Matryca Energetyczna

Matryca Energetyczna to żywa energia, tkwiąca w każdym z nas. Richard Bartlett, doktor kręgarstwa i neuropatii, odkrył ją podczas choroby swojego syna. Po tym, jak nie pomogły żadne sposoby leczenia, nauczył się czegoś, co natychmiast uzdrowiło jego dziecko. Po prostu połączył swój niesamowity, łagodny dotyk ze skupioną myślą. Ten "cud" zaczął tłumaczyć w oparciu o fizykę kwantową, którego transformacja przebiega na poziomie, na którym umysł i materia spotykają się, aby stać się jednością. Matryca Energetyczna to bardzo prosta i naturalna w wykonaniu technika. Jest dostępna dla każdego, kto wykaże chęć rozważenia nowych sposobów myślenia i zechce je wykorzystać. Leczenie energią, potężne i nowatorskie narzędzie, przynosi natychmiastowe efekty. Wystarczy, że poddasz się działaniu energii, a doświadczysz jej skutków w dziedzinie uzdrawiania. Technologia ta nie jest przeznaczona tylko dla uzdrowicieli, ale dla każdego, kto chce zmienić swoje doświadczenia w coś unikalnego i potężnego. Matryca Energetyczna to sposób postrzegania, który może gruntownie zmienić każdy aspekt życia. Poddaj się jej mocy, która ułatwi Tobie i bliskim dostęp do uzdrawiania tkwiącego w dłoniach. "Richard Bartlett to bezcenny dar dla tego świata. Jest jednym z niewielu ludzi na naszej planecie, którzy przekraczają granice tego, co wydawało nam się możliwe dla człowieka" - Rhonda Byrne, autorka Sekretu.

Zmiany, których możesz doświadczyć w trakcie wykonywania matrycy energetycznej są nieograniczone. Tak naprawdę zabieg działa na zmianę wszystkich dziedzin życia człowieka. Poprawa następuje natychmiastowo w zdrowiu fizycznym, materialnym, w związkach, w sprawach zawodowych  i w prowadzeniu własnych firm. Opisanych jest wiele niesamowitych wydarzeń oraz efektów jakie przynoszą wykonywane tym sposobem sesje. To część zmian jakie wnosi matryca energetyczna do twojego życia:

Przyjdź i przekonaj się sam.


Prowadzący: mgr inż. Filip Kosmacz

Stworzenie ośrodka EDEN ma na celu pomóc i umożliwić zmianę życia każdemu kto tego potrzebuje i chce. Dlatego wszystkie sesje są wykonywane z serca dla WAS a ceny wykonywanych sesji sami oceniacie po zmianach jakie odczujecie.

Cena sesji: Co łaska

 

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook