Kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, dzwonków

Serdecznie zapraszamy Państwa na harmonizująco - uzdrawiajacy koncert przy dźwiękach mis, gongów i dzwonków, który odbywa się w Ośrodku Eden.

   

        Zgodnie z wierzeniami ludzi Wschodu zarówno człowiek, jak i cały świat powstał z dźwięku, dlatego też tylko dźwięk może zapewnić nam wewnętrzną harmonię, spokój ducha i jedność z otaczającym światem. Uczestnictwo w oferowanych przez nas koncertach jest doskonałą ku temu okazją. Sam koncert otoczony jest niepowtarzalną atmosferą tajemniczości. Dźwięki wydobywające się z mis i gongów przypominają różnorodne odgłosy natury. Delikatne i subtelne dźwięki sprawiają, że każdy z uczestników koncertu czuje się zrelaksowany i odprężony oraz zapomina o wszelkich troskach i kłopotach codziennego życia. Już w początkowej fazie koncertu fale dźwięku i wibracje wydobywające się z mis i gongów przepływają przez nasze ciało wywołując uczucie uniesienia, odprężenia i głębokiego relaksu na poziomie ciała, umysłu i duszy. Każdy uczestnik koncertu zanurza się w dźwiękach gongów niczym w aromatycznej kąpieli, co powoduje wyciszenie całego organizmu oraz likwiduje wszelkie leki i blokady. Dźwięk mis i gongów sprawia, że oczyszczamy się ze wszelkich złych nawyków i ograniczeń a nabywamy w zamian nową, pozytywną energię wyzwalającą siły samouzdrawiania własnego ciała i umysłu, wprowadzającą w nasze życie radość, harmonię i optymizm.


        Wszystkim zainteresowanym dajemy możliwość poddania się terapii dźwiękiem. Cały ten proces prowadzi do zwiększenia sił witalnych, budzi wiarę w siebie i we własne możliwości oraz rozbudza intuicję, zbliżając nas tym samym do wewnętrznej harmonii i równowagi. Osoba korzystająca z terapii dźwiękiem łatwiej nawiązuje kontakty z otoczeniem, staje się bardziej otwarta na siebie i  innych. W ten sposób łatwiej odnajduje się we wszelkich sytuacjach z życia codziennego. Ważne jest również to, że energia dźwięków płynąca z gongów działa nie tylko podczas trwania poszczególnych sesji, czy koncertów. Pozytywne wibracje pozostają w naszym organizmie na długo, powodując niezapomniane odczucia.
Zarówno koncertom mis i gongów, jak i terapii dźwiękami towarzyszy niesamowity nastrój i  niepowtarzalna  atmosfera. Wyjątkowości i uroku całemu rytuałowi dodaje blask płonących świec i aromatyczna nuta kadzidełek.

 

 


Indywidualny Masaz Misami Tybetanskimi, Dzwonkami:

cena: 50 zł     45 min


        Dźwięk Mis Tybetanskich, Dzwonków, wprowadza nas w stan głebokiego relaksu, uspakaja pobudzone i napiete części Naszego umysłu emocji oraz ciała. Masaz taki regeneruje nasze komórki, wspomaga połączenia w mózgu i powoduje, że po takim masazu jestesmy neutralni /utrzymujemy stan bez osadzania/ co wpływa wspaniale na przepływ energi w ciele i zwieksza energie życiową.

 
 

Zapisy:

Mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook