Kurs terapii Su Dżok

KURS TERAPII  SU DŻOK - Ludzkie ciało jest formą życia, która w prosty sposób znajduje się w pełnej harmonii z otaczającym go wszechświatem. Z tego powodu nasze ciało posiada wszystko co jest niezbędne do ochrony swego istnienia i egzystencji w świecie, jako kompletny i niezależny fenomen.
  <<Su>> - oznacza dłoń, <<Dżok>> - stopę. Terapia ta opisuje wzajemną zależność układów wewnętrznych z punktami witalnymi na dłoniach i stopach, które są układem sterowania ludzkiego zdrowia. Funkcje tego układu stanowią swoistą mikro klinikę, która może uleczać organizm w sposób naturalny.
  Jeżeli dokładnie przeanalizujemy jak mocno są powiązane ze sobą punkty witalne na naszych dłoniach i stopach z całą strukturą naszego ciała będziemy w stanie zrozumieć mechanizm leczenia i wyróżnić strefy które powinny być stymulowane w przypadku choroby.
  Dzięki naturze nasze dłonie i stopy odzwierciedlają całą strukturę naszego ciała. Skupiają one w sobie pierwotne dążenie organizmu do samouzdrawiania, które jest w każdym człowieku jako dar natury pozwalający zachować zdrowie. Poprzez ten system samouleczania Natura w jasny sposób zaznacza swoje zamierzenia, swoja miłość i chęć do pomocy człowiekowi w zachowaniu zdrowia. W tym samym czasie Natura udziela nam zwyczajnej lekcji, lekcji ducha Niezależności w poszukiwaniu sposobu uwolnienia się od choroby własnymi siłami.
  Terapia Su Dżok skupiła w sobie Wielkiego Ducha Miłości, starając się przekazać go wszystkim ludziom na całym świcie, aby pomóc im zrozumieć, że ten Duch Miłości znajduje się w punktach współzależności na naszych dłoniach i stopach. Podstawowym zamiarem którego jest niesienie pokoju na naszą planetę. Terapia ta zawiera wskazówki służące do osiągnięcia tego celu.
  Po opanowaniu zasad funkcjonowania punktów współzależnych znajdujących się na dłoniach i stopach, każdy człowiek na Ziemi będzie w stanie zapobiec chorobie, leczyć ją oraz zachować zdrowie dzięki sobie samemu. Pozwoli to każdemu poczuć się w pełni spełnionym, wolnym i szczęśliwym Obywatelem, członkiem wspólnoty ludzkiej.
Program obejmuje trzy części:
"   Su - Dżok - podstawowe systemy odwzorowania ciała człowieka,
-   podobieństwa odwzorowania dłoń, stopa, kciuk, punkty lecznicze,
-   punkty energetyczne, metody oddziaływania na punkty,
-   zasady terapii, pojęcia M - cząstek,
"   Su - Dżok - metafizyka, akupunktura, czakry, systemy energetyczne,
-   teoria trój początków, model energetycznego systemu człowieka,
-   związek czakr z meridianami, konstytucja energetyczna człowieka,
-   zasady terapii na biel - meridianach, biel - czakrach,
"   Su - Dżok - aurikuloterapia, Homo struktura ciała człowieka,
-   formowanie embrionalnych systemów odwzorowania ciała człowieka,
-   systemy Homo i Hetero rozwoju człowieka, hierarchiczny system ośmiu Ki, cyrkulacja ośmiu Ki, klasyfikacja systemów odwzorowania,
-   schemat dłoni jedynych i indywidualnych energii,
-   sposoby zestawiania terapii wg zasad pięciu elementów,
-   techniki  terapii, terapia wg jedynych i indywidualnych energii,

Kurs terapii Su Dżok - 3 weekendy cena 3 x 300 zł
Prowadzący: Cyprian Toruński.

 

Zapisy:

Mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18

 

 

 

 

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook