Kurs Polarity

KURS POLARITY -  Polarity oznacza polaryzację, czyli równoważenie energii. Ciało ludzkie, jak wszystko na Ziemi, jest spolaryzowane, tzn. ma bieguny dodatnie, ujemne i obszary neutralne. Dzięki tej polaryzacji następuje przepływ energii przez ciało i wymiana jej z otoczeniem bliższym i dalszym. To pozwala - jeśli ta wymiana odbywa się bez przeszkód - na utrzymanie organizmu w zdrowiu i równowadze. Jednakże wiele przyczyn powoduje, że organizm jest z tej równowagi wytrącony. Wówczas występują bloki energetyczne, przekrwienia, zapalenia, skurcze, bóle, krystalizacja nieusuniętej materii, powodując z jednej strony powstanie złogów reumatycznych, zwapnień żył, kamieni żółciowych i nerkowych, z drugiej zaś zwiotczenia, atrofię, rozciąganie tkanek.
  Przyczyn zakłóceń w przepływie energii jest wiele: niewłaściwe otoczenie, najczęściej spowodowane zanieczyszczeniami środowiska, w którym żyjemy, nieprawidłowym odżywianiem, brakiem ruchu i niewłaściwym mentalnym i emocjonalnym, powodującym stresy.
  Te zakłócenia możemy w łatwy sposób i bezbolesny usunąć terapia Polarity, tj. przez przykładanie rąk do miejsc odmiennie spolaryzowanych.
  Do tego nie są potrzebne specjalne uzdolnienia bioenergetyczne. Każdy człowiek, wiedząc jak, może stać się obwodem zamkniętym powodującym przepływ energii, co w konsekwencji spowoduje ukrwienie zwiotczałych tkanek i zlikwidowanie blokad energetycznych, dając samouzdrowienie. Można tego dokonać na samym sobie, jak również pomóc drugiej osobie.
  Nauka terapii Polarity jest sztuką uzdrawiania, składającą się z dwóch części:
-   poznawanie Zasad Życia, zasady przepływu energii i praw natury w ich uniwersalnym zastosowaniu,
-   poznawanie specyficznych technik terapeutycznych, metod i zasad postępowania.
  Dla przywrócenia tej równowagi stosuje się w tej terapii właściwy, prosty sposób odżywiania, naturalne proste ćwiczenia oraz pracuje się nad zrozumieniem negatywnych wzorców myślenia, które zakłócają przepływ energii, i nad budowaniem wzorców pozytywnych.
  Terapia Polarity jest całościowym programem troski o zdrowie. Program ten obejmuje poza ortodoksyjną anatomią i fizjologią komplet zasad kierujących przepływem energii. Stosując tę terapię, uzyskuje się zacieśnianie więzi międzyludzkich, otwieranie się na takie wartości, jak: przyjaźń, sympatia, zrozumienie. Terapię Polarity w zasadzie można uważać za system poznania praw przyrody przy założeniu, że "naturę" traktuje się jako obejmującą więcej niż tylko materialny świat.
  Na kursie można się dowiedzieć, w jaki sposób się to robi i jednocześnie podczas wzajemnych zabiegów pozbyć się wielu dolegliwości, a przede wszystkim uzyskać nowe spojrzenie na życie i jego problemy.

Program obejmuje:
˘   podstawy systemu Polarity,
˘   zasady wykonywania terapii Polarity,
˘   mapy energetyczne ciała człowieka,
˘   układy Polarity przywracające równowagę energetyczną ,
˘   układy specjalne Polarity,
˘   układy szczególne na kręgosłupie,
˘   krąg Polarity,
˘   rozpoznawanie bloków energetycznych,
˘   usuwanie bloków energetycznych,
˘   zabiegi polaryzacyjne i profilaktyczne,
˘   autopolarity -  samoleczenie,
˘   ćwiczenia utrzymujące witalność ciała,

Kurs Polarity (uzdrawianie energetyczne) czas trwania kursu 2 weekendy cena 580zł
Prowadzący: Cyprian Toruński.

 

Zapisy:

Mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook