Aura

Zapraszamy na spotkanie w trakcie którego możecie państwo zobaczyć aktualny stan aury, czakramów, głównych meridianów, sposobu żywieniowego, stanu emocjonalnego, równowagi wewnętrznej i wiele innych. Dokonujemy tego pomiaru trzema różnymi programami. Każdy z nich ukazuje w różnych ujęciach nasze cechy energetyczne jak i fizyczne. Po Każdym pomiarze dostaja Państwo ponad 40 stronnicowy opis zdjęć oraz parametrów życiowych w cyfrowym zapisie. Istnieje również możliwość wydruku na miejscu.
 
Cena w Ośrodku EDEN:

                                     

1 program 170 zł
2 programy 250 zł      
 

                       SESJA UZDRAWIANIA

     PRZED            W TRAKCIE                 PO

 

Prowadzący: Robert Majos

 

 

Witamy Państwa serdecznie.


Ośrodek Eden, z tego, co nam wiadomo, jako jedyny w Polsce zakupił od amerykańskich naukowców urządzenie służące do przeprowadzenia badania biopola człowieka, jego punktów energetycznych, stanu psychicznego, duchowego oraz ciała fizycznego. Jako Ośrodek współpracujemy także z mgr Włodzimierzem H. Zylbertalem z Instytutu Energii Subtelnych we Wrocławiu, w którym przeprowadzane są badania pomiarów energii oraz tworzone są urządzenia, które wpływają na poprawę naszego stanu psychicznego i fizycznego.


Wracając do Aury, to już w 1666 roku Izaak Newton jako pierwszy zaobserwował tworzącą się tęczę kolorów, która, jak potem potwierdził otacza człowieka i każdą rzecz. Nazwa Aura pochodzi z języka greckiego oznaczającego ?bryzę?. Aura ukazuje nam nasze dalsze ciała energetyczne, z których możemy odczytać stan, w jakim jest nasze ciało, umysł i dusza.


Współcześni naukowcy również dowodzą tego, że nasza Aura oraz punkty energetyczne dotyczą wszystkich aspektów naszego życia, przez co ukazują nam w jakim stanie psychicznym, emocjonalnym, fizycznym czy duchowym znajdujemy się obecnie oraz obrazują one zaburzenia lub dolegliwości, które mogą wystąpić teraz lub w przyszłości.


Jak wiadomo, większość ludzi, żeby w cokolwiek uwierzyć musi to zobaczyć a najlepiej dotknąć lub poczuć fizycznie, dlatego też Ośrodek Eden chciałby Państwu zaprezentować ukazanie biopola energetycznego człowieka oraz jego punktów  energetycznych (czakr), po to, by świadomość każdego człowieka zaakceptowała, że posiadamy także inne ciała subtelne wpływające bezpośrednio na nasze ciało fizyczne. W chwili, gdy ujrzymy naszą Aurę oraz punkty energetyczne nasza świadomość wzrasta, co pozwala nam później spostrzegać z innego punktu widzenia siebie i wszystko, co nas otacza. Właśnie dlatego też ważne jest abyśmy zaczęli spostrzegać inaczej siebie oraz to, co sobą przejawiamy, mówimy, czujemy, czy myślimy. Wszystkie te czynniki wywierają bezpośredni wpływ na nas, jak i na całe nasze życie i  otoczenie. Rozwijając  świadomość umożliwiamy sobie  poznanie przede wszystkim samego siebie, a co za tym idzie zyskujemy zgodność życia z samym sobą i wszystkim, co nas otacza, co powoduje, że żyje nam się lepiej w rodzinie, odnosimy sukcesy zawodowe, finansowe a przede wszystkim zdrowotne i duchowe.


Urządzenie AURA do pomiaru biopola człowieka posiada trzy programy. Każdy z nich przedstawia inne parametry pomiarów energii badawczej ciał. Wykonując badanie którymkolwiek z programów mają Państwo możliwość zobaczenia swojej aury, czakr oraz otaczających je kolorów, które mówią nam o stanie emocjonalnym, fizycznym, duchowym oraz o cechach indywidualnych każdej osoby jak i jej potencjale  przejawianym w tym życiu, co pomaga nam zweryfikowanie jacy jesteśmy. Z sesji otrzymujecie Państwo szczegółowy raport zawierający ok. 40 stronicowy opis o naszym ciele energetycznym, psychicznym, emocjonalnym umysłowym jak i fizycznym  z różnymi opisami, zdjęciami, wykresami itp.

 

Pierwszym z trzech programów jest to AURA STAR, który przedstawia aurę człowieka oraz czakramy poprzez ukazanie różnych kolorów w różnych obszarach, które posiadają pewne znaczenie i odzwierciedlają emocjonalne i psychiczne predyspozycje o danej osobie. Widać potencjał osobisty, rodzaje znaków, ale także problemy i zaburzenia które mówią nam o naszym stanie teraz czy w przyszłości;

 

Zaprezentowaliśmy Państwu tylko kilka z najważniejszych aspektów pierwszego programu


Drugi i trzeci program AURA PRO ukazuje nam rzeczywistą naszą postać oraz obecność aury wokół naszego ciała fizycznego, która ukazuje się nam już jako przepływające, mieszające się kolory . Urządzenie do pomiaru biopola oraz czakramów poprzez odpowiednie sensory odczytuje z biopola naszego ciała energetycznego i fizycznego. W tym programie zostają ukazane poszczególne różnokolorowe barwy kolorów, które wypływają w danej chwili z czakr, co mówi nam o ich stanie emocjonalnym itp. Ukazana jest również postać człowieka energetycznego, gdzie na jego ciele pokazane są kolory, z których możemy zaobserwować równowagę oraz różnorodne procesy zachodzące w naszym ciele. Pokazany jest również balans pomiędzy lewą a prawą stroną aury . Znajduje się również wykres przedstawiające określoną część ciała i narządy w ciele człowieka np. mózg, serce itp.
Program posiada także niesamowite możliwości pokazujące przepływ energii w trakcie sesji uzdrawiania z osoby przekazującej energie do osoby uzdrawianej (co widać na zdjęciach lub filmie). Przepływ tej energii jest doskonale widoczny. Ten program posiada tak wielkie możliwości, że obserwując swoją aurę możemy myślami przywołać określoną intencję np. radości, miłości itp. pod wpływem której nasza aura zmienia kolory. Różni bioenergoterapeuci testowali urządzenie posiadane przez nasz Ośrodek. W trakcie przeprowadzanych badań wprowadzali się oni w różne stany. W chwili, gdy pomyśleli tylko o energii uzdrawiającej np. zielonej, natychmiast pojawiała się ona w ich polu. Niesamowite wrażenie wywarło to na ludziach, którzy już mają do czynienia z energiami i pracują z nimi. Możemy również zobaczyć jaki wpływ mają na nas np. kryształy. Biorąc kryształ do ręki w naszym polu pojawiają się kolory obrazujące energię uzdrawiającą (zobacz na filmie). Kolejną możliwością jest weryfikacja zgodności lub niezgodności aury w związkach międzyludzkich np. w związkach małżeńskich, partnerskich czy między przyjaciółmi. Dzięki temu wiemy, która osoba jest dla nas odpowiednia lub jakie cechy nas różnią, co pomaga nam w dalszym postępowaniu. To tak pokrótce o drugim programie, zaś program 3D ukazuje odzwierciedlenie naszego ciała fizycznego, gdzie możemy zobaczyć na swoim ciele każdą jedną czakrę z osobna, gdzie ukazane są wypływające z niej kolory z przodu, jak i z tyłu naszego ciała. Widzimy je obracając swoim całym ciałem w prawo, w lewo lub zginając się do przodu lub do tyłu oraz możemy zobaczyć tylko samą aurę, która otacza nasze ciało. Tak, jak w drugim programie, możemy badać swoje emocje, co odzwierciedla się w kolorach naszej aury. Możemy też zobaczyć jak się zmienia nasze biopole pod wpływem drugiej osoby. Przeprowadzane mogą być też reakcje z kryształami, z przepływami energii w naszym polu i wiele, wiele innych sesji, które można tworzyć.


 Możliwości urządzenia są naprawdę niesamowite. Można dowiedzieć się bardzo wiele o sobie, o swoim życiu i swoim potencjale. Tak naprawdę program weryfikuje nas bardzo szczegółowo, co pomoże nam teraz, jak i w dalszym życiu. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Ośrodka lub jeżeli Państwo macie ochotę zaprosić nas do siebie, posiadacie Państwo swoją placówkę lub lokal, możemy w przyjechać do Państwa po wcześniejszym uzgodnieniu. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę z każdym ośrodkiem, czy osobami zainteresowanymi w Polsce.  Dziękujemy Państwu za zainteresowanie i otwartość na nasz Ośrodek, który jest do Państwa dyspozycji. W razie jakichkolwiek nurtujących pytań w każdych aspektach życia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Zobacz krótką prezentację AURY

Zapisy:

Mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18

 

 

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook