Zobacz to co niewidzialne (galeria)

Witamy Państwa serdecznie w galerii zdjęć Ośrodka Eden. W tym miejscu prezentujemy Państwu różne energie tj. anioły, duszki leśne, energie miłości, boskie energie oraz wiele, wiele innych.

Na pewno niejednokrotnie zastanawialiście się Państwo jak wyglądają anioły. Nie są to bynajmniej postacie ze skrzydłami, które znamy ze zdjęć lub figurek. Są to kolorowe punkty lub iskierki lub też białe duszki lasu, świetliste punkty. Na wielu z prezentowanych zdjęć możecie Państwo również zobaczyć proces harmonizowania Nas z Boską Miłością i Matką Ziemią, w trakcie którego promienie idą z samego nieba poprzez Słońce, Ziemię, prosto w nasze ciała. Na tych zdjęciach promień jest koloru różowo-fioletowego, na Słońcu emanujący zielenią ? enrgią pochodzącą od Matki Ziemi.

Ci z Państwa, którzy mają serca otwarte na Milość od Boga na pewno ujrzą na tych zdjęciach jego energię oraz wiele innych aspektów jej życia. Wszystkie prezentowane zdjęcia były robione zwykłym telefonem komórkowycm, a nie specjalistycznym sprzętem. Zdjęcie Księżyca zrobione przez nas amatorskim aparatem, wygląda jakby było zrobione z satelity NASA. Tak naprawdę, nie ma znaczenia jakim sprzętem zostały wykonane zdjęcia. Ludzie, którzy mają otwarte serca zrozumieją i będą mogli naocznie ujrzeć to, że wszystko jest energią i, że Miłość Boska jest wszechobecna i przejawia się w wielu formach.

Z otwartymi sercami wypełnionymi miłością wychodzimy do wszystkich ludzi, by tak jak i my poczuli i doświadczyli w sobie Boga.

A TO WSZYSTKO MOŻECIE PAŃSTWO ZOBACZYĆ I DOŚWIADCZYĆ
W OŚRODKU EDEN.

 

...
Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook