Kryształowe Struktury Mocy Człowieka

Serce i Grasica jako Centrum Wszechświata

Skrzydła Jedności ? łączność z Wszechświatem,

Koło Mądrości i Mocy,

Korona przymiotów królewskich człowieka

Kryształy zaproszone do współpracy tworzą specjalne pola harmoniczne. Wyzwalają one na stałe w ciałach człowieka pierwotne informacje i zmiany, przywracając budowę harmoniczną komórek ? witalność i zdrowie, harmonię myślenia i działania ? spokój i pewność, stany błogości serca i wielką chęć do życia!!!:) Poczucie szczęścia!

Spotkanie głównie w plenerze!!!:)

W sobotę i niedzielę, 17 i 18 maja, w godz. 10-16 spotkamy się z tematami i praktykami:

  1. Krzem i kryształ jako podstawa życia we Wszechświecie

  2. Wpływ wibracji kryształów i minerałów na nasze ciało, emocje, umysł i jakość myśli oraz spokój ducha ? sposób dobierania/wybierania minerałów.

  3. Sposób na dobre życie ? błogostan naszego Serca i jego pożytek dla nas i świata, delikatność, wrażliwość, subtelność ? zapomniana moc ? ćwiczenie

  4. Kryształowe struktury Człowieka ? Skrzydła Jedności ? łączność z Wszechświatem, Koło Mądrości i Mocy, Korona przymiotów królewskich, .

  5. Budowa krystaliczna naszego centrum energii ? Serca i jego ochrony - fizycznej, mentalnej, duchowej ? Grasicy ? medytacja z kryształem.

  6. Odwaga korzystania z pełnego, pierwotnego przepływu energii witalnej człowieka. Co daje nam odwagę życia ? przywracamy pierwotny poziom energii-odwagi.

  7. Co zrobię jak będę silny, wolny, spokojny i beztrosko wesoły ? Król i Królowa Życia?

  8. Jak sobie radzić z mechanicznym odrzucaniem zasilające nas energii z otoczenia? Uruchamianie działania kryształowej grasicy w połączeniu z kryształami serca.

  9. Związki i ich dobre zakończenia  ? medytacja zakończenia umów i warunków, odzyskiwanie swoich cząstek serca z czasoprzestrzeni ? odzyskiwanie Mocy i pierwotnej czystości DNA.

  10. Struktury kryształowe dla serca i życia ? praktyka w plenerze z udziałem Żywiołów.

 

Prowadząca: Katarzyna Bratumiła Barczyńska

Cena:  190 zł / dla par: 300 zł  / za 1 dzień: 111 zł

Data: 19-20.07.14r.

Chętnych prosimy o zapisy najpóźniej do 7 dni przed terminem odbycia się zajęć.  Płatność przy zapisywaniu się na kurs wynosi 50% ceny - gwarantuje ona miejsce na liście uczestników.

 

 

Zapisy:

Mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18

 

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook