Technika metamorficzna

 

TECHNIKA METAMORFICZNA ? ODKRYJ SUBTELNY DOTYK TRANSFORMACJI
WARSZTAT

Technika Metamorficzna jest subtelną formą pracy z ciałem, która przynosi zmiany na poziomie fizycznym, psychicznym i energetycznym. Pomaga w przekształceniu blokad, które hamują nasz wewnętrzny potencjał.

 

Warsztat kierowany jest przede wszystkim do:


?    Rodziców, jako metoda wspomagająca rozwój ich dzieci. Dzieci przyjmujące Technikę Metamorficzną szybciej się uczą, lepiej zapamiętują, odznaczają się jasnością myślenia, mają silną osobowość, są zrównoważone i kreatywne. Metoda odpowiednia jest dla dzieci w każdym wieku.
?    Rodziców dzieci, u których stwierdzono Autyzm lub Zespół Downa. Twórca metody opracowywał początkowo technikę specyficznie pod kontem dzieci z tego rodzaju chorobami a wyniki były zaskakujące. W wielu przypadkach udawało się częściowo zredukować objawy choroby, były też przypadki gdzie rozwój dziecka dążył do normalnego w takim stopniu, ze choroba była już nie do rozpoznania.
?    Kobiet w ciąży i ich partnerów. Przyjmowanie Techniki Metamorficznej w okresie ciąży wpływa korzystnie na matkę oraz kształtujące się w jej łonie dziecko. Kobieta jest spokojniejsza i bardziej zrelaksowana. Poród jest łatwiejszy i nie odnotowano żadnego przypadku depresji poporodowej wśród kobiet przyjmujących masaże.
?    Osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Ta niezwykła metoda daje możliwości poznania siebie na nowo. Możemy zauważyć zredukowanie pewnych cech negatywnych (np. lęki, brak pewności siebie, zazdrość, agresywność) na konto pozytywnych (np. asertywność, pewność siebie, kreatywność, balans, spokój wewnętrzny).
?    Osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, potrzebujących motywacji do zmiany. Często obserwujemy wśród osób przyjmujących technikę zmianę pracy na zgodną z ich zainteresowaniami, wyjście z toksycznych relacji, radzenie sobie z uzależnieniami, zmianę miejsca zamieszkania, ujawnianie się nowych hobby czy nieznanych dotąd talentów.


Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zdobycia wiedzy na temat Techniki Metamorficznej oraz nauczenia się metody w praktyce. Praca w parach pozwala na ćwiczenie i przyjmowanie techniki (pracujemy wymiennie). Po dwóch dniach warsztatu będziemy mieli za sobą przyjęte dwie sesje, co już uruchomi w nas proces transformacji. Praca w grupie przynosi jeszcze silniejszy efekt niż sesja indywidualna. Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał możliwość wyćwiczenia techniki pod okiem prowadzącego, co jest wystarczającym przygotowaniem do pracy w rodzinie. Serdecznie zapraszam! Izabela Hryniecka


 Więcej informacji i zapisy: OŚRODEK EDEN: tel. 95 717 64 64


www.technikametamorficzna.com, info@technikametamorficzna.com,

 

data 21-22.09.13r. - godz 10-15 - cena 250

Chętnych prosimy o zapisy najpóźniej do 7 dni przed terminem odbycia się zajęć.  Płatność przy zapisywaniu się na kurs wynosi 50% ceny - gwarantuje ona miejsce na liście uczestników.
 

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook