Regresing

Regresing ? to skuteczna metoda umożliwiająca poprawę jakości swojego życia i odnoszenie sukcesów we wszystkich jego dziedzinach :

Regresing jest wspaniałym narzędziem samopoznania i samorozwoju. Przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących się rozwijać i uzdrowić swoje życie.


Regresing umożliwia jednak zmianę myślenia i stwarza możliwości otwarcia się na nowe postrzeganie świata i rzeczywistości. 

Regresing sam w sobie nie jest praktyką duchową. 

Regresing jest jednak przeznaczony dla osób dających sobie zgodę na rozwój duchowy. Regresing stawia nas w sytuacji, w której nie musimy już iść starą i błędną dla nas drogą, do której czuliśmy się przywiązani i zobowiązani. Regresing otwiera nas na nowe kierunki postępowania i stwarza możliwości wybrania nowej drogi. Ale gotowej receptury na zdrowe życie nam jeszcze nie podsuwa. Uczy nas jednak podejmowania w pełni korzystnych, rozsądnych i bezpiecznych dla nas decyzji oraz jak trzeźwiej i przytomniej korzystać z kryteriów, które sobie obraliśmy. 

Regresing jest skuteczny wówczas, gdy realnie dopuszczamy pozytywne zmiany w swoim życiu. Należy więc łączyć Regresing z innymi praktykami, które dają nam nowe i korzystne dla nas kierunki i możliwości. 

Regresing w połączeniu z innymi praktykami pozwala również bardziej efektywnie korzystać z wybranej przez siebie praktyki, uwierzyć w jej realność i skuteczność, gdyż Regresing uwalnia od wszelkich zablokowań, starych wzorców myślenia i postępowania. W zamian pozwala nam zobaczyć nowe możliwości, ale tylko wówczas, gdy jesteśmy na nie przygotowani. 

Regresing jest narzędziem na drodze do doskonałości a nie samą drogą do doskonałości. 

Regresing to jest terapia. 

Terapia, która jak lekarstwo jest nam potrzebna, gdy coś nam dolega, przeszkadza lub chcemy się pozbyć czegoś, co nie jest już nam potrzebne, np: cechy, emocji, przekonania, wyobrażenia, zaślepienia, uzależnień, złego odżywiania oraz wielu innych rzeczy. 

Jest cofaniem się pamięcią w przeszłość (czyli jest tylko uaktywnieniem pamięci przeszłych wydarzeń), a to duża różnica. W stanie regresywnym cofamy się w przeszłość już z obecną świadomością po to, aby zmienić podjęte wówczas błędne decyzje (pod wpływem różnych emocji i w różnym stanie świadomości), które pokutowały na nasze obecne życie.


Jako dzieci przychodzimy na świat oczyszczeni w sferze emocjonalnej, czyli wolni od większości napięć i emocji. Z poprzednich wcieleń pozostają nam jednak podświadome wyobrażenia, decyzje, intencje, programy oraz wzorce myślowe i decyzyjne, którymi od samego porodu, a nawet w łonie mamy, wywołujemy sytuacje odnawiające nam dawne urazy, żale i pretensje. Dlatego odreagowując emocje, które obecnie przeżywamy, często musimy sięgnąć pamięcią do swoich poprzednich wcieleń, gdyż tam mogły narodzić się ich intencje. W sesji Regresingu wracamy pamięcią do momentów, w których podjęliśmy szkodliwe dla nas decyzje, doprowadzające nas do obecnie doświadczanych emocji i napięć, przyglądamy się ich motywom i zmieniamy je na zdrowe, korzystną i bezpieczną dla nas w obecnym życiu. 

Jest to praca z obecnymi w nas (często stłumionymi) emocjami, negatywnymi intencjami, decyzjami i ewentualnie towarzyszącymi im wspomnieniami. Najpierw podczas sesji Regresingu zaczynamy odczuwać emocje, później uświadamiamy sobie ich pierwotną przyczynę, wtedy dopiero mogą pojawić się ewentualne obrazy, związane z emocjami. 

Regresing to nie hipnoza, ani żaden inny odmienny, nieprzytomny stan świadomości. 

Regresing to stan podwyższonej świadomości, w czasie którego uaktywnia się pamięć przeszłych, nie pamiętanych przez nas wcześniej wydarzeń. 
 

 

Indywidualna sesja regresingu - 70 zł / h   120 zł / 2 h

Prowadzi: Pedagog Joanna Machowiak

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook