Kurs Astrologii Majów stopień I

KURS ASTROLOGII MAJÓW STOPIEŃ I - Dlaczego Kalendarz Majów spontanicznie budzi u ludzi ukierunkowanych na sprawy duchowe zupełnie inny rodzaj zainteresowania niż setki innych kalendarzy, tworzonych przez rozmaite ludy na całym świecie?  Najbardziej fundamentalną cechą odróżniającą go o innych kalendarzy jest to, że jego podstawą nie jest fizyczna rzeczywistość. Kalendarz Majów nie jest narzędziem astronomicznym, lecz jest opisem energii duchowych zawartych w toku dziejów. Różni się przez to radykalnie od innych. Jest odkodowaniem kosmicznego planu rozwoju ludzkiej świadomości, jest zatem kalendarzem profetycznym, czymś w coraz większym stopniu potrzebnym współczesnemu człowiekowi.

1. Wprowadzenie

2. Struktura Tzolkin:
  - Pieczęcie
  - Tony
  - Fale
  - Pępek Tzolkin
  - Portale

3. Schemat narodzin:
  - Wprowadzenie
  - Kod 52 lat
  - Wyznaczenie kinu narodzin
  - Rodzina solarna
  - Fala narodzin
  - Partnerzy kinu narodzin
  - Ćwiczenia

4. Kalendarz 13 księżyców
  - Wyznaczenie osobistego rytmu
  - Kluczowe daty
  - Funkcja 28 dni
  - Znaczenie 52 tygodni

Kalendarz Majów Tzolkin jest systemem odsłaniającym informacje związane z głębszym ( wyższym ) celem, a połączenie się z jego wiedzą pozwoli nam żyć w harmonii z rytmem Wszechświata na wszystkich poziomach.

Korzystanie z Kalendarza Tzolkin m.in. pokaże nam, jakie mamy zadanie na to życie, pokaże nasze  mocne i słabe strony, pozwoli dostrzec z czym dajemy sobie radę, a z czym nie, uświadomi nam, co już w tym życiu przerobiliśmy, a co jeszcze mamy do przerobienia, kto jest naszym nauczycielem i czego chce nas nauczyć itd.


Prowadzenie: Jacek Grzegorz Turant
Czas trwania kursu: 12-13.10.13r.  sob. od 12-18 nd. 10-16
Koszt od osoby: 280 zł od osoby.

Chętnych prosimy o zapisy najpóźniej do 7 dni przed terminem odbycia się zajęć.  Płatność przy zapisywaniu się na kurs wynosi 50% ceny - gwarantuje ona miejsce na liście uczestników.

 

Zapisy:

Mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook