Karty Anielskie

Karty Anielskie to najpewniejsze źródło informacji - podczas wróżenia tworzy się silna energia pomiędzy Archaniołami a Nami! Życie to gra, a te karty to "telefon do przyjaciela", który możesz wykorzystywać bez ograniczeń. Pomogą Ci one w każdej sytuacji. Gdy się wahasz. Gdy jesteś bliski płaczu. Gdy nie wiesz, która droga jest słuszna. Gdy ktoś Cię zawiódł. Gdy ... po prostu żyjesz! Z nimi masz pewność, że zgarniesz w tej grze pełną pulę. A trudno o lepszego przyjaciela niż Anioł Stróż. Bo to anielskie podszepty drzemią w tych kartach. Wpuść anioły do swego życia, a zmienią one Twą ziemską egzystencję w niebo!

Karty Anielskie służą do rozmowy z Aniołami, czyli metafizycznymi opiekunami ludzi. Każdy człowiek od chwili narodzin posiada swojego Anioła, który towarzyszy mu aż do śmieci. Niektórzy potrafią kontaktować się ze swoimi opiekunami, inni zaś utracili taką możliwość lub nie wykształcili jej wcale. W zabieganym świecie często nie udaje się nawiązać kontaktu z Aniołem, dlatego powstały Karty Anielskie, służące do komunikowania się z tymi duchowymi istotami. Osoby posługujące się Kartami posiadły umiejętność rozmowy z Aniołami i są pośrednikami w kontaktach między nimi a innymi ludźmi. Dzięki Kartom można bliżej poznać swojego opiekuna, zbliżyć się do niego, poczuć jego wsparcie oraz życzliwość. Ważne jest, aby rozkład Kart Anielskich interpretować sercem a nie rozumem ? wtedy odkrywają wiele tajemnic, sekretów i porad wartych zgłębienia.

Obecnie anioły stały się bardzo modne, wiele osób oficjalnie przyznaje się do obcowania z tymi niebiańskimi istotami. Może to zasługa ery Wodnika, czy może zwariowane życie spowodowało, że człowiek zapragnął ponownie nawiązać z nimi kontakt. Określenia: przewodnik duchowy, wyższe Ja, dusza, serce, intuicja przywołują na myśl słowo Anioł, tak dobrze wszystkim znane z czasu, gdy byliśmy dziećmi. To anioł pochylał się nad wszelkimi problemami, odpędzał demona mieszkającego w szafie, dawał poczucie bezpieczeństwa, rozweselał i podsuwał cenne rady. Któż nie pamięta słów pierwszej modlitwy, której uczyli nas rodzice: - ?Aniele Boży, Stróżu mój?? Dobry anioł będzie zachęcał do prawdy, miłości, moralności, szlachetnych uczynków, uczciwości, mądrości. Zły zaś stawia na kłamstwo, brutalność, nienawiść, zdradę, wojnę, nałogi.

 

 

Od jakości myśli i sposobu życia należy, którego anioła człowiek do siebie przyciągnie. Refleksja jest niezbędna zanim ktoś podejmie się przywołać do siebie anioła. Modlitwa jest najlepszym sposobem na wejście w kontakt z aniołem. Czysta dusza jest miejscem, w którym chętnie zamieszka dobry anioł. On tylko czeka na zaproszenie ? daj przyzwolenie, a będzie podążał za tobą krok w krok. Od momentu poczęcia każdy z nas zaczyna obcować z aniołami. Najważniejszy jest Anioł Stróż, przydzielony przez Boga jako osobisty pasterz. Złe intencje zawsze wracają do nadawcy, bo dobry anioł na złe wezwanie nie wstawi się, a istnieje ryzyko przywołania upadłego anioła. A z takich kontaktów mogą tylko wynikać same kłopoty. Życzę, aby w życiu Państwa zaistniał jakiś dobry anioł, wnoszący miłość, radość i boskie przewodnictwo.

 

Cena za położenie:  50 zł / ok. 1 h

Prowadzi: Joanna Machowiak

 

 

Zapisy:

Mail: eden@uzdrowiciele.pl
tel. 95 717 64 64  godz. 10-18
tel.  733 588 888

 

Sklep na bazie OpenCart
Ośrodek Eden © 2024
Facebook