Bezpłatny pomiar cieków wodnych

BEZPŁATNY POMIAR
CIEKI WODNE W DOMU CZY  MIESZKANIU I ICH WPŁYW NA ZDROWIE
    Zapewne każdy z Państwa choć raz słyszał o ciekach wodnych, zwanych również żyłami wodnymi. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, jak destrukcyjnie działają one na nasze ciało fizyczne i energetyczne.  Postaramy się Państwu dostarczyć bliższych informacji na temat tego, czym są cieki wodne, jakie dysfunkcje wywołują one w naszym organizmie oraz jak można neutralizować ich działanie.
    Ciek wodny, zwany inaczej żyłą wodną, jest podziemnym kanałem, przez który płynie woda. Znajduje się on w wewnętrznej warstwie skorupy ziemskiej. Na skutek tarcia o skały wytwarzają się ładunki elektryczne negatywnie napromieniowujące nasz dom, mieszkanie i wszystko, co znajduje się w miejscu takiego cieku. Już w starożytności Rzymianie potrafili skutecznie zabezpieczać się przed zabójczym promieniowaniem żył wodnych. Nawet średniowieczni mistrzowie zabezpieczali przed niekorzystnym promieniowaniem miejsca, na których wznoszono katedry i pałace. W dzisiejszych czasach negatywnego promieniowania cieków wodnych nie rejestrują żadne przyrządy czy specjalistyczne urządzenia. Tylko radiesteci za pomocą wahadła lub różdżki potrafią określić występowanie cieków wodnych oraz scharakteryzować ich parametry tj. głębokość, szerokość, czy zasięg. Promieniowanie cieku wodnego jest tak silne, że oddziałuje bardzo intensywnie na system nerwowy człowieka wywołując szereg dysfunkcji tj. bezsenność, bóle głowy, różnorodne dolegliwości chorobowe a nawet nowotwory.  Występowanie żył wodnych wprowadza dysharmonię do naszego organizmu.


Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek podejrzenia, że w Waszym mieszkaniu lub w miejscu, w którym przebywacie występują cieki wodne, zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez naszych radiestetów, którzy bezpłatnie sprawdzą wskazane przez Państwa miejsce. Warto dowiedzieć się, czy nasza rodzina, dzieci lub zwierzęta  są bezpieczne w swoim mieszkaniu. Negatywne promieniowanie cieku  można  neutralizować np. poprzez przestawienie łóżka lub innych rzeczy w miejsce wskazane przez radiestetę. Wykwalifikowany radiesteta może również wyciszyć ciek wodny.  Wszystkim osobom, którzy planują budowę własnego domu zaleca się sprawdzenie przed realizacją terenu budowy na okoliczność występowania cieków wodnych.  W każdej chwili można wyciszyć występujące cieki wodne.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, Ośrodek Eden oferuje bezpłatny pomiar oraz identyfikację występowania cieku wodnego w domu, mieszkaniu, firmie czy biurze. Nasz radiesteta oceni, jak taki ciek wodny wpływa na Państwa . Chyba sami Państwo przyznacie, że w naszym życiu najważniejsi jesteśmy my , nasze dzieci i rodziny, dlatego warto zrobić wszystko w tym kierunku, by w nasze życie przepełnione było harmonią i szczęściem. Pomagając sobie, jesteśmy wtedy w stanie  pomóc innym. Warto zrobić wszystko, by nasze życie dawało radość, bo radość to miłość a miłość to obfitość życia, jakiego człowiek oczekuje.

JUŻ TERAZ ZADZWOŃ LUB NAPISZ I CIESZ SIĘ ZDROWIEM

Zapisy:

Mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook