Świecowanie uszu

CO TO JEST ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU (zobacz film)

Wskazania do świecowania uszu:

Przeciwwskazania: 

Budowa i składniki świecy:

Świeca ma kształt rurki o średnicy dostosowanej do wielkości otworu  ucha oraz długości potrzebnego czasu spalania. Świeca wykonywana jest ręcznie z naturalnej bawełny oraz wyselekcjowanego ekstraktu  miodowego i wosku pszczelego. Najważniejszymi składnikami  leczniczymi są:, naturalne olejki  eteryczne i sproszkowane zioła, o ściśle dobranej ilości i składzie  zgodnie z indiańską tradycją. 

Świecowanie uszu :

jest to metoda znana już w czasach starożytnych w Egipcie, Chinach,  Indiach, Tybecie, jak również w kulturach Azteków i Majów.  Świecowanie w czasach starożytnych  i przedhistorycznych robiono za  pomocą odpowiednio przygotowanych muszli ślimaka. W dzisiejszych czasach Amerykańscy Indianie: Hopi i Cherokce oraz Indianie z Meksyku nadal używają świecowania jako środka leczniczego. Indianie Hopi mają rozległą wiedzę dotyczącą różnych metod leczniczych oraz wielkim rozwojem duchowym. Ta naturalna metoda znalazła uznanie również w Europie, dzięki skutecznemu działaniu i prostocie stosowania. Wiedza ta przywędrowała do Europy wraz z Indianami Hopi z plemienia Pueblo. Badania w tej dziedzinie były prowadzone od 1985 roku. Wykazały  one możliwość połączenia zalet świecy z tradycyjną aromaterapią. Świecowanie uszu aktualnie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i jest coraz częściej stosowane .

KONCHOWANIE USZU

Konchowanie jest metodą znaną w największych cywilizacjach naszego świata, począwszy od mitycznej  Atlantydy.Była stosowana do  inicjowania kapłanów,otwierając ich zdolnościodbierania ponadzmysłowego  (jasnowidzenie, jasnosłyszenie).

Konchowanie uszu wpływa na ciało fizyczne jak i na czakry , oraz na  ciała subtelne przyczyniając się  do ich regeneracji i oczyszczania.  Znakomicie tonizują system nerwowy,  poprawiając koncentrację,usuwają bezsenność,odstresowują i podnoszą odpornośćimmunologiczną organizmu. Oprócz wpływu na ciało fizyczne  działają na czakry, ciała subtelne,  przyczyniając się do ich regeneracji,  oczyszczania i wzmacniania. Oczyszczają aurę i wzmacniają czakry

Podstawowe wskazania terapii  konchowania:

W CZASIE WYKONYWANIA  ZABIEGU KONCHOWANIA USZU :

Uszy służą jako kanał dotarcia do wnętrza organizmu. Oprócz wszystkich zaletświecowania ,poprzez konchy można dotrzeć i oddziałowywać  na wszystkie centra energetyczne organizmu ( czakry -patrz zakładka z boku strony) ,harmonizując w nich energię  i zdrowie wpływając na kondycję i  zdrowie wszystkich organów , za które czakry odpowiadają . To już szeroki zabieg na poziomie  fizycznym i mentalnym.Wykonuje się  goza pomocą konch woskowych , które znacznie wzmagają przekaz energii. 

 

Świecowanie uszu - 35 zł

Konchowanie uszu - 50 zł

 

Ceny u nas w sklepie:

Świece -  7 zł

Konchy - 9 zł

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook