Już wkrótce

Wydarzenia

Rss

SPOTKANIE Z WYBITNYMI AMERYKAŃSKIMI NAUKOWCAMI – TYLKO W OŚRODKU EDEN

Tylko w Ośrodku Eden będą mieli Państwo okazję osobiście zapoznać naukowców prosto z Los Angeles w USA. Już 5 lipca 2019 roku, swoją obecnością zaszczycą nas dr George E. Ashkar twórca innowacyjnej metody ochrony przed nowotworami oraz wspomagania rehabilitacji onkologicznej, autor i propagator metody NIA - Absorpcji Neutralnej Infekcji, stanowiącej milowy krok w profilaktyce nowotworów oraz Alex Polański , prowadzący badania nad fenomenem uzdrawiającej wody, który opowie Państwu o niewidzialnych aspektach kreacji i naprawy życia. Spotkanie zorganizowane przez Ośrodek Eden będzie dla Państwa niepowtarzalną okazją, aby poznać darmową recepturę jak żyć w zdrowiu i w pełni cieszyć się życiem. Będziecie Państwo mieli okazję przekonania się, że świat bez raka i innych chorób jest możliwy i dostępny dla każdego z nas. Dr George E. Ashkar oraz Alex Polański opowiedzą Państwu o innowacyjnych metodach leczenia wielu chorób, w tym m.in. chorób nowotworowych, reumatyzmu, artretyzmu, astmy, zapalenia stawów, czy rozedmy płuc.

Wyrażamy głęboki szacunek dla dra George E. Ashkar oraz pana Alexa Polańskiego, którzy swoją obecnością zechcieli zaszczycić Ośrodek Eden oraz Gorzów Wlkp. Spotkanie odbędzie się w dniu 5 lipca od godz. 18 do 21.30. Udział w spotkaniu i wykład jest bezpłatny, jak również metoda jest ukazana za darmo. Za wstęp pobierana jest opłata zaledwie 10 zł, która przeznaczona będzie na zakup poczęstunku i napojów oraz na pokrycie kosztów organizacyjnych , co umili wszystkim uczestnikom wspólnie spędzony czas. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w tym wyjątkowym spotkaniu o dokonywanie rezerwacji miejsc. Szczegółowych informacji na temat spotkania udzielimy telefonicznie pod numerem 95 717 64 64

ZAPRASZAMY NA KONCERT MIS I GONGÓW TYBETAŃSKICH - 30 maja o godz.18.00

Serdecznie zapraszamy na relaks dla duszy i ciała. Delikatne i subtelne dźwięki sprawiają, że każdy z uczestników koncertu czuje się zrelaksowany i odprężony oraz zapomina o wszelkich troskach i kłopotach codziennego życia. Cały ten proces prowadzi do zwiększenia sił witalnych, budzi wiarę w siebie i we własne możliwości oraz rozbudza intuicję, zbliżając nas tym samym do wewnętrznej harmonii i równowagi.

 

To wszystko można poczuć w trakcie koncertu na misach i gongach w czwartek, 30 maja o godz.18.00

adres: Ośrodek Eden Mieszka I 56/6, Gorzów Wielkopolski

koszt: 30 zł

czas trwania: lekko ponad godzinę.:)

Prowadzący: Magda Hermanowicz

Przypominamy, że słuchamy na leżąco, w wygodnym stroju. Proszę przynieść matę do leżenia, koc do przykrycia, może być poduszka i ulubiona przytulanka dla dzieci.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 95 717 64 64

WIECZOREK TEMATYCZNY – ŚWIADOME ŻYCIE

Zapraszamy na wieczorek tematyczny Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką świadomego życia, pragnących dowiedzieć się ukrytej prawdy, którą niesiemy sami w sobie, na wieczorek tematyczny, podczas którego swoją obecnością zaszczyci nas gość specjalny, pan Marcin Adam Socha z Jeleniej Góry, który będzie chciał podzielić się z Państwem wiedzą i doświadczeniem o rozwoju samoświadomości, co przekłada się na nasze codzienne funkcjonowanie oraz świadome życie tu na Ziemi. Korzystając z okazji zapraszamy Państwa serdecznie na słodki poczęstunek, kawę i herbaty z Dalekiego Wschodu oraz do obejrzenia Ośrodka Eden w nowej odsłonie z bardzo róznorodnym asortymentem.

Termin piątek 15.03.2019 godz. od godziny 16.00 wstęp wolny

WIECZOREK TEMATYCZNY – ROK ŚWINI 2019

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wieczorek tematyczny a zarazem spotkanie pożegnalne z panią Izą, która z powodu zmiany swoich planów życiowych kończy współpracę z Ośrodkiem Eden. Spotkanie dotyczące „Wpływu  wibracji Ziemnej  Świni w roku 2019 na czas i przestrzeń”, poprowadzi pani Izabela

W programie spotkania :
- ogólna prognoza na 2019 rok Ziemnej Świni
- przepowiednia astrologiczna dla poszczególnych znaków  zodiaku chińskiego
- Feng Shui roku 2019 , zagrożenia i remedia
- przepowiednia osobista z Ming Gua

Drugą część wieczorku poprowadzi pan Robert Majos nawiązując do omawianej wcześniej tematyki czyli wpływu energii na  wibrację Ziemi, jak i jej oddziaływania na ludzi. W trakcie spotkanie będzie można zmierzyć swoją energię życiową oraz wielkość aury, jak również pomierzyć wielkość czakr jak i ich otwartość w procentach.
Do udziału w wieczorku serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane omawianą tematyką, jak również wszystkich tych, którzy mieli przyjemność poznać wcześniej Panią Izę.
W trakcie spotkania będzie można spróbować smaków różnorodnych herbat z Dalekiego Wschodu oraz poczęstować się ciastem, owocami i innymi drobnymi smakołykami.
Termin 31.01.2019 od godz. 16 do 19

 

HATHA JOGA g. 17:00

W każdą środę o g.17:00 do 18.30 zapraszamy na zajęcia z HATHA Jogi. Ubierz się w wygodny nie krępujący ruchów strój. Praktykę jogi można rozpocząć w każdym wieku. W programie zajęć: pozycje jogiczne, techniki oddechowe, ćwiczenia relaksacyjne, medytacje przy dźwiękach.

 

Prowadzący: Ferdynand Głodzik

Cena: 10 zł

I CING - Księga mądrości - każdy poniedziałek g.16.30

Zapraszamy serdecznie na spotkanie odczytywania przepowiedni z wyroczni zwanej Księga Mądrości I CING. Ta starochińska wyrocznia to zbiór 64 Heksagramów odpowiadających dogłębnie na każdy postawiony jej problem. Pomimo, że ma parę tysięcy lat świetnie radzi sobie z naszą rzeczywitością i potrafi doradzić pytającemu w naszym nowoczesnym świecie.

Prowadzi: Izabela Kurz-Jaślanek

Wstęp Wolny

SZYBKA WRÓŻBA Każdy wtorek g.13-16 Zapisy

Jako jedyni w Polsce organizujemy takie spotkanie co tygodniowe. Przy użyciu Tarota słowiańskiego, Głagolicy i pradawnej wiedzy słowiańskiej możemy w szybki i skuteczny sposób dostać odpowiedzi na nurtujące nas problemy, pytania, sprawy do załatwienia. Jest to wiedza pochodząca od naszych przodków i tym bardziej pomocna dla nas - SŁOWIAN.

 

Prowadzący: J.S. Greczyszyn

Cena: 1 pytanie 10 zł

 

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

Zobacz swoją Aurę codziennie - Zapisy

Zapraszamy na spotkanie w trakcie, którego możecie państwo zobaczyć aktualny stan aury, czakramów, głównych meridianów, sposobu żywieniowego, stanu emocjonalnego, równowagi wewnętrznej i wiele innych. Można zdobyć informacje w jaki sposób poprawić stan swojego zdrowia jak i rozwoju wewnętrznego. Czas trwania pomiaru to 30 min w trakcie, którego zostanie omówiony przez prowadzącego cały wynik jak i przebieg. Pomiaru dokonujemy trzema różnymi programami. Każdy z nich ukazuje w różnych ujęciach nasze cechy energetyczne jak i fizyczne. Po Każdym pomiarze dostaja Państwo ponad 40 stronnicowy opis zdjęć oraz parametrów życiowych w cyfrowym zapisie. Istnieje również możliwość wydruku na miejscu.
 

Ze względu na duże zainteresowanie trwają zapisy:

Cena                 na co dzień:                 
 
1 program:                     80zł                                                        
3 programy:                  120zł                                                          
program w 3D:                50zł                                                       

 
           

                SESJA UZDRAWIANIA

                   PRZED            W TRAKCIE                 PO

 

 

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

Bezpłatne konsultacje Feng Shui i BA ZI - Mgr. inz. Izabela Kurz-Jaślanek - Każdy czwartek g.15-18

Klasyka chińska do badania przestrzeni, czasu i człowieka.

Podstawowe fundamenty, na których opierają się klasyczne sztuki badania przestrzeni, czasu i potencjału człowieka to:

-życiodajna energia Qi krążąca we Wszechświecie i w nas

-Aspekt Yin i Yang, dwa przeciwieństwa które się uzupełniają nawzajem i prowadzą do równowagi wszelkie działanie

-5 Przemian, czyli zapis cyklicznych przemian zachodzący w Naturze i człowieku

-Księga Mądrości ?I Cing?

-Ba Gua

Cytując starożytne chińskie przysłowie ?Najważniejsze w życiu to los, szczęście, Feng Shui, cnota i wykształcenie? zapraszam Państwa w orientalną podróż po klasycznych chińskich sztukach mających około 5000 lat, pozwalających na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, czasu i darów natury dla człowieka

-Feng Shui to sztuka aranżacji i przystosowania przestrzeni życiowej, aby najlepiej wykorzystać jej dobroczynne działanie i zniwelować szkodliwe. Metody klasycznego Feng Shui pozwalają zharmonizować trzy szczęścia szczęście Nieba, szczęście Ziemi i szczęście człowieka , które składają się na nasz los. Do pracy używam kompas Luo Pan i Linijkę Lu Bian'a , a przede wszystkim wiedzę zdobytą na Akademii Feng Shui , w Collegium Feng Shui Człowiek, Przestrzeń, Czas i na kursach prowadzonych przez mistrzów FS.

W tym miejscu zacytuję drugie przysłowie ?Aby uzyskać w życiu zdrowie , powodzenie i dobrobyt należy robić właściwe rzeczy we właściwym miejscu i we

waściwym czasie? do tego świetnie nadaje się sztuka

-Ba Zi ? 4 Filary Przeznaczenia czyli to sztuka badania natury ludzkiej, pozwalająca odczytać potencjał osoby, talenty, braki i pozwalająca poznać los na podstawie daty urodzenia. Dzieje się tak ponieważ w chwili narodzin w nasze kanały energetyczne meridiany zostaje wdrukowana energia czasu i przestrzeni danego miejsca i momentu

pierwszego oddechu, rezonuje ona przez całe życie.

Odczyt daty urodzenia pozwala bardzo dokładnie poznać potencjały człowieka, służą do tego Ziemskie Konary- 12 zwierząt horoskopowych i Niebiańskie Pnie - jakości 5 Przemian.

Do dywinacji i przepowiedni służy Księga Mądrości ?I Cing?, która mimo swojego wieku nadal potrafi rozwiązać dzisiejsze problemy i wskazać właściwą drogę postępowania.

Wracając do przysłów trzecie mówi? Lekarz leczy, natura uzdrawia?. Odnosi się ono do najważniejszego aspektu naszego życia mianowicie odżywiania, które wraz z oddychaniem bezpośrednio łączą nas z Naturą. Tym z kolei zajmuje się

 • Dietetyka Terapeutyczna zgodna z Tradycyjną Medycyną Chińska według 5 Przemian pozwalająca wykorzystać naturę i jej rytm dla zdrowa, długowieczności i urody. Jest to świadome i kreatywne odżywianie się, gdyż nie ma ważniejszej rzeczy, jak codzienna odnowa życiodajnej Qi.

Nasze życie jest pełne różnych wyzwań. Aby móc realizować optymalnie swoje przeznaczenie odczytuję kod Ba Zi ? 4 Filarów Przeznaczenia, wykonuję Ekspertyzy wg zasad klasycznego Feng Shui i dobieram daty do ważnych wydarzeń życiowych. Uczę odżywiania i gotowania wg 5 Przemian. Serdecznie zapraszam

Mgr inż. Izabela Kurz-Jaślanek

ekspert Feng Shui i Ba Zi

 

Cennik usług:

 • Ekspertyza Feng Shui wycena po kontakcie z klientem

 • Numerologia Chińska ? 100 zł

 • Analiza Ba Zi ? 100 zł

 • Dobór daty ? 50 zł

 • Obliczenie pustki ? 50 zł

 • Odczyt przepowiedni z I Cingu ? 50

 • Konsultacja z dietetyki 1 godz. 100 zł

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

Tarot w każdą środę od 15 do 18.

Nazywam się Mirosława Miranda Pawlak i jestem doradcą duchowym. Od wielu lat pomagam ludziom w rozwiązywaniu ich dylematów życiowych, poszukiwaniu sposobów na problemy i w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami, używając głównie kart Tarota (czasem korzystam również z innych kart, np. Cygańskich, Lenormand, Desire czy Anielskich) i numerologii, jak również w pewnym zakresie wahadełka i astrologii. W mniejszym stopniu zajmuję się magią rytualną, oczyszczaniem czakramów i doradzaniem w doborze amuletów lub talizmanów. Jestem osobą rozwijającą się duchowo, wciąż na nowo odkrywającą siebie. Każdy człowiek, który przychodzi do mnie, wnosi w moje życie nową energię, która pomaga mi odkrywać mój własny potencjał.

W niektórych kręgach ezoterycznych panuje opinia, że nie dany człowiek wybiera Tarota, lecz Tarot wybiera adepta na Tarocistę. Moja historia zajmowania się Tarotem potwierdza tę opinię, od samego dzieciństwa.

Symbole, kolory i inne detale na tych kartach ? to drzwi do podświadomości. Tak naprawdę seans Tarota to nic innego jak rozmowa z podświadomością. Są różne zdania na temat sprawdzalności wróżby, ale nigdzie nie jest powiedziane, że prognoza zawarta w układzie jest nie do uniknięcia, że zły los musi się zdarzyć, że nie można go zmienić. Mówi się też, że na przeznaczenie nie mamy wpływu, a los trzymamy w swoich dłoniach. Z pewnością mamy wpływ na swoje życie. Uważam, że wszystko w nim można zmienić, ponieważ ŻYCIE TO RUCH, TO ZMIANA. Czasem karty Tarota pozwalają klientowi uświadomić sobie, co dokładnie wymaga podjęcia decyzji o tej zmianie i wprowadzenia jej w czyn.

Serdecznie zapraszam Cię do rozmowy z Twoją podświadomością, która wskaże Ci kierunek zmiany w Twoim życiu. 

Cennik:                                                   

Spotkanie osobiste:                                                                                

100 zł - 0,5 h                                                                                          

200 zł - 1 h                                                                                               

kontakt
tel. 95 717 64 64
tel. 733 588 888

                                                    

Chirurgia fantomowa i bioterapie wykonywane przez KRYSTYNĘ BŁAUCIAK 25 październik 2016r

Zapraszamy państwa do zapisów na zabiegi Chirurgii fantomowej i bioterapii wykonywane przez Krystynę Błauciak . Zabiegi pomagają w chorobach układu pokarmowego, nerwowego, kostno-ruchowego, krążenia, w chorobach nowotworowych, hormonalnych oraz odchudzaniu i relacjach.

Zapisy:

e-mail eden@uzdrowiciele.pl   tel.95 717 6464 od 10 - 18  kom. 733 588 888

Transformacja wzorców wewnętrzych - Kazimierz Łakomski 28 luty 2018 r godz.17.00 -19.00

"Zapraszamy dnia 28 lutego na inauguracyjną prelekcję dla odważnych i wytrwałych o pracy ze swoim wnętrzem i swoją intuicją, którą poprowadzi dla Państwa Pan Kazimierz Łakomski z Bydgoszczy praktykujący metodę pracy z intuicją ponad 12 lat. Wcześniej pracował innymi metodami wglądu do swojego wnęrza. Metoda, którą przybliżymy sobie na prelekcji opiera się na autodiagnozie swojego wnętrza, i uzyskiwaniu jedności wewnętrznej poprzez świadome odwoływanie wewnętrznych decyzji jakie podejmujemy w przeróżnych sytuacjach życiowych i nie wiemy jakim życiem one żyją w naszym umyśle często sprzecznie z naszymi obecnymi zamiarami i dążeniami. Rodzi to w nas napięcia i frustracje co powoduje któtkie lub dłuższe pogorszenie naszego samopoczucia. Metoda pozwala podążać oraz kroczyć drogą badacza i poszukiwacza.  Pozwala wejść w siebie dla odkrycia wszechświata.Niejednokrotnie wymaga odwagi aby dostrzec swoje tło problemów z którymi borykamy się na codzień.

To możliwość zmiany wewnętrznych wzorów i ocen w sobie do siebie i otoczenia. Nie jest błędem gdy mówimy , że możemy przetransformować swoje problemy i wejść na nowe tory naszego życia. Zmieniając zapomniane decyzje, zmieniamy siebie i swoją przyszłość. Dokonunemy transformacji w nas w sposób świadomy i celowy, bez pozostawiania siebie przypadkowi. To uzdrawianie siebie przez transformację wzorców. Zapraszamy serdecznie na spotkanie otwarte."

Warsztaty Runów Polskoch - 24-25 lutego 2018 - godz. 9.00-17.00

WYKŁAD / WARSZTATY ŚWIADOME ŻYCIE – ROBERT MAJOS 17 MARCA GODZ. 10.00

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby poznać, zobaczyć i poczuć, czym jest tajemnica życia. Jeżeli nadszedł już czas, że jesteś gotowy i otwarty, aby zmienić swoje życie i sprawić, by było ono lekkie, przyjemne, zrozumiałe oraz wiodące do źródła miłości, masz możliwość wzięcia udziału w  zdobywaniu nowych doświadczeń w trakcie wykładów połączonych z warsztatami, które odbędą się w ciepłej, przyjaznej atmosferze z poczęstunkiem przy aromatycznej herbacie z dalekich krain. W trakcie spotkania, którego mottem przewodnim jest ŚWIADOME  ŻYCIE omawiane i praktykowane  będą następujące zagadnienia:

 •  Stworzenie Ziemi, ludzi (prelekcja, film)      
 •  Twoja aura (widzenie, analiza)
 •  Przemiany po roku 2012(nasze życie)
 •  Miłość w naszym życiu
 •  Uzdrów swoje życie
 •  Pokochaj siebie
 •  Początek drogi do doskonałości
 •  Praca z energiami
 •  Bóg a choroby
 •  Oczyszczanie aury, czakr (dźwiękiem/energią)
 • Wolna wola
 • Woda a nasz organizm
 • Związki (mąż / żona – dlaczego?)
 • Odżywianie (produkty żywnościowe)
 • Techniki połączenia, oczyszczania

W trakcie spotkania będą Państwo mogli bezpłatnie skorzystać z jedynego urządzenia w Polsce, które odczytuje nasze biopole, czakry, punkty energetyczne, oraz meridiany (serce, wątrobę, żołądek itp.) Więcej szczegółów o badaniu aury

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji. Wszystkie wykłady połączone z warsztatami wraz z oferowanym  poczęstunkiem są bezpłatne.

Wykłady rozpoczynamy od godziny 10 . W zależności od ilości uczestników oraz szczególnego zainteresowania poszczególnymi zagadnieniami część zajęć może być realizowana w niedzielę.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji pod numerem 733 588 888, 957176464 lub eden@uzdrowiciele.pl.

Wszystkie wykłady połączone z warsztatami wraz z oferowanym poczęstunkiem są bezpłatne.

Warsztaty Uzdrawiania przez transformację wzorców - poprowadzi nauczyciel z 12 letnią praktyką mgr Kazimierz Łakomski 21.04.2018 – 22.04.2018

Ideą warsztatów jest zapoznanie się i opanowanie  indywidualnej, samodzielnej pracy nad sobą i swoimi zagadnieniami jakie uwierają nas wewnętrznie i jakich jesteśmy mniej lub bardziej świadomi na co dzień za pomocą swojej intuicji i nadziei do wewnątrz.
Na warsztatach zostaną poruszone  i opracowane następujące tematy i zagadnienia:

 • czym jest w nas intuicja, wewnętrzny głos, nadświadomość, Wyższe Ja, szósty zmysł,
 • uczestnicy warsztatów dostaną materiały do samodzielnej pracy nad sobą i swoimi sprawami,
 • poznają sposoby osiągania spójności wewnętrznej potrzebnej do pracy nad sobą, w tym reakcję ideomotoryczną bardzo istotną w pracy nad sobą.
 • przećwiczą na sobie swoją uważność,  czujność i wyczucie w pracy nad sobą,
 • nauczą się przywracać spójność i harmonię wewnętrzną w oparciu o swoją intuicję
 • nauczą się oczyszczać swoją wodę do picia, wodę do picia swoim bliskim i dla innych
 • poznają zasady pracy umysłu i jego hierarchiczność w pracy nad sobą
 • poznają zasady przeprogramowywania samych siebie, usuwania etykietek, łatek itp.

Chętni do wzięcia udziału w warsztatach potrzebują zarezerwować sobie czas:
Każdy chętny przed warsztatami zaopatrzy się w: wahadełko, notatnik i długopis itp.

Czas trwania sobota 21.04.2018 od godz. 10.00- do 18.00 i niedziela 22.04.2018 od godz. 10.00 do 16.00

Cena kursu 300 zł. Gwarancją udziału w warsztatach jest wpłata zaliczki 150 zł do 18 kwietnia 2018 r

Zakwaterowanie we własnym zakresie.

Kontakt tel. 95 717 64 64 mail. eden@uzdrowiciele.pl

Dzień przed warsztatami 20 kwietnia 2018r w godzinach 11.00 -18.00 odbędą się konsultacje indywidualne uzdrawiania przez transformację wzorców .

Koszt sesji 150 zł. Zapraszamy do zapisów.

ŚWIADOME ŻYCIE

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych oraz osoby, które brały udział we wcześniejszych wykładach na dwuipółgodzinny wieczorek tematyczny pt. ŚWIADOME ŻYCIE, który będzie nawiązaniem do poprzednich wykładów. Wspólnie będziemy mogli podzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi naszego życia oraz nadchodzących zmian, przechodzących transformacji itp. Od 22 kwietnia zaczyna się dzień Matki Ziemi, dlatego też serdecznie zapraszamy do wspólnej medytacji, połączenia się z Matką Ziemią oraz do wyrażenia wdzięczności za życie w harmonii i Miłości. W trakcie spotkania podzielimy się z Państwem także najświeższymi przekazami prosto z Afryki od Berberów (Marrakesz) na temat Polski. Będzie również możliwość zmierzenia swojej energii życiowej. Spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze przy aromatach herbat z Dalekiego Wschodu.
Prowadzący: Robert Majos


Wstęp wolny

Numerologia

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszyskich zainteresowanych numerologią na wykład, który poprowadzi Janina Tadla . Ciekawostką będzie omówienie życia himalaistki Wandy Rutkowskiej. Zapewniamy pożytecznie spędzony czas w miłej atmosferze przy kawie i herbatce.

Wstęp wolny. Kontakt tel.957176464 , mail.eden@uzdrowiciele.pl

WARSZTAT ŚWIADOME ŻYCIE 26.05.2018

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza na kontynuację wykładów/warsztatów pt. ŚWIADOME ŻYCIE. Zapraszamy uczestników poprzedniej części spotkania, którzy pragną poszerzyć zdobytą wiedzą i pogłębić nabyte doświadczenia, jak również mile widziane są nowe osoby, które chciałyby poznać, zobaczyć i poczuć, czym jest tajemnica życia oraz świadome życie

Jeżeli dzieje się coś w Twoim życiu, czego nie możesz zrozumieć lub wytłumaczyć, to tu odnajdziesz odpowiedź na wszelkie swoje pytania i wątpliwości, które spędzają Ci sen z powiek. Dowiesz się jak żyć dalej i czerpać radość z tej nieskończonej podróży zwanej życiem. Masz możliwość wzięcia udziału w zdobywaniu nowych doświadczeń w trakcie wykładów połączonych z warsztatami, gdzie wszyscy uczestnicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami życiowymi, gdzie każdy jest dla każdego uczniem oraz nauczycielem, ponieważ wszyscy jesteśmy jednością i pochodzimy z jednego źródła. Jak zawsze, spotkanie odbędzie się w ciepłej, przyjaznej atmosferze z poczęstunkiem przy aromatycznej herbacie z dalekich krain. W trakcie spotkania, nawiążemy do tematyki poprzednio omówionych zagadnień oraz omówimy dalsze punkty, które nie były omówione w pierwszej części:

- Stworzenie Ziemi, ludzi (prelekcja, film) 
- Twoja aura (widzenie, analiza) 
- Przemiany po roku 2012(nasze życie)
- Miłość w naszym życiu
- Uzdrów swoje życie
- Pokochaj siebie
- Początek drogi do doskonałości
- Praca z energiami
- Bóg a choroby
- Oczyszczanie aury, czakr (dźwiękiem/energią)
- Wolna wola
- Woda a nasz organizm
- Związki (mąż / żona, rodzina– dlaczego?)
- Odżywianie (produkty żywnościowe)
- Techniki połączenia, oczyszczania

W trakcie spotkania będą Państwo mogli bezpłatnie skorzystać z jedynego urządzenia w Polsce, które odczytuje nasze biopole, czakry, punkty energetyczne, oraz meridiany (serce, wątrobę, żołądek itp.) Więcej szczegółów o badaniu aury na stronie Ośrodka Eden w zakładce Aura. Osoby, które miały wykonywane badanie aury w trakcie poprzednich warsztatów, będą miały okazję sprawdzenia zmian, które zaszły w tym czasie w rozwoju emocjonalnym, duchowym, energetycznym oraz fizycznym. Zachęcam także wszystkich nowych uczestników, którzy będą brali udział w warsztatach do zobaczenia i sprawdzenia swojego stanu energetycznego. Wykłady rozpoczynamy 26.05.2018 roku od godziny 10 do godz. 16 .

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji pod numerem 733 588 888, 957176464 lub eden@uzdrowiciele.pl Wszystkie wykłady połączone z warsztatami wraz z oferowanym poczęstunkiem są bezpłatne.

INTENSYWNY WARSZTAT GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ W GORZOWIE 16-17 czerwiec 2018 r.

INTENSYWNY WARSZTAT GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ W GORZOWIE  16-17 czerwiec 2018 r. prowadzi Mirosława Zielińska i Agata Tołwińska

Ośrodek Eden jako współorganizator wydarzenia zaprasza na weekendowy warsztat wyjątkowej gimnastyki dla kobiet. Gimnastyka słowiańska, gimnastyka słowiańskich czarownic, słowiańska joga - pod tymi i jeszcze innymi nazwami kryje się system ćwiczeń, który daje kobietom niesamowite korzyści - stąd motyw wyfruwających motyli :-) Tak, rozwiń skrzydła swojej kobiecości!

Gimnastyka, której nauczamy to przekaz wprost ze źródła - z Białorusi, gdzie odtworzono ćwiczenia wyszukując jeszcze je pamiętające bądź praktykujące babcie. Przyszła pora, gdzie i my, Słowianie, zwracamy się ku naszym korzeniom, naszej tradycji - choć niełatwa to droga. Ale warta... wschodu! - chciałoby się powiedzieć :-D
Podczas warsztatów poznasz 27 ćwiczeń dedykowanych wyłącznie kobietom oraz otrzymasz swoje indywidualne ćwiczenia, wyliczone według horoskopu księżycowego z daty, godziny i miejsca urodzenia. Zestaw ten, który składa się z 7 ćwiczeń, może stać się codziennym rytuałem, swoistą medytacją, która doda energii i sprawi, że zmieni się elastyczność ciała, postrzeganie świata i siebie samych. Regularna, samodzielna praktyka zajmuje ok.15 minut dziennie i czyni naprawdę cuda!

Poczytaj, co może dać Ci praktykowanie gimnastyki słowiańskiej:
– poprawa sylwetki, wzmocnienie mięśni miednicy, mięśni brzucha i pleców
– rozluźnienie napięcia całego ciała
– wpływa pozytywnie na kształt piersi
– stymuluje prawidłową pracę gruczołów i poprawia gospodarkę hormonalną
– pomaga w bolesnym miesiączkowaniu i problemach menopauzy oraz problemach z zajściem w ciążę
– poprawia pracę jelit, dotlenia wszystkie narządy
– budzi twórczy potencjał kobiety
– wzmacnia i poprawia samoocenę, wiarę w siebie i kobiecą intuicję
--pomaga odzyskasz dostęp do swojej Kobiecości

Zapraszamy kobiety w każdym wieku i z różną kondycją fizyczną, również kobiety w ciąży.

WARSZTATY PROWADZI:
Mirosława Zielińska - certyfikowana instruktorka gimnastyki dla kobiet, uczennica Oksany Pawłowskiej (Mińsk) i Julii Winogradowej (Moskwa), pasjonatka pszczelarstwa
Agata Tołwińska - certyfikowana instruktorka gimnastyki dla kobiet, uczennica Oksany Pawłowskiej (Mińsk) i Julii Winogradowej (Moskwa), instruktorka VedicArt, pasjonatka sztuk pięknych, tantry i szamanizmu.

CO ZABRAĆ?
- luźny i wygodny strój – np.koszulka i leginsy
- ćwiczymy boso lub w skarpetach, bez biustonoszy (!)
- matę do jogi lub karimatę, ręczniczek

Ćwiczymy w sobotę od 10.00 do 18.00 (z przerwą na obiad od 13.00-15.00) oraz w niedzielę od 10.00 do 14.00

Koszt, a raczej INWESTYCJA: 300 zł (zaliczka 100 zł - patrz niżej)


ZAPISY:
Tel.: 609 146 808 (Mirka)
Tel. 501 212 343 (Agata)
mziel@poczta.onet.pl
WAŻNE: Przy zgłoszeniu proszę podać datę urodzenia,miejsce i godzinę
oraz wpłacić bezzwrotną zaliczkę 100 PLN do 30.05.2018,
płatną na konto:
Mirosława Zielińska
50 1140 2017 0000 4202 0553 0011
(w tytule: imię i nazwisko, Gorzów czerwiec)

Mail. eden@uzdrowiciele.pl        Tel. 95 717 64 64

WIECZOREK TEMATYCZNY ISTOTY ŚWIATŁA

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wieczorek tematyczny pt. ISTOTY ŚWIATŁA, podczas którego będziecie Państwo mogli poznać swojego anioła, jak i wszystkie jego atrybuty, z którymi przyszliśmy tu na Ziemię i jak one oddziaływają na nasze życie, co wiąże się z poznaniem samego siebie oraz wszelkimi przymiotami, które zostały nam przypisane na drogę naszego ziemskiego życia. Będziecie Państwo mieli możliwość zobaczyć autentyczne zdjęcia Istot Światła. W trakcie spotkania odbędzie się również medytacja, która umożliwi Państwu połączenie się z własnym Aniołem Stróżem. Wspólnie będziemy mogli podzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi naszego życia oraz nadchodzących zmian, przechodzących transformacji itp.. Będzie również możliwość zmierzenia swojej energii życiowej. Spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze przy aromatach herbat z Dalekiego Wschodu.

Prowadzący: Robert Majos 

Wstęp wolny

Ośrodek Eden

wtorek, 12 czerwca 2018

wtorek. Godz. 16.00 do 19.00 

Tel. 95 717 64 64

 

WPŁYW ENERGII NA NASZE ŻYCIE - 3 lipca 2018

Ośrodek Eden serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wieczorek tematyczny pt. WPŁYW ENERGII NA NASZE ŻYCIE, podczas którego będą poruszane tematy związane z energia życiową człowieka liczoną np. w skali Bovisa oraz nawiążemy do poprzedniego wieczorku, podczas którego prosiliście Państwo o przygotowanie krótkiego wykładu z zakresu umiejętności wahadełkowania. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do pracy z energią, ponieważ wszystko jest energią. Będziecie Państwo mogli zdobyć pierwsze podstawy pracy z wahadełkiem, co daje możliwości znalezienia odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania np. sprawdzenie poziomu energii życiowej, koloru swojej aury, poziomu energii żywności, którą spożywamy itp. Możecie Państwo zabrać swoje wahadełka lub zakupić je na miejscu w Ośrodku Eden. Dla kobiet mamy w specjalnej ofercie wahadełka kryształowe w cenie 28zł, jak również wiele innych wahadeł w zależności od potrzeb. Posiadamy również książki z ćwiczeniami dla początkujących, w oparciu o które będziemy pracowali.

 

Spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze przy aromatach herbat z Dalekiego Wschodu.
Prowadzący: Robert Majos 
Wstęp wolny
Ośrodek Eden
wtorek, 3 lipca 2018
Godz. 16.00 do 19.00 
Tel. 95 717 64 64

Masaże wykonywane przez Cypriana Toruńskiego - 12 listopad 2018r. Zapisy

Zapraszamy państwa do zapisów na masaże uzdrawiające wykonywane przez Cypriana Toruńskiego. Ma do zaproponowania kilka rodzai masaży: powięziowy kręgosłupa, tybetański, indiański, kamertonami.

Zapisy:

e-mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

Soundlove Medicine - Ceremonia Dźwięku i Światła - 23.11.2018 godz.19.00

Zapraszam do kąpieli w wibracjach dotykających duszy - koncertu relaksacyjno-medytacyjnego.
Muzycznego satsangu z jedynym prawdziwym nauczycielem / uzdrowicielem w Tobie.

Większość pradawnych kultur wykorzystywała moc dźwięku i światła w uzdrawianiu. Cieszę się, że w dzisiejszych czasach odkryliśmy na nowo ten potencjał. Dźwięk o określonych częstotliwościach wywiera zbawienny wpływ na nasze ciało fizyczne i energetyczne. Światło rozświetla ścieżkę naszej duszy.

Podczas tego kameralnego spotkania zanurzymy się w bezpieczną przestrzeń serca otuleni anielskim światłem. Doświadczymy mocy pozytywnych wibracji 432Hz, Solfeggio, jaką emanują: kosmiczne hangi, czakralne misy kryształowe, lira kryształowa, kamertony terapeutyczne, rury planetarne, dzwonki zafir, dzwoneczki, gitary itp..
Bębny: szamański, oceaniczny , didgeridoo i inne.
Prócz muzykoterapii dogłębnie – komórkowej doświadczymy aromaterapii, litoterapii, chromoterapii, energoterapii. Posługując się intencją, doświadczalnie przemierzymy ścieżkami własnej wewnętrznej prawdy, uwalniając się od wszystkiego co oddala nas od – bycia sobą – naszej boskiej istoty.

<><><><><><><><><>
Przebywanie w przestrzeni tych uzdrawiających na każdym poziomie wibracji to prawdziwy dar dla siebie, wspaniała inwestycja w przemianę.
<><><><><><><><><>

Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe,wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa) zbalansuje oraz oczyści.
Ten czas jest dla Ciebie – podaruj go sobie.

✅Inwestycja: 70 pln
✅Miejsce: Gorzów Wielkopolski
Ośrodek Eden
ul. Mieszka I 56/6
✅ Termin :
23.11.2018 godz: 19:00-21:30
✅zapisy i informacje:
Ośrodek Eden
slm.zgloszenie@gmail.com
( Proszę o mail zgłoszeniowy w tytule:
Ceremonia Dźwięku i Światła - Gorzów Wlkp.
Ilość miejsc ograniczona!
O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat na podane w mailu zgłoszeniowym konto bankowe )

✅Spotkanie przy wsparciu Wielkiego Ducha poprowadzi :
Krzysztof Lottig
Naturopata : Certyfikowany Muzykoterapeuta Dogłębnie-Komórkowy, Terapeuta Ajurwedy, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej / Polarity.
Jogin Vipassany.
Inicjator kryształowych i Hangowych brzmień o naturalnym stroju 432Hz w Polsce. Autor i producent 4 płyt CD z muzyką harmonizującą system energetyczny.
Swoim życiem blisko natury w lekkości i relaksie, oraz swą kreatywnością inspiruje wielu artystów i terapeutów.
Przez ostatnie 10 lat zagrał setki koncertów oraz
Ceremonii Dźwięku, prowadząc również warsztaty rozwojowe.
https://www.soundlovemedicine.pl/krzysztof_lottig/

oraz anielskim wsparciu:
Sowia Sylwia
Technik Masażystka z pasją do muzyki, tańca i śpiewu.
Praktykująca medytację Vipassany.
Jej ścieżką jest holistyczne podejście do życia, w zgodzie z naturą i wewnętrzną intuicją.
https://www.facebook.com/mass.aka.balance/

✅Po spotkaniu istnieje możliwość zakupu autorskich płyt przepełnionych uzdrawiającą mocą dźwięków:
https://www.soundlovemedicine.pl/sklep/pozytywne-wibracje-muzyka/
✅Istnieje możliwość skorzystania z dobrodziejstw terapii/masaży
Krzysztofa
https://www.soundlovemedicine.pl/terapiemasaze/
oraz
Sylwii
https://www.facebook.com/mass.aka.balance
( prosimy o kontakt mail : soundlovemedicine@gmail.com )

ZMIENIAJĄC SIEBIE , ZMIENIASZ ŚWIAT

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wieczorek tematyczny ZMIENIAJĄC SIEBIE, ZMIENIASZ ŚWIAT. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać, zobaczyć, poczuć i dowiedzieć się, czym jest tajemnica oraz świadomość życia. Spotkanie będzie doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń na temat zmian po 2012 roku. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie dlaczego rok 2012 ma tak wielkie znaczenie dla rozwoju ludzkości. Omówimy procesy i przemiany zachodzące w nas samych, w naszych rodzinach, zakładach pracy oraz na całej Ziemi. Będą Państwo mogli dowiedzieć się jak przyjąć i zaakceptować w sobie zmiany, które obecnie zachodzą, będące przejawem boskiej energii , która jest dostępna tu i teraz dla całego świata i każdego z nas.

Spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze przy aromatach herbat z Dalekiego Wschodu.
Prowadzący: Robert Majos 
Wstęp wolny
Ośrodek Eden
piątek,12 października 2018
Godz. 17.00 do 19.00 
Tel. 95 717 64 64

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2019
Facebook