Pomiar energii życiowej

Bovis ? skala pomiaru biowitalności opracowana przez francuskiego uczonego Antoine Bovisa. Po wieloletnich badaniach ustalił poziom energetyki organizmu zdrowego człowieka, który wynosi przeciętnie 6500 jednostek. Skala Antoine Bovisa sięga od 0 do 10 000 jednostek. Wszystkie wartości powyżej 6500 uważane są za bardzo korzystne i stymulujące. Wykazują ona właściwości uzdrawiające. Natomiast wartości poniżej 6500 wskazują na osłabienie, dysharmonię lub chorobę w ciele człowieka. Poniżej podajemy przykładowe zakresy biowitalnosci człowieka, oparte na badaniach przeprowadzonych przez Leszka Matelę. Wyróżnić możemy następujące zakresy biowitalności człowieka:
a)    Od 4 000 do 5 000 ? ciężki stan chorobowy
b)    Od 5 000 do 5 500 ? zaawansowany stan chorobowy
c)    Od 5 500 do 5 700 ? średniozaawansowany stan chorobowy
d)    Od 5 700 do 6 000 ? mało zaawansowany stan chorobowy lub stan poprzedzający chorobę
e)    Od 6 000 do 6 400 ? osłabienie
f)    6 500 ? norma
g)    Powyżej 6 500 ? nadzwyczajna biowitalność

             Znany holender Robert H. Steelooper powiedział, że produkty żywnościowe o wartości poniżej 7 000 w skali Bovisa pobierają energię z organizmu, przez co człowiek staje się bardziej podatny na choroby. Produkty powyżej 7500 jednostek Bovisa wpływają pozytywnie na organizm, dostarczając mu energii i witalności, co w konsekwencji doprowadza do zwiększenia odporności. Jeżeli spożywamy produkty żywnościowe zawierające powyżej 9 jednostek w skali Bovisa, nasz organizm poddawany jest działaniu terapeutycznemu, oczyszczeniu i uzdrowieniu.


Dlatego też Energia przejawiana w Ośrodku Eden wpływa uzdrawiająco, oczyszczająco i terapeutycznie na organizm ludzki. W związku z tym, z naszej strony oferujemy Państwu pomiary energii życiowej w skali Bovisa oraz porady dotyczące utrzymania energii życiowej w swoim organizmie, co w rezultacie  pomaga nam  mieć niesamowite samopoczucie, zdrowie, radość, obfitość czy harmonię  w rodzinie i w życiu zawodowym, ponieważ jaką energię my przejawiamy, taką samą energię będzie przejawiać np. wszystko to,  co do nas należy dom, firma, miejsce pracy itp.

 

WYNIKI MIEJSCA MOCY W OŚRODKU EDEN
Witamy Państwa serdecznie. Chcemy zapoznać Państwa z wynikami oraz opinią z ekspertyzy przeprowadzonej w Ośrodku Eden, dotyczącej przejawianej w  nim energii oraz oddziaływania miejsc mocy zwanych czakramami. Badania zostały przeprowadzone przez laboratorium Energii Suptelnych oraz przez BIOTOR Mistrza radiestezji i bioenergoterapi Ekspertyza wykazała że w OŚRODKU EDEN jest przejawiana niesamowita energia  uzdrawiająca jak również jest miejsce mocy z jednym dużym czakramem oraz kilkoma mniejszymi czakramami. Miejscami mocy nazywamy miejsca, które promieniują bardzo wysoką pozytywną energią. Czakramy Ziemi można porównać do punktów energetycznych w ciele człowieka, z których emanuje piękna, czysta energia o bardzo wysokich wibracjach. Aby dokładnie zrozumieć fenomen całego zjawiska należy uświadomić sobie, że nasza Ziemia nie jest tylko zwykłą glebą, czy kawałkiem skały wirującym w Kosmosie. Tak naprawdę, jest to żywy organizm, który stanowi nieskończone źródło dobroczynnej energii, z którego nieustannie czerpiemy. Dlatego należy pamiętać o darzeniu Matki Ziemi jak największym szacunkiem i miłością, ponieważ również dzięki niej istniejemy na tej planecie, która nas żywi i chroni. Pamiętajmy też, że Ziemia czuje, tak jak każdy żywy organizm. Najważniejsze jest, by zrozumieć i uświadomić sobie, jaka jest prawda, ponieważ tak, jak powiedział Jezus: ?prawda czyni nas wolnym?. Od wieków istnieją na Ziemi miejsca mocy, na których ludzkość stawiała Świątynie np. Tybet,  Piramida w Gizie, czy wiele, wiele innych. Miejsca mocy istniejące na Ziemi emanują niesamowitą energią, co sprawia, że ludzie, zwierzęta oraz wszystkie organizmy żywe znajdujące się w tym miejscu doznają pełnej harmonii, zdrowia i obfitości.


 


Przedstawiając poniższą opinię chcielibyśmy Państwu uświadomić, że nasz Ośrodek Eden również znajduje się na miejscu mocy przejawiającym niesamowitą energię biowitalną, która emanuje z czakramów znajdujących się w Ośrodku i w jego najbliższym otoczeniu. W Ośrodku Eden znajduje się jeden duży czakram i kilka mniejszych.
Może pokrótce przybliżymy Państwu co to są za energie i jaką ważną rolę odgrywają w naszym życiu.

Mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook