problemy i wejść na nowe tory naszego życia. Zmieniając zapomniane decyzje, zmieniamy siebie i swoją przyszłość. Dokonunemy transformacji w nas w sposób świadomy i celowy, bez pozostawiania siebie przypadkowi. To uzdrawianie siebie przez transformację wzorców. Zapraszamy serdecznie na spotkanie otwarte."

Warsztaty Runów Polskoch - 24-25 lutego 2018 - godz. 9.00-17.00

WYKŁAD / WARSZTATY ŚWIADOME ŻYCIE – ROBERT MAJOS 17 MARCA GODZ. 10.00

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby poznać, zobaczyć i poczuć, czym jest tajemnica życia. Jeżeli nadszedł już czas, że jesteś gotowy i otwarty, aby zmienić swoje życie i sprawić, by było ono lekkie, przyjemne, zrozumiałe oraz wiodące do źródła miłości, masz możliwość wzięcia udziału w  zdobywaniu nowych doświadczeń w trakcie wykładów połączonych z warsztatami, które odbędą się w ciepłej, przyjaznej atmosferze z poczęstunkiem przy aromatycznej herbacie z dalekich krain. W trakcie spotkania, którego mottem przewodnim jest ŚWIADOME  ŻYCIE omawiane i praktykowane  będą następujące zagadnienia:

 •  Stworzenie Ziemi, ludzi (prelekcja, film)      
 •  Twoja aura (widzenie, analiza)
 •  Przemiany po roku 2012(nasze życie)
 •  Miłość w naszym życiu
 •  Uzdrów swoje życie
 •  Pokochaj siebie
 •  Początek drogi do doskonałości
 •  Praca z energiami
 •  Bóg a choroby
 •  Oczyszczanie aury, czakr (dźwiękiem/energią)
 • Wolna wola
 • Woda a nasz organizm
 • Związki (mąż / żona – dlaczego?)
 • Odżywianie (produkty żywnościowe)
 • Techniki połączenia, oczyszczania

W trakcie spotkania będą Państwo mogli bezpłatnie skorzystać z jedynego urządzenia w Polsce, które odczytuje nasze biopole, czakry, punkty energetyczne, oraz meridiany (serce, wątrobę, żołądek itp.) Więcej szczegółów o badaniu aury

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji. Wszystkie wykłady połączone z warsztatami wraz z oferowanym  poczęstunkiem są bezpłatne.

Wykłady rozpoczynamy od godziny 10 . W zależności od ilości uczestników oraz szczególnego zainteresowania poszczególnymi zagadnieniami część zajęć może być realizowana w niedzielę.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji pod numerem 733 588 888, 957176464 lub eden@uzdrowiciele.pl.

Wszystkie wykłady połączone z warsztatami wraz z oferowanym poczęstunkiem są bezpłatne.

Warsztaty Uzdrawiania przez transformację wzorców - poprowadzi nauczyciel z 12 letnią praktyką mgr Kazimierz Łakomski 21.04.2018 – 22.04.2018

Ideą warsztatów jest zapoznanie się i opanowanie  indywidualnej, samodzielnej pracy nad sobą i swoimi zagadnieniami jakie uwierają nas wewnętrznie i jakich jesteśmy mniej lub bardziej świadomi na co dzień za pomocą swojej intuicji i nadziei do wewnątrz.
Na warsztatach zostaną poruszone  i opracowane następujące tematy i zagadnienia:

 • czym jest w nas intuicja, wewnętrzny głos, nadświadomość, Wyższe Ja, szósty zmysł,
 • uczestnicy warsztatów dostaną materiały do samodzielnej pracy nad sobą i swoimi sprawami,
 • poznają sposoby osiągania spójności wewnętrznej potrzebnej do pracy nad sobą, w tym reakcję ideomotoryczną bardzo istotną w pracy nad sobą.
 • przećwiczą na sobie swoją uważność,  czujność i wyczucie w pracy nad sobą,
 • nauczą się przywracać spójność i harmonię wewnętrzną w oparciu o swoją intuicję
 • nauczą się oczyszczać swoją wodę do picia, wodę do picia swoim bliskim i dla innych
 • poznają zasady pracy umysłu i jego hierarchiczność w pracy nad sobą
 • poznają zasady przeprogramowywania samych siebie, usuwania etykietek, łatek itp.

Chętni do wzięcia udziału w warsztatach potrzebują zarezerwować sobie czas:
Każdy chętny przed warsztatami zaopatrzy się w: wahadełko, notatnik i długopis itp.

Czas trwania sobota 21.04.2018 od godz. 10.00- do 18.00 i niedziela 22.04.2018 od godz. 10.00 do 16.00

Cena kursu 300 zł. Gwarancją udziału w warsztatach jest wpłata zaliczki 150 zł do 18 kwietnia 2018 r

Zakwaterowanie we własnym zakresie.

Kontakt tel. 95 717 64 64 mail. eden@uzdrowiciele.pl

Dzień przed warsztatami 20 kwietnia 2018r w godzinach 11.00 -18.00 odbędą się konsultacje indywidualne uzdrawiania przez transformację wzorców .

Koszt sesji 150 zł. Zapraszamy do zapisów.

ŚWIADOME ŻYCIE

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych oraz osoby, które brały udział we wcześniejszych wykładach na dwuipółgodzinny wieczorek tematyczny pt. ŚWIADOME ŻYCIE, który będzie nawiązaniem do poprzednich wykładów. Wspólnie będziemy mogli podzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi naszego życia oraz nadchodzących zmian, przechodzących transformacji itp. Od 22 kwietnia zaczyna się dzień Matki Ziemi, dlatego też serdecznie zapraszamy do wspólnej medytacji, połączenia się z Matką Ziemią oraz do wyrażenia wdzięczności za życie w harmonii i Miłości. W trakcie spotkania podzielimy się z Państwem także najświeższymi przekazami prosto z Afryki od Berberów (Marrakesz) na temat Polski. Będzie również możliwość zmierzenia swojej energii życiowej. Spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze przy aromatach herbat z Dalekiego Wschodu.
Prowadzący: Robert Majos


Wstęp wolny

Numerologia

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszyskich zainteresowanych numerologią na wykład, który poprowadzi Janina Tadla . Ciekawostką będzie omówienie życia himalaistki Wandy Rutkowskiej. Zapewniamy pożytecznie spędzony czas w miłej atmosferze przy kawie i herbatce.

Wstęp wolny. Kontakt tel.957176464 , mail.eden@uzdrowiciele.pl

WARSZTAT ŚWIADOME ŻYCIE 26.05.2018

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza na kontynuację wykładów/warsztatów pt. ŚWIADOME ŻYCIE. Zapraszamy uczestników poprzedniej części spotkania, którzy pragną poszerzyć zdobytą wiedzą i pogłębić nabyte doświadczenia, jak również mile widziane są nowe osoby, które chciałyby poznać, zobaczyć i poczuć, czym jest tajemnica życia oraz świadome życie

Jeżeli dzieje się coś w Twoim życiu, czego nie możesz zrozumieć lub wytłumaczyć, to tu odnajdziesz odpowiedź na wszelkie swoje pytania i wątpliwości, które spędzają Ci sen z powiek. Dowiesz się jak żyć dalej i czerpać radość z tej nieskończonej podróży zwanej życiem. Masz możliwość wzięcia udziału w zdobywaniu nowych doświadczeń w trakcie wykładów połączonych z warsztatami, gdzie wszyscy uczestnicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami życiowymi, gdzie każdy jest dla każdego uczniem oraz nauczycielem, ponieważ wszyscy jesteśmy jednością i pochodzimy z jednego źródła. Jak zawsze, spotkanie odbędzie się w ciepłej, przyjaznej atmosferze z poczęstunkiem przy aromatycznej herbacie z dalekich krain. W trakcie spotkania, nawiążemy do tematyki poprzednio omówionych zagadnień oraz omówimy dalsze punkty, które nie były omówione w pierwszej części:

- Stworzenie Ziemi, ludzi (prelekcja, film) 
- Twoja aura (widzenie, analiza) 
- Przemiany po roku 2012(nasze życie)
- Miłość w naszym życiu
- Uzdrów swoje życie
- Pokochaj siebie
- Początek drogi do doskonałości
- Praca z energiami
- Bóg a choroby
- Oczyszczanie aury, czakr (dźwiękiem/energią)
- Wolna wola
- Woda a nasz organizm
- Związki (mąż / żona, rodzina– dlaczego?)
- Odżywianie (produkty żywnościowe)
- Techniki połączenia, oczyszczania

W trakcie spotkania będą Państwo mogli bezpłatnie skorzystać z jedynego urządzenia w Polsce, które odczytuje nasze biopole, czakry, punkty energetyczne, oraz meridiany (serce, wątrobę, żołądek itp.) Więcej szczegółów o badaniu aury na stronie Ośrodka Eden w zakładce Aura. Osoby, które miały wykonywane badanie aury w trakcie poprzednich warsztatów, będą miały okazję sprawdzenia zmian, które zaszły w tym czasie w rozwoju emocjonalnym, duchowym, energetycznym oraz fizycznym. Zachęcam także wszystkich nowych uczestników, którzy będą brali udział w warsztatach do zobaczenia i sprawdzenia swojego stanu energetycznego. Wykłady rozpoczynamy 26.05.2018 roku od godziny 10 do godz. 16 .

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji pod numerem 733 588 888, 957176464 lub eden@uzdrowiciele.pl Wszystkie wykłady połączone z warsztatami wraz z oferowanym poczęstunkiem są bezpłatne.

INTENSYWNY WARSZTAT GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ W GORZOWIE 16-17 czerwiec 2018 r.

INTENSYWNY WARSZTAT GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ W GORZOWIE  16-17 czerwiec 2018 r. prowadzi Mirosława Zielińska i Agata Tołwińska

Ośrodek Eden jako współorganizator wydarzenia zaprasza na weekendowy warsztat wyjątkowej gimnastyki dla kobiet. Gimnastyka słowiańska, gimnastyka słowiańskich czarownic, słowiańska joga - pod tymi i jeszcze innymi nazwami kryje się system ćwiczeń, który daje kobietom niesamowite korzyści - stąd motyw wyfruwających motyli :-) Tak, rozwiń skrzydła swojej kobiecości!

Gimnastyka, której nauczamy to przekaz wprost ze źródła - z Białorusi, gdzie odtworzono ćwiczenia wyszukując jeszcze je pamiętające bądź praktykujące babcie. Przyszła pora, gdzie i my, Słowianie, zwracamy się ku naszym korzeniom, naszej tradycji - choć niełatwa to droga. Ale warta... wschodu! - chciałoby się powiedzieć :-D
Podczas warsztatów poznasz 27 ćwiczeń dedykowanych wyłącznie kobietom oraz otrzymasz swoje indywidualne ćwiczenia, wyliczone według horoskopu księżycowego z daty, godziny i miejsca urodzenia. Zestaw ten, który składa się z 7 ćwiczeń, może stać się codziennym rytuałem, swoistą medytacją, która doda energii i sprawi, że zmieni się elastyczność ciała, postrzeganie świata i siebie samych. Regularna, samodzielna praktyka zajmuje ok.15 minut dziennie i czyni naprawdę cuda!

Poczytaj, co może dać Ci praktykowanie gimnastyki słowiańskiej:
– poprawa sylwetki, wzmocnienie mięśni miednicy, mięśni brzucha i pleców
– rozluźnienie napięcia całego ciała
– wpływa pozytywnie na kształt piersi
– stymuluje prawidłową pracę gruczołów i poprawia gospodarkę hormonalną
– pomaga w bolesnym miesiączkowaniu i problemach menopauzy oraz problemach z zajściem w ciążę
– poprawia pracę jelit, dotlenia wszystkie narządy
– budzi twórczy potencjał kobiety
– wzmacnia i poprawia samoocenę, wiarę w siebie i kobiecą intuicję
--pomaga odzyskasz dostęp do swojej Kobiecości

Zapraszamy kobiety w każdym wieku i z różną kondycją fizyczną, również kobiety w ciąży.

WARSZTATY PROWADZI:
Mirosława Zielińska - certyfikowana instruktorka gimnastyki dla kobiet, uczennica Oksany Pawłowskiej (Mińsk) i Julii Winogradowej (Moskwa), pasjonatka pszczelarstwa
Agata Tołwińska - certyfikowana instruktorka gimnastyki dla kobiet, uczennica Oksany Pawłowskiej (Mińsk) i Julii Winogradowej (Moskwa), instruktorka VedicArt, pasjonatka sztuk pięknych, tantry i szamanizmu.

CO ZABRAĆ?
- luźny i wygodny strój – np.koszulka i leginsy
- ćwiczymy boso lub w skarpetach, bez biustonoszy (!)
- matę do jogi lub karimatę, ręczniczek

Ćwiczymy w sobotę od 10.00 do 18.00 (z przerwą na obiad od 13.00-15.00) oraz w niedzielę od 10.00 do 14.00

Koszt, a raczej INWESTYCJA: 300 zł (zaliczka 100 zł - patrz niżej)


ZAPISY:
Tel.: 609 146 808 (Mirka)
Tel. 501 212 343 (Agata)
mziel@poczta.onet.pl
WAŻNE: Przy zgłoszeniu proszę podać datę urodzenia,miejsce i godzinę
oraz wpłacić bezzwrotną zaliczkę 100 PLN do 30.05.2018,
płatną na konto:
Mirosława Zielińska
50 1140 2017 0000 4202 0553 0011
(w tytule: imię i nazwisko, Gorzów czerwiec)

Mail. eden@uzdrowiciele.pl        Tel. 95 717 64 64

WIECZOREK TEMATYCZNY ISTOTY ŚWIATŁA

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wieczorek tematyczny pt. ISTOTY ŚWIATŁA, podczas którego będziecie Państwo mogli poznać swojego anioła, jak i wszystkie jego atrybuty, z którymi przyszliśmy tu na Ziemię i jak one oddziaływają na nasze życie, co wiąże się z poznaniem samego siebie oraz wszelkimi przymiotami, które zostały nam przypisane na drogę naszego ziemskiego życia. Będziecie Państwo mieli możliwość zobaczyć autentyczne zdjęcia Istot Światła. W trakcie spotkania odbędzie się również medytacja, która umożliwi Państwu połączenie się z własnym Aniołem Stróżem. Wspólnie będziemy mogli podzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi naszego życia oraz nadchodzących zmian, przechodzących transformacji itp.. Będzie również możliwość zmierzenia swojej energii życiowej. Spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze przy aromatach herbat z Dalekiego Wschodu.

Prowadzący: Robert Majos 

Wstęp wolny

Ośrodek Eden

wtorek, 12 czerwca 2018

wtorek. Godz. 16.00 do 19.00 

Tel. 95 717 64 64

 

WPŁYW ENERGII NA NASZE ŻYCIE - 3 lipca 2018

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wieczorek tematyczny pt. WPŁYW ENERGII NA NASZE ŻYCIE, podczas którego będą poruszane tematy związane z energia życiową człowieka liczoną np. w skali Bovisa oraz nawiążemy do poprzedniego wieczorku, podczas którego prosiliście Państwo o przygotowanie krótkiego wykładu z zakresu umiejętności wahadełkowania. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do pracy z energią, ponieważ wszystko jest energią. Będziecie Państwo mogli zdobyć pierwsze podstawy pracy z wahadełkiem, co daje możliwości znalezienia odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania np. sprawdzenie poziomu energii życiowej, koloru swojej aury, poziomu energii żywności, którą spożywamy itp. Możecie Państwo zabrać swoje wahadełka lub zakupić je na miejscu w Ośrodku Eden. Dla kobiet mamy w specjalnej ofercie wahadełka kryształowe w cenie 28zł, jak również wiele innych wahadeł w zależności od potrzeb. Posiadamy również książki z ćwiczeniami dla początkujących, w oparciu o które będziemy pracowali.

 

Spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze przy aromatach herbat z Dalekiego Wschodu.
Prowadzący: Robert Majos 
Wstęp wolny
Ośrodek Eden
wtorek, 3 lipca 2018
Godz. 16.00 do 19.00 
Tel. 95 717 64 64

Masaże wykonywane przez Cypriana Toruńskiego - 12 listopad 2018r. Zapisy

Zapraszamy państwa do zapisów na masaże uzdrawiające wykonywane przez Cypriana Toruńskiego. Ma do zaproponowania kilka rodzai masaży: powięziowy kręgosłupa, tybetański, indiański, kamertonami.

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

Soundlove Medicine - Ceremonia Dźwięku i Światła - 23.11.2018 godz.19.00

Zapraszam do kąpieli w wibracjach dotykających duszy - koncertu relaksacyjno-medytacyjnego.
Muzycznego satsangu z jedynym prawdziwym nauczycielem / uzdrowicielem w Tobie.

Większość pradawnych kultur wykorzystywała moc dźwięku i światła w uzdrawianiu. Cieszę się, że w dzisiejszych czasach odkryliśmy na nowo ten potencjał. Dźwięk o określonych częstotliwościach wywiera zbawienny wpływ na nasze ciało fizyczne i energetyczne. Światło rozświetla ścieżkę naszej duszy.

Podczas tego kameralnego spotkania zanurzymy się w bezpieczną przestrzeń serca otuleni anielskim światłem. Doświadczymy mocy pozytywnych wibracji 432Hz, Solfeggio, jaką emanują: kosmiczne hangi, czakralne misy kryształowe, lira kryształowa, kamertony terapeutyczne, rury planetarne, dzwonki zafir, dzwoneczki, gitary itp..
Bębny: szamański, oceaniczny , didgeridoo i inne.
Prócz muzykoterapii dogłębnie – komórkowej doświadczymy aromaterapii, litoterapii, chromoterapii, energoterapii. Posługując się intencją, doświadczalnie przemierzymy ścieżkami własnej wewnętrznej prawdy, uwalniając się od wszystkiego co oddala nas od – bycia sobą – naszej boskiej istoty.

<><><><><><><><><>
Przebywanie w przestrzeni tych uzdrawiających na każdym poziomie wibracji to prawdziwy dar dla siebie, wspaniała inwestycja w przemianę.
<><><><><><><><><>

Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe,wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa) zbalansuje oraz oczyści.
Ten czas jest dla Ciebie – podaruj go sobie.

✅Inwestycja: 70 pln
✅Miejsce: Gorzów Wielkopolski
Ośrodek Eden
ul. Mieszka I 56/6
✅ Termin :
23.11.2018 godz: 19:00-21:30
✅zapisy i informacje:
Ośrodek Eden
slm.zgloszenie@gmail.com
( Proszę o mail zgłoszeniowy w tytule:
Ceremonia Dźwięku i Światła - Gorzów Wlkp.
Ilość miejsc ograniczona!
O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat na podane w mailu zgłoszeniowym konto bankowe )

✅Spotkanie przy wsparciu Wielkiego Ducha poprowadzi :
Krzysztof Lottig
Naturopata : Certyfikowany Muzykoterapeuta Dogłębnie-Komórkowy, Terapeuta Ajurwedy, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej / Polarity.
Jogin Vipassany.
Inicjator kryształowych i Hangowych brzmień o naturalnym stroju 432Hz w Polsce. Autor i producent 4 płyt CD z muzyką harmonizującą system energetyczny.
Swoim życiem blisko natury w lekkości i relaksie, oraz swą kreatywnością inspiruje wielu artystów i terapeutów.
Przez ostatnie 10 lat zagrał setki koncertów oraz
Ceremonii Dźwięku, prowadząc również warsztaty rozwojowe.
https://www.soundlovemedicine.pl/krzysztof_lottig/

oraz anielskim wsparciu:
Sowia Sylwia
Technik Masażystka z pasją do muzyki, tańca i śpiewu.
Praktykująca medytację Vipassany.
Jej ścieżką jest holistyczne podejście do życia, w zgodzie z naturą i wewnętrzną intuicją.
https://www.facebook.com/mass.aka.balance/

✅Po spotkaniu istnieje możliwość zakupu autorskich płyt przepełnionych uzdrawiającą mocą dźwięków:
https://www.soundlovemedicine.pl/sklep/pozytywne-wibracje-muzyka/
✅Istnieje możliwość skorzystania z dobrodziejstw terapii/masaży
Krzysztofa
https://www.soundlovemedicine.pl/terapiemasaze/
oraz
Sylwii
https://www.facebook.com/mass.aka.balance
( prosimy o kontakt mail : soundlovemedicine@gmail.com )

ZMIENIAJĄC SIEBIE , ZMIENIASZ ŚWIAT

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wieczorek tematyczny ZMIENIAJĄC SIEBIE, ZMIENIASZ ŚWIAT. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać, zobaczyć, poczuć i dowiedzieć się, czym jest tajemnica oraz świadomość życia. Spotkanie będzie doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń na temat zmian po 2012 roku. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie dlaczego rok 2012 ma tak wielkie znaczenie dla rozwoju ludzkości. Omówimy procesy i przemiany zachodzące w nas samych, w naszych rodzinach, zakładach pracy oraz na całej Ziemi. Będą Państwo mogli dowiedzieć się jak przyjąć i zaakceptować w sobie zmiany, które obecnie zachodzą, będące przejawem boskiej energii , która jest dostępna tu i teraz dla całego świata i każdego z nas.

Spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze przy aromatach herbat z Dalekiego Wschodu.
Prowadzący: Robert Majos 
Wstęp wolny
Ośrodek Eden
piątek,12 października 2018
Godz. 17.00 do 19.00 
Tel. 95 717 64 64

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook