Kurs profasjonalne Feng Shui - Poziom I

KURS PROFESIONALNE FENG SHUI POZIOM I - Feng shui to sztuka życia w harmonii z otaczającą nas przestrzenią i takiego jej kształtowania w sposób w pełni świadomy, by wspomagała nasze szczęście i pozwoliła nam doświadczyć wszelkiego powodzenia, jakie można osiągnąć na ziemi. Feng shui niesie obietnicę życia w dostatku tym, którzy budując swe domy i organizując miejsce pracy, postępują zgodnie z jej zasadami. Zasięg oddziaływania feng shui rośnie nieustannie i choć korzeni tej nauki należy szukać w starożytnych Chinach, dziś cały świat pasjonuje się tą niezwykłą dziedziną wiedzy. Opiera się ona nie tylko na filozoficznych podstawach chińskiej nauki i kultury - nieustannie znajduje potwierdzenie także we współczesnej psychologii, ergonomii, medycynie i nowoczesnych koncepcjach zarządzania wielkimi firmami. Zapewniamy kontynuację nauki aż do stopnia mistrzowskiego.
Prowadzenie: mistrz Jacek Kryg, wykształcony w Malezji i Singapurze. Od sześciu lat członek ścisłego Zarządu IFSA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Feng Shui) z siedzibą w Singapurze.
Czas trwania kursu: sobota 07.09.13r. od 14-20 i niedziela 08.09.13r. Od 10-16.


Koszt od osoby: 400 zł w tym oryginalne materiały do nauki, dyplom uczestnictwa.

Chętnych prosimy o zapisy najpóźniej do 7 dni przed terminem odbycia się zajęć.  Płatność przy zapisywaniu się na kurs wynosi 50% ceny - gwarantuje ona miejsce na liście uczestników.
 

 

Zapisy:

Mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook